Nederlandse Familieromans over Duitsland

63 resultaten

  • Ally's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2018-01-24
    • Blz.: 0 pagina's

    In Storm, het tweede deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, brengt Ally’s zoektocht naar haar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Hardcover
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,15

    Ebook € 11,99

  • De jonge, avontuurlijke Serafina moet alles op alles zetten om de chocoladevilla te behoeden voor een ramp
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-10-11
    • Blz.: 464 pagina's

    Het tweede deel van de populaire Chocoladevilla-serie volgt de familie Rothmann in de veelbewogen jaren… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Judith droomt van een carrière in het familiebedrijf, maar haar vader heeft heel andere plannen
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-02-15
    • Blz.: 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Corina Bomann, Marie Lamballe en Lucinda Riley Stuttgart, 1903. Als dochter van een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    4 99
    Meestal 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-09-20
    • Blz.: 175 pagina's

    Een jonge vader gaat met de trein naar zijn vrouw, die voor haar werk in Zuid-Duitsland is. De reis gaat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 20,00

    Ebook € 12,99

  • Om haar geheime recept te bewaken, moet ze een onmogelijke keuze maken
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-06-16
    • Blz.: 496 pagina's

    Wervelende familiesaga voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe. Keulen, 1838. Anna Sophia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2023-04-05
    • Blz.: 512 pagina's

    Een meeslepende familiesaga voor de lezers van Anne Jacobs en de liefhebbers van Downton Abbey. 1913.… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-04-2023.
  • Om de eer van haar familie te redden, moet ze haar passie verborgen houden
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2023-01-26
    • Blz.: 496 pagina's

    Onweerstaanbare familiesaga voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe. Keulen, 1862. Apollonia… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-01-2023.
  • De duistere kanten van de familie achter BMW
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-02-15
    • Blz.: 256 pagina's

    De Quandts behoren tot de machtigste ondernemersfamilies van Duitsland. Hun naam is in het buitenland… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,90

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2021-05-18
    • Blz.: 496 pagina's

    Vier vrouwen, vier families, één eeuw geschiedenis: het derde deel in deze allesomvattende, meeslepende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,99

    Ebook € 14,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-07-20
    • Blz.: 672 pagina's

    Een Duits-Joodse familieroman tussen keizerrijk en Tweede Wereldoorlog. De Effingers vertelt het verhaal… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 16,99
    Hardcover
    € 42,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,95

    Ebook € 16,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-06-03
    • Blz.: 528 pagina's

    Vier vrouwen, vier families, één eeuw geschiedenis: het eerste deel in deze allesomvattende, meeslepende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2023-02-15

    De historische roman De dorpsdokter, het eerste deel in de serie van Felicia Otten, is een echt feelgoodverhaal… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-02-2023.
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-10-04
    • Blz.: 448 pagina's

    ‘Puur nostalgisch entertainment in romanvorm, waarin je meeleeft met drie vrijgevochten vrouwen en waarvan… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-11-03
    • Blz.: 544 pagina's

    Vier vrouwen, vier families, één eeuw geschiedenis: het tweede deel in deze allesomvattende, meeslepende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    E-book
    € 14,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,99

    Ebook € 14,99

  • Herkomst Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2020-10-08
    • Blz.: 313 pagina's
    • Adobe ePub

    De autobiografische roman Herkomst van Saša Stanišic gaat over zijn vlucht van Višegrad in het voormalige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 25,99
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een familiegeschiedenis
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2019-11-04
    • Blz.: 368 pagina's

    Een verhaal van moed, veerkracht en de bereidheid om te vechten voor wat het allerbelangrijkst is: familie.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.