Nederlandse Ebook in Romans over de Tweede Wereldoorlog

Boek, ebook of luisterboek?

388 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401623179
    • 06 augustus 2024

    Het vergeten hoofdstuk van Pam Jenoff is een verhaal over onverwachte liefde en moed in de Tweede Wereldoorlog.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-08-2024.
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Het verhaal van Pa Salt
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616188
    • 11 mei 2023
    • 618 pagina's
    • Adobe ePub

    In Atlas, het achtste deel en tevens het slot van de immens populaire Zeven zussen-serie van Lucinda…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 19,99

    Je bespaart 75%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Pas na vele jaren ontdekken twee zussen wat hun ouders overkwam in de Tweede Wereldoorlog
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315899
    • 03 november 2020
    • Adobe ePub

    Anya heeft nooit willen vertellen wat er tijdens de oorlog is gebeurd. Maar haar geheim is het enige…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Drie zussen. Drie liefdes. Drie keuzes.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046832202
    • 02 mei 2024
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Nieuwe bestsellerserie voor de lezers van Lucinda Riley en Soraya Lane New York, heden. Mia is diep bedroefd…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Berlijn, 1948. In een verdeelde stad, geteisterd door een bitterkoude winter, blijft de missie van het ziekenhuis onveranderd.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402321135
    • 05 maart 2024
    • Adobe ePub

    Het meeslepende slotdeel van de geliefde Waldfriede-serie Vol toewijding zorgt ze voor haar patiënten,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402753905
    • 23 januari 2018
    • 201 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De tatoeëerder van Auschwitz is een op waarheid gebaseerde verhaal van bestsellerauteur Heather Morris,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Berlijn, 1919. De jonge verpleegster Hanna staat voor een grootse taak.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318647
    • 21 juni 2022
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 1 van de Waldfriede-serie, dé nieuwe historische serie van #1 bestsellerauteur Corina Bomann Berlijn,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Berlijn, 1939. Elke nieuwe dag brengt de stad en haar bewoners dichter bij de naderende oorlog.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402321128
    • 10 oktober 2023
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Waldfriede-serie Berlijn-Zehlendorf, 1939. De Tweede Wereldoorlog is uitgebroken en de…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320374
    • 21 februari 2023
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Via het leven en de liefdes van het personeel van het Waldfriede-ziekenhuis komt dertig jaar Berlijnse…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044345957
    • 07 januari 2015
    • 564 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Anthony Doerr heeft een nieuwe maatstaf gehanteerd voor wat een verhaal met je kan doen.' Dave Eggers…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401622219
    • 28 mei 2024
    • Adobe ePub

    De thriller De erfgenamen van A.C. Porter verbindt de presidentsverkiezing van John F. Kennedy met het…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029736329
    • 28 maart 2024
    • Adobe ePub

    Ontdek het aangrijpende, op waarheid gebaseerde verhaal van een moedige vrouw die honderden moeders en…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830260
    • 06 januari 2023
    • 366 pagina's
    • Adobe ePub

    voor de lezers van Diney Costeloe, Lisa Wingate en Anne Jacobs De ontroerende en hartverwarmende historische…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Mama liegt Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461095886
    • 16 april 2022
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Aisa groeit op bij haar oma. Op haar ziekbed doet oma een schokkende bekentenis over haar verleden, die…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Meestal 8,99

    Je bespaart 78%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789029736299
    • 14 maart 2024
    • Adobe ePub

    Ontdek het ongelooflijke verhaal van een groep sterke vrouwen die de strijd aan durfde te binden met…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Lichtspel Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021487342
    • 30 januari 2024
    • Adobe ePub

    Om aan de verschrikkingen van de opkomende nazi’s te ontsnappen wijkt G.W. Pabst, een van de grootste…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317688
    • 08 februari 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Kleuren van schoonheid-serie New York, 1942. Sophia zet samen met de succesvolle Elizabeth…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wacht op mij Ebook
    Florence verloor in de Tweede Wereldoorlog haar grote liefde. Maar sommige liefdes blijken sterker dan de dood.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319811
    • 24 januari 2023
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Een indrukwekkend verhaal met een Nederlands tintje over de allesoverstijgende kracht van liefde Gulliver’s…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047209904
    • 29 mei 2024
    • 116 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende roman over een jonge vrouw die in oorlogstijd haar leven opnieuw opbouwt. Eerste deel van…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 2 euro en 99 cent.
    Meestal 5,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De nieuwe Isabel Allende - een indrukwekkende roman over moed, liefde en ballingschap
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028453111
    • 06 juni 2023
    • 214 pagina's
    • Adobe ePub

    'Een veelkleurige en ontroerende roman die een gezicht geeft aan (illegale) migranten.' **** de Volkskrant…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Stockholm, 1937. Betty kan niet wachten om haar geluk te beproeven in de grote stad als dienstmeisje van dokter Molander
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322224
    • 16 januari 2024
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Deel 1 van een nieuwe, meeslepende serie die ook de fans van Corina Bomann zal aanspreken.’ TrosKompas…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Frankrijk tijdens de Tweede Wereldoorlog. Drie vriendinnen. Drie geheimen. Drie onmogelijke keuzes.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402325140
    • 01 augustus 2024
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Drie vriendinnen uit Parijs staan voor onmogelijke keuzes. Parijs, 1940. Terwijl de stad bezet wordt…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-08-2024.
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401622554
    • 14 mei 2024
    • 240 pagina's
    • Adobe ePub

    In Het meisje in de blauwe jas van Monica Hesse weet Hanneke in de schaarste van de Tweede Wereldoorlog…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Neem me mee Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401622264
    • 11 juni 2024
    • 224 pagina's
    • Adobe ePub

    Neem me mee van Gianni Solla is een indrukwekkend portret van een overweldigende vriendschap, complexe…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook