Nederlandse Feelgoodromans - Beschikbaar in Kobo Plus

1354 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-14
    • Adobe ePub

    Bellagio is het spannende eerste deel van de trilogie De Alfa-vrouwen van Nan Adams. Als Geraldine tijdens… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De waarheid Ebook
    De waarheid is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller Verity
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2020-02-25
    • Blz.: 244 pagina's
    • Adobe ePub

    'De waarheid' is een angstaanjagend goede en verslavende thriller van bestsellerauteur Colleen Hoover.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-04
    • Blz.: 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Eerste deel in de verslavende Mister-serie van Louise Bay! Stella heeft het niet meer als haar vriend… Meer

    8 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Nooit meer Ebook
    Nooit meer is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller It Ends With Us
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2018-03-13
    • Blz.: 302 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De grote Tiktok-hit van Colleen Hoover! ‘Nooit meer’ is een persoonlijk emotioneel verhaal met universele… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 14,95
    Paperback
    € 18,35
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-25
    • Blz.: 184 pagina's
    • Adobe ePub

    'Mistletoe boven Moonstone Lake' – deel 5 van de Zussen van Jewel Island-serie – is een heerlijke feelgoodroman… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-04
    • Blz.: 104 pagina's
    • Adobe ePub

    Van de auteur van de bestsellerserie De koffiesalon! Josien viert dit jaar kerst alleen. Althans, dat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Herinneringen aan hem is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-04-26
    • Adobe ePub

    TIKTOK MADE ME BUY IT! 'Herinneringen aan hem' is een aangrijpende roman van Colleen Hoover, de TikTok-sensatie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 20,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-01
    • Blz.: 244 pagina's
    • Adobe ePub

    'De wensenwinkel' van auteursduo Chantal Claassen en Saskia M.N. Oudshoorn is een feelgood over romantiek,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-22
    • Blz.: 85 pagina's
    • Adobe ePub

    'Een nieuwe kans' is het derde deel in de romantische feelgoodserie De patchworkfamilie van Cathy Bramley.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-08
    • Adobe ePub

    'Een warm welkom' is het eerste deel in de romantische feelgoodserie De patchworkfamilie van Cathy Bramley.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Stromboli Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2018-04-20
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na de zoveelste fysieke 'uitschieter' van haar man, besluit de succesvolle schrijfster Sara definitief… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Hardcover
    € 39,00
    Paperback
    € 16,50
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2021-06-02
    • Blz.: 283 pagina's
    • Adobe ePub

    Chicklit. Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy. Debby haat files.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2019-09-04
    • Adobe ePub

    ‘De laatste brief’ van Rebecca Yarros is een hartverscheurend verhaal over twee mensen met ieder hun… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-30
    • Blz.: 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Zesde deel in de serie Miljardairs van Manhattan! Francine is met stomheid geslagen als ze erachter komt… Meer

    8 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2021-11-10
    • Blz.: 238 pagina's
    • Adobe ePub

    Emelie, een moeder van drie, is haar leven behoorlijk beu. Sinds de vader van haar kinderen naar Gambia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 6,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ze hebben samen een verleden. Maar hebben ze ook een toekomst?
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-15
    • Blz.: 186 pagina's
    • Adobe ePub

    Ze hebben samen een verleden. Maar hebben ze ook een toekomst? De duinen van Westzand is een driedelige… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2021-12-02
    • Blz.: 355 pagina's
    • Adobe ePub

    In de roman Het winterse avontuur van Karen Swan komt het leven van de in Amsterdam wonende fotograaf… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,50
    Paperback
    € 12,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-11-15
    • Adobe ePub

    All I want for Christmas is… heerlijke feelgood-kerstverhalen! In ‘Sneeuwvlokken en rode wijn’ zijn tien… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-03-10
    • Blz.: 252 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de lezers van Jenny Colgan. Love Heart Lane is dé nieuwe Engelse feelgoodsensatie. Charmante personages,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 19,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • 9 november Ebook
    9 november is de Nederlandse uitgave van de internationale bestseller
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2017-06-02
    • EPUB met digitaal watermerk

    Toon 18+ afbeeldingen

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,50
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-09-08
    • Blz.: 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 5 in de serie Miljardairs van Manhattan Er komt een heel andere kant in de hardwerkende en verlegen… Meer

    8 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2019-09-23
    • Blz.: 354 pagina's
    • Adobe ePub

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,50
    Digitaal luisterboek
    € 6,49
    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    € 9,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-02-21
    • Adobe ePub

    In Perfecte misdaad, deel 5, van de D.I. Callanach-serie van Helen Fields is een psychopathische moordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 6,99
    Paperback
    € 17,99
    Paperback
    € 20,00
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2022-10-31
    • Blz.: 250 pagina's
    • Adobe ePub

    Schrijftips, -trics, humor en blunders – de ingrediënten voor het creëren van een goed manuscript. Wie… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.