Nederlandse Ebook in Romantische fantasyboeken

64 resultaten

  • Breen Kelly krijgt geen tijd om te rusten, de strijd tussen goed en kwaad is nog altijd niet beslecht
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316810
    • 09 november 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Het derde deel van de meeslepende Drakenhart-serie Het is tijd voor de afrekening… Met Odrans nederlaag… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020550269
    • 05 april 2023
    • 601 pagina's
    • Adobe ePub

    'De strijd van twee koninginnen' is het zenuwslopende vierde deel in de populaire Blood and Ash-serie… Meer

    11 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-04-2023.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020550382
    • 14 december 2022
    • Adobe ePub

    'Schaduw in het vuur' van Jennifer L. Armentrout is het eerste deel van de Flesh and Fire-serie, vol… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239465
    • 15 april 2014
    • 445 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ze wordt door twee mannen bemindHet hele land vreest haarAlleen zij kan het koninkrijk redden Celaena… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 39,91
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Hardcover
    € 25,00
    5 99
    Direct beschikbaar
  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402301960
    • 15 juli 2014
    • 365 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    11 99
    Direct beschikbaar
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308907
    • 16 januari 2018
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het vijfde deel in de populaire Glazen troon-serie neemt ons verder mee op Aelins epische reis en bouwt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Hof van doorns en rozen, Hof van mist en woede, Hof van vleugels en verwoesting
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789000359738
    • 04 mei 2018
    • 1648 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Drie e-books in één bundel! De complete Hof van doorns en rozen-trilogie Het bos waarin de negentienjarige… Meer

    19 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020543940
    • 14 juni 2022
    • Adobe ePub

    Het verhaal van Poppy en Casteel gaat verder in 'Kroon van gouden beenderen', het derde deel van de Blood… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308778
    • 14 maart 2017
    • 604 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020543971
    • 07 september 2021
    • 465 pagina's
    • Adobe ePub

    'Uit bloed en as' van bestsellerauteur Jennifer L. Armentrout is het eerste deel van de bekroonde Blood… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401913713
    • 19 mei 2018
    • 312 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als Katy verhuist kan ze niet vermoeden dat Daemon Black haar lot een andere wending zal geven. Eerste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308914
    • 26 februari 2018
    • 656 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wereldwijd zijn er al ruim 6,3 miljoen boeken verkocht van Sarah J. Maas In Toren van de dageraad volgen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Een erfenis stelt haar voor de ultieme keuze, redt ze zichzelf of het koninkrijk?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402306705
    • 04 juli 2016
    • 503 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Internationale fantasysensatie; Sarah J. Maas was in 2015 Goodreads Choice Winner for Best Young Adult… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Paperback
    € 18,50
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Wat als je verliefd wordt op de man die je gezworen had te vernietigen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318449
    • 22 april 2022
    • 448 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black Lara is bereid alles te doen om de ijzersterke verdediging… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317145
    • 19 juli 2021
    • 334 pagina's
    • Adobe ePub

    TikTok made me buy it! Deel 1 van de Genezer-serie, voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 17,07
    Hardcover
    € 20,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Als alles wat Lara liefheeft wordt bedreigd, moet ze beslissen voor wie - en wat - ze vecht
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320794
    • 31 maart 2023

    Als alles wat Lara liefheeft wordt bedreigd moet ze beslissen voor wie – en wat – ze vecht: voor haar… Meer

    12 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 31-03-2023.
  • Kiva dacht dat ze wist wat ze wilde, maar haar tijd in Vallenia heeft dat veranderd. Nu moet ze alles op alles zeten om haar fout te herstellen.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319439
    • 30 augustus 2022
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 3 van de Genezer-serie Kiva dacht dat ze wist wat ze wilde – wraak. Maar haar tijd in Vallenia heeft… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
  • Kiva heeft de tralies van Zalindov verruild voor het paleis van Vallenia. Door de intriges aan het hof zit ze opnieuw gevangen - maar dit keer is haar kooi van goud.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318388
    • 25 februari 2022
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en Suzanne Collins Kiva Meridan heeft de Elementproeven… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020544008
    • 22 maart 2022
    • 533 pagina's
    • Adobe ePub

    'Rijk van vlees en vuur' van Jennifer L. Armentrout is het tweede deel van Blood & Ash, haar beste fantasysaga… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
  • Word verliefd. Verbreek de vloek. Red het koninkrijk.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789463490924
    • 03 november 2020
    • 477 pagina's
    • Adobe ePub

    'Er zit bloed onder mijn nagels. Ik vraag me af hoeveel mensen ik deze keer vermoord heb.' Prins Rhen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 43,30
    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024564491
    • 08 januari 2014
    • 1016 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In dit vierde deel in Robert Jordans Het Rad des Tijds-cyclus moet Rhand Altor zich bewijzen als de Herrezen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 52,20
    Paperback
    € 22,90
    Paperback
    € 9,85
    Paperback
    € 34,99
    Bindwijze overig
    € 34,50
    13 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020538410
    • 09 februari 2021
    • 367 pagina's
    • Adobe ePub

    'Storm and Fury' is het eerste deel van de bloedstollende Harbinger-serie van Jennifer L. Armentrout.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020539066
    • 14 april 2020
    • -343785

    Maak kennis met de wereld van de wachters en demonen in 'Witheet' van Jennifer L. Armentrout, het eerste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789045207803
    • 14 april 2015
    • 253 pagina's
    • Adobe ePub

    Toon 18+ afbeeldingen

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,45
    7 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.