Nederlandse Ebook in Scandinavische thrillers

288 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042572
    • 21 december 2023
    • Adobe ePub

    In dit eerste deel van een nieuwe Scandi-thrillerreeks van bestsellerauteur Viveca Sten schokt een ijzingwekkende…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Rönning & Stilton 8
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935929
    • 05 december 2023
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De achtste Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van SPRINGVLOED. Topkwaliteit uit Zweden. Olivia…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Sneeuwstorm Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934649
    • 16 januari 2024
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    De fotografiereis van Rianne krijgt een onverwachte wending als zij in de bossen van Noorwegen een gruwelijke…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Reykjavík Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935936
    • 04 januari 2024
    • 288 pagina's
    • Adobe ePub

    Een sfeervol, beklemmend mysterie geschreven door bestsellerauteur Ragnar Jónasson en Katrín Jakobsdóttir,…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597130
    • 30 mei 2023
    • Adobe ePub

    Het niet te missen vijfde deel in de Munch & Krüger-serie van Samuel Bjørk. Mia staat op het punt een…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Mayday Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044936117
    • 24 oktober 2023
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Als Charlies broer op de Oostzee overboord slaat en verdrinkt, lijkt het om een noodlottig ongeval te…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935523
    • 04 januari 2024
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    IJzersterk tweede boek in de razendspannende Henrik Hedin-thrillerreeks van de koningin van de Zweedse…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934465
    • 05 januari 2023
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Sterf voor mij is het eerste deel in de razendspannende Zweedse thrillerserie met in de hoofdrol Henrik…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Nachtvorst Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932577
    • 13 oktober 2021
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Volgens een Noorse mythe verdwijnen 15-jarigen in de bossen. Als Lieke hoort dat er weer een tiener is…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565566
    • 19 februari 2015
    • 429 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935196
    • 20 september 2023
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Het vierde deel van de Cold Case-reeks van de Noorse schrijver Jørn Lier Horst: misdaadfictie van het…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • 16 november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934694
    • 02 mei 2023
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Het vierde deel in de razendspannende én populaire Noorse thrillerserie van Jørn Lier Horst & Thomas…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935097
    • 23 mei 2023
    • 416 pagina's
    • Adobe ePub

    Lisbeth Salander is terug in een ijzingwekkend en uiterst actueel vervolg in de Millennium-serie, geschreven…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044359312
    • 25 januari 2024
    • Adobe ePub

    Cryptologie-expert Linn Ståhl heeft gezworen nooit meer met de politie samen te werken, maar wanneer…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402768930
    • 04 juli 2023
    • Adobe ePub

    Scandinavische topthriller voor lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Een ogenschijnlijk onschuldige…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • 20 april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044354621
    • 02 maart 2023
    • Adobe ePub

    Twee verschrikkelijke gebeurtenissen schudden Fjällbacka op haar grondvesten. Een beroemde fotograaf…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044359374
    • 28 mei 2021
    • Adobe ePub

    Linn Stahl, een whizzkidd en cryptologie-expert, wordt door de politie om hulp gevraagd bij het oplossen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Meestal 7,99

    Je bespaart 75%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969177
    • 13 mei 2014
    • 341 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. De blinde assistente van een messenwerper wordt levenloos aangetroffen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Winnaar van de Glazen Sleutel 2023, de beste Scandinavische thriller van het jaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934786
    • 04 januari 2024
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    De derde Helsinki-thriller van New York Times-bestsellerauteur Max Seeck, over rechercheur Jessica Niemi,…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789041417541
    • 11 oktober 2010
    • 279 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Zonnestorm van Asa Larsson is deel 1 in de Rebecka Martinsson-serie. De geestelijke Viktor Strandgord…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969184
    • 12 mei 2015
    • 336 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet in de provincie…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766950
    • 10 januari 2023
    • 434 pagina's
    • Adobe ePub

    Zweeds bestsellerfenomeen Bo Svernström levert met Wie het eerst komt Scandi-crime van het hoogste niveau.…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.