Nederlandse Fantasyboeken - Paperback

3364 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022596609
    • Druk: 1
    • september 2022
    • 512 pagina's

    Een nieuw meesterwerk van Stephen King Charlie Reade ziet eruit als een doorsnee scholier. Hij is goed… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-09-2022.

    Ebook € 14,99

  • De vlucht uit Falaise
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025772741
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 272 pagina's

    ‘De Grijze Jager 16 – De vlucht uit Falaise’ is deel 16 in de populaire serie van John Flanagan. In het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    E-book
    € 8,99
    Hardcover
    € 19,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,90

    Ebook € 8,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020543933
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 640 pagina's

    Het verhaal van Poppy en Casteel gaat verder in 'Kroon van gouden beenderen', het derde deel van de Blood… Meer

    25 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024599608
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 448 pagina's

    Markus Heitz is terug in de wereld van zijn beroemdste hoofdrolspeler. De Terugkeer van de Dwergen is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Boek 2 - de brandende brug
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025743031
    • Druk: 1
    • juli 2007
    • 288 pagina's

    'De brandende brug' is deel 2 in de spannende historische fantasy-serie De Grijze Jager van John Flanagan.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Luisterboek overig
    € 16,95
    Hardcover
    € 19,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,20
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714145
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 384 pagina's

    Om te beschermen wat haar dierbaar is moet Circe beslissen of ze thuishoort bij de goden waaruit ze is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,99
    E-book
    € 14,99
    Paperback
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 20,00
    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Summoner 1
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000373239
    • Druk: 6
    • juni 2020
    • 368 pagina's

    Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 20,99
    E-book
    € 5,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,99

    Ebook € 5,99

  • Het nieuwe spannende deel in de onverminderd populaire serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025772697
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 304 pagina's

    De koning van Gallica heeft de hulp nodig van koning Duncan en zijn Grijze Jagers. Zijn zoon, de prins,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 19,99
    E-book
    € 10,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 10,99

  • Nederlandstalig boek
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022561980
    • Druk: 9
    • september 2011
    • 368 pagina's

    Percy Jackson staat op het punt om van school getrapt te worden. Alweer... Een dat is nog maar zijn kleinste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 61,50
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,85
  • Hunger Games prequel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372058
    • Druk: 2
    • juli 2020
    • 592 pagina's

    De grootste YA-serie ooit is terug! Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht kent een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Hardcover
    € 25,99
    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,75

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374373
    • Druk: 6
    • januari 2021
    • 424 pagina's

    Het eerste deel in de indrukwekkende Hof van doorns en rozen-serie Het bos waarin de negentienjarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025743949
    • Druk: 7
    • februari 2010
    • 324 pagina's

    Will en Evalyn zijn na een hevige strijd met hun vijand Morgarath gevangengenomen door Erak, de aanvoerder… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Luisterboek overig
    € 14,00
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,75
  • Deel 5
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789061699804
    • Druk: 1
    • mei 2011
    • 810 pagina's

    Harry Potter en de Orde van de Feniks van J.K. Rowling verscheen in 2003 voor het eerst in Engeland en… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,99
  • Deel 1 van De Hongerspelen / The Hunger Games
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000372539
    • AVI Start | AVI Plus
    • Druk: 34
    • maart 2020
    • 344 pagina's

    De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van De Hongerspelen ter ere van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,80
    € 13,50
    Hardcover
    € 23,75
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 8,45
    Paperback
    € 9,55

    Bekijk alle varianten

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    'Uit bloed en as' van bestsellerauteur Jennifer L. Armentrout is het eerste deel van de bekroonde Blood… Meer

    25 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,50
  • Deel 6
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789061699811
    • Druk: 1
    • mei 2011
    • 555 pagina's

    Harry Potter en de Halfbloed Prins van J.K. Rowling verscheen in 2005 voor het eerst in Engeland en is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 26,90
    Paperback
    € 21,90
    Luisterboek op CD
    € 150,00
    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,50
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025744069
    • Druk: 1
    • juli 2008
    • 327 pagina's

    Als de lente aanbreekt en Will en Evanlyn eindelijk kunnen ontsnappen uit Skandia, wordt Evanlyn ontvoerd… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Luisterboek overig
    € 12,50
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Een krachtig en spookachtig verhaal met ondertonen van de klassieke thriller It
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592809
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 272 pagina's

    VN Thriller van het jaar 2021! Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,91

    Ebook € 4,99

  • Paperback pocket editie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789061699774
    • Druk: 1
    • mei 2011
    • 285 pagina's

    Harry Potter en de Geheime Kamer van J.K. Rowling verscheen in 1998 voor het eerst in Engeland en is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 21,90
    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 19,90
    Digitaal luisterboek
    € 24,95
    Luisterboek overig
    € 49,99
    Audioboek CD
    € 24,50

    Bekijk alle varianten

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,49

    Ebook € 8,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580264
    • Druk: 6
    • maart 2017
    • 360 pagina's

    Ze wordt door twee mannen bemind Het hele land vreest haar Alleen zij kan het koninkrijk redden Celaena… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,95
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 in de Crescent City- serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589403
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 936 pagina's

    De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City is een bruisende, moderne… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022553466
    • Druk: 1
    • februari 2010
    • 256 pagina's

    Als de boom van Thalia vergiftigd raakt, vervagen de magische grenzen die Kamp Halfbloed beschermen tegen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,95
    Paperback
    € 19,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,15
  • Deel 2 van de Crescent City-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589694
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 992 pagina's

    Crescent City – een bruisende, moderne stad waar mensen en magische wezens op gespannen voet met elkaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789061699781
    • Druk: 1
    • mei 2011
    • 369 pagina's

    Harry Potter en de Gevangene van Azkaban van J.K. Rowling verscheen in 1999 voor het eerst in Engeland… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 21,90
    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 19,90
    Digitaal luisterboek
    € 24,95
    Luisterboek overig
    € 109,99
    Digitaal luisterboek
    € 24,95

    Bekijk alle varianten

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.