Nederlandse Familieromans over Italie

63 resultaten

  • Zeven dochters. Zeven geheimen. Zeven liefdes
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046830536
    • 31 januari 2023
    • 304 pagina's

    Meeslepende nieuwe serie voor de lezers van De zeven zussen 'Dit boek heeft alles waar ik van houd, ik… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Zeven dochters. Zeven geheimen. Zeven liefdes
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046830543
    • 31 januari 2023
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende nieuwe serie voor de lezers van De zeven zussen 'Dit boek heeft alles waar ik van houd, ik… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
  • Giulia erft een landgoed, een boomgaard en... een vat vol geheimen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764390
    • 09 februari 2022
    • 234 pagina's
    • Adobe ePub

    Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino. Giulia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 18,99
    4 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
  • kinderjaren, puberteit
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028427952
    • 19 februari 2019
    • 336 pagina's

    Deel 1 van de Napolitaanse romans Lila en Elena groeien samen op in een volkswijk in het Napels van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 7,50
    Paperback
    € 13,99
    Hardcover
    € 48,00
    Paperback
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    12 50
    Adviesprijs 15,00

    Je bespaart 17%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • volwassenheid, ouderdom
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028427983
    • 05 februari 2019
    • 480 pagina's

    Deel 4 van de Napolitaanse romans: de adembenemende ontknoping Na De geniale vriendin, De nieuwe achternaam… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 10,35
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Luisterboek overig
    € 14,00
    Paperback
    € 15,00

    Bekijk alle varianten

    29 95
    Uiterlijk 13 februari in huis
  • adolescentie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028427969
    • 05 februari 2019
    • 480 pagina's

    Deel 2 van de Napolitaanse romans: turbulent en verslavend In De nieuwe achternaam volgen we het leven… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 13,99
    Hardcover
    € 57,00
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Hardcover
    € 49,50
    Luisterboek overig
    € 10,50

    Bekijk alle varianten

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789028452657
    • 22 juni 2022
    • 800 pagina's

    'Groots debuut Elsa Morante nu eindelijk vertaald.' ***** NRC Handelsblad 'Elsa Morante's boeken zijn… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 17,99
    49 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Speciale Netflix-editie van ‘The Lost Daughter’ met Olivia Coleman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028452466
    • 14 december 2021
    • 160 pagina's

    Speciale Netflix-editie: verfilmd als 'The Lost Daughter' met Olivia Colman (The Crown) en regie Maggy… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 35,00
    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026159527
    • 03 mei 2022
    • 274 pagina's
    • Adobe ePub

    Sarah-Jane besluit haar nieuwe vrijheid, zonder vriend en zonder baan, te vieren door naar Italië te… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026166198
    • 18 april 2023
    • 352 pagina's

    Sarah-Jane besluit haar nieuwe vrijheid, zonder vriend en zonder baan, te vieren door naar Italië te… Meer

    8 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-04-2023.
  • Medici 1 - De medici Tweedehands
    Een meeslepende historische roman over de machtigste familie van het vijftiende-eeuwse Italië
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589588
    • 02 april 2020
    • 336 pagina's

    Florence, 1429. Giovanni de’ Medici heeft van het familiebedrijf een van de machtigste banken van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 40,49
    Paperback
    € 34,95
    Vanaf
    48 -
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617314
    • 15 juni 2022
    • 301 pagina's

    In De oranjebloesem van Viola Ardone verandert het Siciliaanse leven van de zestienjarige Oliva volledig… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Giulia erft een landgoed, een boomgaard en... een vat vol geheimen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402709476
    • 09 februari 2022
    • 304 pagina's

    Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino. Giulia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • vroege volwassenheid
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028426672
    • 16 mei 2016
    • 416 pagina's

    Deel 3 van de Napolitaanse romans: onweerstaanbaar, indringend en een wereldwijd succes Lila en Elena,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 32,95
    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Hardcover
    € 52,50
    Luisterboek overig
    € 9,80

    Bekijk alle varianten

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789056726348
    • 13 september 2019
    • 480 pagina's

    Twee vriendinnen groeien samen op in een Italiaans dorpje. Wanneer Guilia op haar achttiende besluit… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049808228
    • 23 juni 2020
    • 777 pagina's

    Deze dwarsligger is een bundeling van drie verhalen van Elena Ferrante: Kwellende liefde, Dagen van verlating… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Paperback
    € 24,99
    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024586226
    • 14 november 2019
    • 256 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Isabella en Amadeo, verbonden door een diepe liefde, zijn de onbetwiste leiders van de modewereld in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 9,35
    Pocket
    € 9,89
    Hardcover
    € 24,95
    12 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.