2.073 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042572
    • 21 december 2023
    • Adobe ePub

    In dit eerste deel van een nieuwe Scandi-thrillerreeks van bestsellerauteur Viveca Sten schokt een ijzingwekkende…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026361647
    • 02 april 2024
    • Adobe ePub

    Deel twee en een nieuwe zaak in de Maud O'Connor reeks. Wat is waar en wie kun je vertrouwen? Een echte…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Onderstroom Ebook
    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461098702
    • 21 maart 2024
    • Adobe ePub

    Onder het oppervlak bevinden zich de grootste geheimen. Door de gewelddadige dood van haar dochter Insa…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357718
    • 05 april 2023
    • Adobe ePub

    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is deel 1 in de Rechercheur Maud O'Connor serie. Een intelligent…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 67%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979954
    • 12 maart 2024
    • Adobe ePub

    De zinderende nieuwe Bennie Griessel-thriller van de Zuid-Afrikaanse meesterschrijver Deon Meyer. Een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Een van hen liegt. En een wordt het volgende slachtoffer.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322897
    • 26 maart 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Een seriemoordenaar slaat in een razend tempo toe. En hij is nog lang niet klaar.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322903
    • 10 april 2024
    • 464 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Als het gruwelijk toegetakelde lichaam…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Rönning & Stilton 8
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935929
    • 05 december 2023
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De achtste Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van SPRINGVLOED. Topkwaliteit uit Zweden. Olivia…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Jeugdzonde Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034881
    • 08 september 2023
    • 335 pagina's
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Een razendsnelle thriller met duizelingwekkende plotwendingen, die je in een keer wil uitlezen. Op een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een Cormoran Strike thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322378
    • 28 november 2023
    • Adobe ePub

    'Een meesterlijk staaltje misdaadschrijven.' The Sunday Times Het zevende deel van de meeslepende, veelgeprezen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Hoever ga jij om je duisterste geheim te bewaren?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322392
    • 09 november 2023
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer Sadie Winter dood op het pad naast haar school wordt aangetroffen denkt iedereen dat ze van het…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597130
    • 30 mei 2023
    • Adobe ePub

    Het niet te missen vijfde deel in de Munch & Krüger-serie van Samuel Bjørk. Mia staat op het punt een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 6,49

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Afgeschreven Ebook
    Wat als er levens van afhangen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461097613
    • 13 december 2023
    • Adobe ePub

    Op de shortlist van de Hebban Thrillerprijs! Nooit meer, had Sasja zich voorgenomen. Maar wat als er…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021044538
    • 09 maart 2024
    • Adobe ePub

    De nieuwe blockbusterserie van de internationale bestsellerauteur van de Washington Poe-serie. Met Jachtseizoen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026362712
    • 10 januari 2024
    • Adobe ePub

    De nieuwe stand-alone van bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de DI Callanach serie. Privédetective…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • De lijst Ebook
    Wat hebben archeologe Erin uit Leiden, patissier Charlotte uit Orléans en de Milanese modeontwerper Max met elkaar te maken?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461098221
    • 20 september 2023
    • 350 pagina's
    • Adobe ePub

    De lijst brengt Erin, Charlotte en Max ongewild dichter bij elkaar. De gevolgen zijn dodelijk… Erin werkt…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wie is de volgende die sterft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402769470
    • 16 januari 2024
    • 415 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Wraak kan heel zoet zijn
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319392
    • 23 april 2024
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids Wanneer rechercheur Erika Foster een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 23-04-2024.
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9788726355376
    • 27 april 2020
    • 415 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 1 in De Sandhamn-moorden, de ijzersterke Zweedse thrillerserie met wereldwijd meer dan 5,5 miljoen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026168154
    • 13 februari 2024
    • 353 pagina's
    • Adobe ePub

    Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935523
    • 04 januari 2024
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    IJzersterk tweede boek in de razendspannende Henrik Hedin-thrillerreeks van de koningin van de Zweedse…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402323399
    • 01 maart 2024
    • Adobe ePub

    Het zevende deel van de Josie Quinn-serie In het licht van de ochtendschemering ligt het jonge stel op…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615853
    • 07 september 2021
    • 541 pagina's
    • Adobe ePub

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De vijf Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025473006
    • 12 maart 2024
    • Adobe ePub

    Vier jonge meiden leven zich uit op het gebied van seks en geweld in de traditie van de grote Libertijnse…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.