Nederlandse Ebook in Romantische fantasyboeken

119 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021039558
    • 08 februari 2024
    • Adobe ePub

    Sommige deuren kunnen beter gesloten blijven in dit fantastische debuut over magische boeken. De New…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239465
    • 15 april 2014
    • 445 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ze wordt door twee mannen bemind Het hele land vreest haar Alleen zij kan het koninkrijk redden Celaena…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020554076
    • 25 oktober 2023
    • Adobe ePub

    Welkom op het Basgiath Oorlogscollege van Drakenrijders. 'In steen gebrand' van Rebecca Yarros is het…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026172069
    • 30 mei 2024
    • 366 pagina's
    • Adobe ePub

    Verslavende fantasy vol romantiek voor de fans van Sarah J. Maas en De Hongerspelen. Rule of the Aurora…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Nederlandse editie van Tiktok-sensatie ‘Iron Flame’
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020554106
    • 01 februari 2024
    • 762 pagina's
    • Adobe ePub

    Violet vecht een strijd op leven en dood. 'In steen gebrand' is het tweede deel van de TikTok-bestsellerserie…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402301960
    • 15 juli 2014
    • 365 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Nederlandse editie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026172052
    • 27 februari 2024
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Tien jonge vrouwen. Een strijd op leven en dood. Slechts één van hen kan het hart van de Zonnekoning…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 10 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308907
    • 16 januari 2018
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het vijfde deel in de populaire Glazen troon-serie neemt ons verder mee op Aelins epische reis en bouwt…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Bride Ebook
    Een liefde om je tanden in te zetten
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789000392032
    • 06 februari 2024
    • 376 pagina's
    • Adobe ePub

    Nieuwe fantasy-romance van TikTok-bestsellerauteur Ali Hazelwood Misery Lark is een buitenbeentje. En…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322910
    • 30 mei 2024
    • 624 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Sarah J. Maas, Holly Black en Jennifer L. Armentrout Zarrah, een soldaat die is opgevoed…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308778
    • 14 maart 2017
    • 604 pagina's
    • Adobe ePub

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020550306
    • 10 april 2024
    • 556 pagina's
    • Adobe ePub

    De strijd van Casteel en Poppy gaat door in dit betoverende verhaal dat zich afspeelt tussen het heden…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Malory krijgt de kans om haar leven voor altijd te veranderen – het enige wat ze hoeft te doen is een sleutel vinden.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308242
    • 23 juni 2023
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    De Sleutel-serie van bestsellerauteur Nora Roberts in een nieuw jasje Malory Price heeft een zorgvuldig…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308914
    • 26 februari 2018
    • 656 pagina's
    • Adobe ePub

    Wereldwijd zijn er al ruim 6,3 miljoen boeken verkocht van Sarah J. Maas In Toren van de dageraad volgen…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 1 van de Allerzielen-trilogie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460233319
    • 25 juni 2012
    • 709 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Historicus Diana Bishop stamt af van een oud heksengeslacht, maar heeft haar bovennatuurlijke erfenis…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020553444
    • 31 januari 2024
    • 267 pagina's
    • Adobe ePub

    De wereld ligt aan haar voeten. Maar haar passie voor Nyktos is niet te stuiten. 'Licht in de vlam' van…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402322934
    • 11 juni 2024
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Er is geen verhaal dat Holly Black niet in goud kan veranderen.’ V.E. Schwab, *New York Times-*bestsellerauteur…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020555530
    • 01 mei 2024
    • 241 pagina's
    • Adobe ePub

    Een heldhaftige ork, een uitdagende koffiebar en de kracht van vriendschap. 'Legendes & lattes' van Travis…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zal Katie in New York haar sprookjesprins vinden?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402323597
    • 01 maart 2024
    • Adobe ePub

    Deel 1 van de Heks & The City-serie Het leven van Katie Chandler is betoverend – letterlijk! Katie woont…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 2 van de Allerzielen-trilogie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460233296
    • 27 juli 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Diana en Matthew komen in het victoriaanse Londen terecht, een wereld vol spionnen én oude vrienden van…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
  • Deel 3 van de Allerzielen-trilogie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402302004
    • 26 augustus 2014
    • 587 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Deborah Harkness Het Boek des Levens Deel 3 in de Allerzielen-trilogie Diana Bishop, historicus en heks,…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402323559
    • 16 juli 2024

    Deborah Harkness keert terug naar de twee vertrouwde hoofdpersonages, Diana Bishop en Matthew Clairmont.…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 16-07-2024.
    Verkoop door bol
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311723
    • 29 januari 2019
    • 448 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Eindelijk een nieuw boek van de auteur van de internationale bestsellertrilogie Allerzielen! Op het slagveld…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020543971
    • 07 september 2021
    • 465 pagina's
    • Adobe ePub

    'Uit bloed en as' van bestsellerauteur Jennifer L. Armentrout is het eerste deel van de bekroonde Blood…

    Prijsinformatie en bestellen
    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.