1466 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374373
    • 07 januari 2021
    • 424 pagina's

    Het eerste deel in de indrukwekkende Hof van doorns en rozen-serie Het bos waarin de negentienjarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024564385
    • 18 maart 2014
    • 768 pagina's

    Het eerste seizoen (2011) van de epische serie Game of Thrones correspondeert met boek 1, Het Spel der… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Hardcover
    € 18,80
    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 9,70
    Paperback
    € 16,00
    Paperback
    € 10,30

    Bekijk alle varianten

    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Deel 1 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022596814
    • 01 december 2022
    • 368 pagina's

    Ze wordt door twee mannen bemind. Het hele land vreest haar. Alleen zij kan het koninkrijk redden. Celaena… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 39,91
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    25 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Complete Editie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022561577
    • 11 november 2011
    • 1248 pagina's

    ‘Tolkiens boeken zijn ware klassiekers die tot op de dag van vandaag worden gelezen.’ Trouw In een rustig… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 27,10
    Hardcover
    € 12,95
    Hardcover
    € 30,99
    Paperback
    € 22,50
    Bindwijze overig
    € 11,25
    Bindwijze overig
    € 8,95

    Bekijk alle varianten

    34 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Het begin van het wereldberoemde oeuvre van Tolkien
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022591406
    • 21 juli 2020
    • 256 pagina's

    Het meesterwerk van J.R.R. Tolkien, al ruim tachtig jaar een bestseller Dit is het verhaal van een Balings… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Paperback
    € 21,75
    € 12,90
    Audioboek CD
    € 49,00
    Paperback
    € 120,00
    Paperback
    € 12,45

    Bekijk alle varianten

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • De vroege geschiedenis van Midden-Aarde: wat vooraf ging aan In de ban van de ring en De hobbit
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022596821
    • 11 oktober 2022
    • 416 pagina's

    De nieuwe Prime Video-serie The Rings of Power is geïnspireerd op Tolkiens Midden-aarde – De Silmarillion… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Deel 1 van De Hongerspelen / The Hunger Games
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372539
    • 10 maart 2020
    • 344 pagina's

    De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van De Hongerspelen ter ere van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,49
    E-book
    € 4,99
    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 13,50
    Hardcover
    € 24,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000376360
    • 16 februari 2021
    • 648 pagina's

    Het langverwachte vierde deel van de internationale bestsellerserie Hof van doorns en rozen Nesta Archeron… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    23 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • novelle
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000375158
    • 07 januari 2021
    • 224 pagina's

    Duik opnieuw in de meeslepende wereld van Hof van doorns en rozen Maanden na de explosieve gebeurtenissen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 49,90
    E-book
    € 9,99
    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374380
    • 07 januari 2021
    • 608 pagina's

    Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Hunger Games prequel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372058
    • 10 juli 2020
    • 592 pagina's

    De grootste YA-serie ooit is terug! Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht kent een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Hardcover
    € 25,99
    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Summoner 1
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000373239
    • 04 juni 2020
    • 368 pagina's

    Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 22,99
    E-book
    € 5,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000375165
    • 07 januari 2021
    • 616 pagina's

    Het meeslepende slot van de Hof van doorns en rozen-serie van topauteur Sarah J. Maas Een naderende oorlog… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • deel 1 van De Kronieken van Kvothe
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239366
    • 19 september 2013
    • 732 pagina's
    • -72234

    Kvothe de legende. Befaamd magiër, berucht dief, meestermusicus en moordenaar. Van zijn jeugd met een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022598801
    • 18 april 2023
    • 368 pagina's

    Limited edition met bedrukt boekblok, blauwe folie, geïllustreerde schutbladen, fanart, auteursbrief… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 13,99
    23 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-04-2023.
  • De inspiratie van de HBO Original-serie House of the Dragon
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021030968
    • 03 augustus 2022
    • 888 pagina's

    De inspiratie voor de nieuwe HBO-serie House of the Dragon. Binnenkort te zien als de Game of Thrones-prequelserie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,49
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022586280
    • 28 maart 2019
    • 288 pagina's

    Het allerlaatste ongepubliceerde boek van Tolkien en het eerste verhaal dat hij schreef over Midden-aarde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 13,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402301960
    • 15 juli 2014
    • 365 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021030500
    • 27 september 2022
    • 416 pagina's

    In deel twee van Markus Heitz’ De Terugkeer van de Dwergen wordt het spannende avontuur van de dwerg… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • compleet geïllustreerde uitgave
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026622021
    • 27 september 2016
    • 528 pagina's

    ‘De complete Kronieken van Narnia’ van C.S. Lewis is een prachtige gebonden uitgave met alle 7 delen… Meer

    59 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.