Nederlandse Ebook in Boeken over christelijk leven en praktijk

433 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Het weeshuis Ebook
    De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830260
    • 15 december 2009
    • 366 pagina's
    • Adobe ePub

    voor de lezers van Diney Costeloe, Lisa Wingate en Anne JacobsDe ontroerende en hartverwarmende historische…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043540148
    • 28 september 2023
    • 83 pagina's
    • Adobe ePub

    Hoe krijg je oog voor het goede om je heen? Een positief cadeauboek voor donkere tijden. Goedheid voor…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De weg naar echte christelijke blijdschap
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789051947236
    • 20 mei 2021
    • 39 pagina's
    • Adobe ePub

    In dit boekje laat Tim Keller zien dat Bijbelse nederigheid betekent dat we ermee kunnen stoppen elke…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 2 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043540391
    • 16 november 2023
    • 156 pagina's
    • Adobe ePub

    Een inzichtelijk boek over de kracht en de waarde van zelfkennis en zelfreflectie. Binnenspiegel van…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hoe dan? Ebook
    Gids voor een veilig gesprek over kerk, geloof en LHBT+
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789033804007
    • 08 december 2023
    • 144 pagina's
    • Adobe ePub

    Veel christenen ervaren spanning in het verlangen om recht te doen aan lhbt- ers én aan de Bijbel. Waar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Suïcide Ebook
    Als leven een loden last wordt
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043540414
    • 11 januari 2024
    • 145 pagina's
    • Adobe ePub

    Een pastoraal boek over het doorbreken van het taboe rond zelfdoding. Suïcide van Hanneke Schaap-Jonker,…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Krimp Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043540100
    • 27 oktober 2023
    • 116 pagina's
    • Adobe ePub

    Een bemoedigende reflectie op de kerk in tijden van leegloop en crisis. KRIMP is een inspirerend en praktisch…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Het huwelijk Ebook
    Gods wijsheid over gevende liefde
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789051947243
    • 20 mei 2021
    • 235 pagina's
    • Adobe ePub

    Het huwelijk is allesbehalve sentimenteel. Het huwelijk is heerlijk, maar ook moeilijk. Het is vol vurige…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een persoonlijke zoektocht naar de waarheid
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043528306
    • 01 augustus 2017
    • 326 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Allah of Jezus?’ is het vervolg op Nabeel Qureshi’s succesvolle eerste boek ‘Ik zocht Allah en vond Jezus’.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een leven lang leren lijken op Hem
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789055605859
    • 20 april 2021
    • 142 pagina's
    • Adobe ePub

    In 'Zoals Jezus' laat Marien Kollenstaart zien dat het Nieuwe Testament ons een adembenemende bestemming…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ieder mens kan zowel zondaar als heilige zijn
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043529754
    • 03 juli 2018
    • 174 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In ‘Vrijspraak voor losers’ houdt Nadia Bolz-Weber een vlammend pleidooi voor religieuze vrijheid. In…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Knock-out Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029720052
    • 11 juli 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een heel gewone knul belandt in de drugshandel. Een zachtaardige jongen wordt kickbokskampioen. Zijn…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • drie dochters en een bijzondere erfenis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024574346
    • 15 maart 2017
    • 243 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Danielle Steels nieuwe roman Van onschatbare waarde verandert het leven van Véronique Parker en haar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Bemoedigingen voor vrouwen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029728638
    • 15 oktober 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een prachtig boek vol levenswijsheid ‘Altijd in Gods hand’ van Lynn Austin is een prachtig boek vol levenswijsheid.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9780648589020
    • 15 februari 2020
    • Adobe ePub

    Mensen stellen ons teleur, maar wat als God ons ook teleurstelt? Bij fysiotherapeute Esther Macdonald…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 3 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Lijden is nooit voor niets
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402908213
    • 08 september 2020
    • 128 pagina's
    • -123598

    Iedereen krijgt vroeg of laat met lijden te maken. De waaromvraag is eeuwenoud en blijft vaak onbeantwoord.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ja en Amen Ebook
    Om de hartslag van verkondiging en geloofservaring
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402909319
    • 23 januari 2024
    • 96 pagina's
    • Adobe ePub

    Vijftal essays over geloofservaring en openbaring De thema's die de auteur in deze opstellen uitwerkt,…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De vele hartstochten van Fernanda Willekes MacDonald
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463822145
    • 22 oktober 2021
    • 263 pagina's
    • Adobe ePub

    Fernanda Willekes MacDonald leek voorbestemd voor een traditioneel godvrezend leven. Zij verliet haar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Over autisme en geloofservaring
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043538459
    • 29 september 2022
    • Adobe ePub

    Een essentieel boek over de geloofsbeleving van mensen met autisme. Anders voelen, anders geloven van…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Levenslessen Ebook
    Hoe oude wijsheid jouw leven in bloei zet
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043539364
    • 25 mei 2023
    • Adobe ePub

    Twintig oude wijsheden om te groeien als mens. Winnaar Publieksprijs 2023 in Vlaanderen. In ‘Levenslessen’…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Geloven met alles wat je bent
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029732796
    • 30 maart 2022
    • 175 pagina's
    • Adobe ePub

    Bezielde essays over geloven in God met heel je hart. Voor haar tragische dood in 2019 werkte Rachel…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Openbaring en de overwinning van het Lam
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043538916
    • 17 november 2022
    • Adobe ePub

    Het Bijbelboek Openbaring uitgelegd. Zie, ik maak alle dingen nieuw van Bart van Nes is een inzichtelijke…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • praktische handleiding voor gezond denken en zelfvertrouwen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023979517
    • 10 februari 2016
    • 125 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een herziene uitgave van een inmiddels klassieke bestseller. Dit boek is al voor tal van mensen een eyeopener…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een aangrijpend boek over seksverslaving en herstel, gebaseerd op een waargebeurd verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789043526296
    • 03 september 2016
    • EPUB met digitaal watermerk

    In haar boek ‘Wek mijn zachtheid weer’ vertelt Wilma Hartogsveld een indrukwekkend verhaal over seksverslaving…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.