Nederlandse Ebook in Feelgoodromans

1019 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-16
    • Adobe ePub

    Het ideale kerstcadeau van Jenny Colgan voor jou: sfeervolle roman over de magie van boeken en de kracht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-01
    • Blz.: 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat als een Europese prinses verliefd wordt op een New Yorkse taxichauffeur? Prinses Marie van Eldovia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-14
    • Adobe ePub

    Bellagio is het spannende eerste deel van de trilogie De Alfa-vrouwen van Nan Adams. Als Geraldine tijdens… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De waarheid Ebook
    De waarheid is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller Verity
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2020-02-25
    • Blz.: 244 pagina's
    • Adobe ePub

    'De waarheid' is een angstaanjagend goede en verslavende thriller van bestsellerauteur Colleen Hoover.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • It Starts With Us is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-18
    • Adobe ePub

    'It starts with us' van bestsellerauteur Colleen Hoover is het vervolg op haar TikTok-hit 'It ends with… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    Paperback
    € 18,00
    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-04
    • Blz.: 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Eerste deel in de verslavende Mister-serie van Louise Bay! Stella heeft het niet meer als haar vriend… Meer

    8 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-30
    • Adobe ePub

    In 'Malibu', het tweede deel van de trilogie De Alfa-vrouwen, komt het verleden angstaanjagend dichtbij… Meer

    5 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 30-11-2022.
  • Nooit meer Ebook
    Nooit meer is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller It Ends With Us
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2018-03-13
    • Blz.: 302 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De grote Tiktok-hit van Colleen Hoover! ‘Nooit meer’ is een persoonlijk emotioneel verhaal met universele… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 14,95
    Paperback
    € 18,35
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-25
    • Blz.: 184 pagina's
    • Adobe ePub

    'Mistletoe boven Moonstone Lake' – deel 5 van de Zussen van Jewel Island-serie – is een heerlijke feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-04
    • Blz.: 104 pagina's
    • Adobe ePub

    Van de auteur van de bestsellerserie De koffiesalon! Josien viert dit jaar kerst alleen. Althans, dat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Herinneringen aan hem is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-04-26
    • Adobe ePub

    TIKTOK MADE ME BUY IT! 'Herinneringen aan hem' is een aangrijpende roman van Colleen Hoover, de TikTok-sensatie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 20,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-08-16
    • Blz.: 304 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 4 van de Valerie Lane-serie In het pittoreske hart van Oxford ligt een klein straatje: Valerie Lane.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-01
    • Blz.: 244 pagina's
    • Adobe ePub

    'De wensenwinkel' van auteursduo Chantal Claassen en Saskia M.N. Oudshoorn is een feelgood over romantiek,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-18
    • Blz.: 233 pagina's
    • Adobe ePub

    Vier kerst met de nieuwe bestseller van Jenny Colgan! Kerstmis in het Cupcake Café is het tweede deel… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-22
    • Blz.: 85 pagina's
    • Adobe ePub

    'Een nieuwe kans' is het derde deel in de romantische feelgoodserie De patchworkfamilie van Cathy Bramley.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-08
    • Adobe ePub

    'Een warm welkom' is het eerste deel in de romantische feelgoodserie De patchworkfamilie van Cathy Bramley.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De kleine bakkerij aan het strand 4
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-06-07
    • Blz.: 334 pagina's
    • Adobe ePub

    Het vierde deel uit de bestverkopende De kleine bakkerij-serie is weer een heerlijke feelgood vol humor,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    6 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 46%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-04-12
    • Blz.: 314 pagina's
    • Adobe ePub

    Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    6 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 46%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Stromboli Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2018-04-20
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na de zoveelste fysieke 'uitschieter' van haar man, besluit de succesvolle schrijfster Sara definitief… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Hardcover
    € 39,00
    Paperback
    € 16,50
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2021-06-02
    • Blz.: 283 pagina's
    • Adobe ePub

    Chicklit. Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy. Debby haat files.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2019-09-04
    • Adobe ePub

    ‘De laatste brief’ van Rebecca Yarros is een hartverscheurend verhaal over twee mensen met ieder hun… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-12-06
    • Blz.: 91 pagina's

    Enemies to lovers tijdens de feestdagen in dit romantische en grappige kerstverhaal van bestsellerauteurs… Meer

    3 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-12-2022.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-30
    • Blz.: 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Zesde deel in de serie Miljardairs van Manhattan! Francine is met stomheid geslagen als ze erachter komt… Meer

    8 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Halley raakt een belangrijk pakketje kwijt in Zweeds Lapland. Gelukkig wil de lokale rendierfokker haar wel een handje helpen.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-01
    • Blz.: 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Postbezorger Halley rent al jaren weg voor haar problemen, dus dat ze nu voor haar werk naar Zweeds Lapland… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.