Nederlandse Epic fantasyboeken - Paperback

671 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024599608
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 448 pagina's

    Markus Heitz is terug in de wereld van zijn beroemdste hoofdrolspeler. De Terugkeer van de Dwergen is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Summoner 1
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000373239
    • Druk: 6
    • juni 2020
    • 368 pagina's

    Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 20,99
    E-book
    € 5,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

  • Hunger Games prequel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372058
    • Druk: 2
    • juli 2020
    • 592 pagina's

    De grootste YA-serie ooit is terug! Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht kent een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Hardcover
    € 25,99
    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,75

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374373
    • Druk: 6
    • januari 2021
    • 424 pagina's

    Het eerste deel in de indrukwekkende Hof van doorns en rozen-serie Het bos waarin de negentienjarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van De Hongerspelen / The Hunger Games
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372539
    • AVI Start | AVI Plus
    • Druk: 34
    • maart 2020
    • 344 pagina's

    De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van De Hongerspelen ter ere van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,80
    € 13,50
    Hardcover
    € 23,75
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 8,45
    Paperback
    € 9,55

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 9,99
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580264
    • Druk: 6
    • maart 2017
    • 360 pagina's

    Ze wordt door twee mannen bemind Het hele land vreest haar Alleen zij kan het koninkrijk redden Celaena… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,95
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024564385
    • Druk: 24
    • maart 2014
    • 768 pagina's

    Het eerste seizoen (2011) van de epische serie Game of Thrones correspondeert met boek 1, Het Spel der… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Hardcover
    € 9,95
    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 9,90
    Paperback
    € 11,50
    Paperback
    € 11,50

    Bekijk alle varianten

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,25

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374380
    • Druk: 4
    • januari 2021
    • 608 pagina's

    Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,55
  • Deel 2 van De Hongerspelen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372546
    • Druk: 29
    • maart 2020
    • 352 pagina's

    De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van Vlammen ter ere van de verschijning… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 10,99
    E-book
    € 7,99
    Luisterboek overig
    € 9,99
    Hardcover
    € 9,45
    Paperback
    € 10,99

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789043525916
    • Druk: 1
    • september 2015
    • 1184 pagina's

    'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis, met alle 7 delen in 1 boek! In 'De complete Kronieken… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 7,90
    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 89,95
    Paperback
    € 9,00
    Paperback
    € 43,92
    E-book
    € 9,99

    Bekijk alle varianten

    34 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580301
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 672 pagina's

    Het vijfde deel in de populaire Glazen troon-serie neemt ons verder mee op Aelins epische reis en bouwt… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000376360
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 648 pagina's

    Het langverwachte vierde deel van de internationale bestsellerserie Hof van doorns en rozen Nesta Archeron… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,99

    Ebook € 14,99

  • novelle
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000375158
    • Druk: 3
    • januari 2021
    • 224 pagina's

    Duik opnieuw in de meeslepende wereld van Hof van doorns en rozen Maanden na de explosieve gebeurtenissen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580318
    • Druk: 1
    • februari 2018
    • 624 pagina's

    Wereldwijd zijn er al ruim 6,3 miljoen boeken verkocht van Sarah J. Maas In Toren van de dageraad volgen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000375165
    • Druk: 3
    • januari 2021
    • 616 pagina's

    Het meeslepende slot van de Hof van doorns en rozen-serie van topauteur Sarah J. Maas Een naderende oorlog… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,55

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022571194
    • Druk: 15
    • maart 2014
    • 416 pagina's

    J.R.R. Tolkien, professor Angelsaksisch aan de universiteit van Oxford, dacht voor de klassieker In de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 13,99
    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,99

    Ebook € 13,99

  • Deel 3 van De Hongerspelen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372553
    • Druk: 32
    • maart 2020
    • 368 pagina's

    De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van Spotgaai ter ere van de verschijning… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Hardcover
    € 10,50
    Paperback
    € 19,95
    Audioboek CD
    € 14,50
    Paperback
    € 15,90
    Paperback
    € 7,99

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000376261
    • Druk: 4
    • april 2021
    • 400 pagina's

    Derde deel van populaire Summoner-serie Het razendspannende vervolg op De nieuweling en De edele. Fletcher… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 20,99
    E-book
    € 5,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024588244
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 344 pagina's

    Dit is de eerste verzameling verhalen van Andrzej Sapkowski met hekser Geralt in de hoofdrol. Dé inspiratiebron… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 39,40
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    E-book
    € 9,99
    19 99
    Verwacht over 13 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024563999
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 800 pagina's

    De eerste twee verhalen uit The Witcher-serie. (POD)De verhalenbundel De Laatste Wens & Het Zwaard der… Meer

    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Deel 7 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582886
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 928 pagina's

    Het epische slotdeel van de Glazen troon-serie! Tv-serie in de maak door de producenten van de succesvolle… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580288
    • Druk: 5
    • maart 2017
    • 376 pagina's

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,35
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Deel 3 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580295
    • Druk: 2
    • maart 2017
    • 512 pagina's

    Celaena Sardothien heeft de gevechten op leven en dood overleefd, maar tegen een zeer hoge prijs. Hoewel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,10
  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580271
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 640 pagina's

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.