257 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493189065
    • 09 september 2020
    • 128 pagina's

    Hoe goed ben jij in slecht zijn…? Het kleine Slechte Boek heeft één grote droom: hij wil een ENORM slecht…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789020668322
    • 16 april 2023
    • 224 pagina's

    In het saaie dorpje Zevenstroom wordt een nieuw pretpark geopend: Happyland. Iedereen is dolblij, maar…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

  • Ga op avontuur in De Knerpers!
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504306
    • 07 mei 2019
    • 368 pagina's

    Op een ochtend ontdekt Lucy dat alle volwassenen 's nachts zijn verdwenen. Met hulp van haar vrienden…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • Kraak de codes en puzzel je door het verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492901033
    • 02 maart 2021
    • 144 pagina's

    Kraak de codes en puzzel je door dit interactieve verhaal. Voor iedereen die van escape rooms houdt is…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,40
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025886318
    • 03 april 2024
    • 144 pagina's

    Spannend Dolfje Weerwolfje-avontuur vanuit het perspectief van Noura. Niemand mag het weten! Behalve…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

  • Dolfje Weerwolfje 1
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025864842
    • 22 januari 2014
    • 160 pagina's

    Dolfje Weerwolfje ontdekt dat hij bij volle maan in een weerwolf verandert. Een spannend en grappig avontuur…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    25,80
    Hardcover
    8,89
    E-book
    9,99
    Hardcover
    8,45
    Hardcover
    12,50
    Hardcover
    11,52

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,75

    Ebook 9,99

  • Dolfje Weerwolfje 6
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025885236
    • 03 oktober 2023
    • 96 pagina's

    Dolfje Weerwolfje gaat met Noura naar een schoolfeest. Maar dan moeten alle maskers af… Een spannend…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    14,99
    Onbekende bindwijze
    17,98
    Hardcover
    11,60
    Hardcover
    22,98

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99
  • Dolfje Weerwolfje 3
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025868741
    • 30 december 2015
    • 176 pagina's

    Dolfje Weerwolfje krijgt een vreemde brief. Wie is Zilvertand en wat wil hij van Dolfje? Een spannend…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Luisterboek overig
    12,95
    Hardcover
    8,95
    Hardcover
    11,41
    E-book
    9,99
    Hardcover
    10,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,49

    Ebook 9,99

  • Dolfje Weerwolfje 2
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025866648
    • 04 november 2014
    • 192 pagina's

    Dolfje Weerwolfje gaat met zijn klas op kamp. Niemand mag merken dat hij een weerwolfje is… Een spannend…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    35,43
    E-book
    9,99
    Luisterboek overig
    29,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789492899842
    • 07 januari 2020
    • 240 pagina's

    Gevaarlijke monsters, bloedstollende actiescènes en een flinke dosis humor: hier is De laatste helden…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    8,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,85

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026170478
    • 13 februari 2024
    • 256 pagina's

    Eerste deel van de spannende Grimwoud-serie van de queen of comedy-horror Jennifer Killick. Perfect voor…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789048735570
    • 11 september 2018
    • 40 pagina's

    Die mop is top! Moppenboek van Paul van Loon met griezelige, spannende moppen en raadsels. Hoe maakt…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493356009
    • 14 februari 2024
    • 304 pagina's

    Het vijfde, bloedstollend grappige deel van De laatste helden op aarde! Smerige zombies, gevaarlijke…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • Dolfje Weerwolfje 11
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025866402
    • 08 april 2014
    • 134 pagina's

    Er komt een nieuwe jongen bij Dolfje Weerwolfje en Noura in de klas, met grote gevolgen… Een spannend…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    19,99
    Hardcover
    10,98
    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025876814
    • 19 maart 2019
    • 112 pagina's

    Dolfje en Noura mogen mee in Leo’s luchtballon en komen terecht in een duister kasteel… Een spannend…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Digitaal luisterboek
    8,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493189157
    • 20 februari 2024
    • 304 pagina's

    Jack, zijn vrienden én de zombies zijn terug! In dit tweede boek in de serie krijgen ze te maken met…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789464530193
    • 12 oktober 2022
    • 288 pagina's

    Maak je op voor het ijskoude vierde avontuur van Jack, June, Quint en Dirk. Het is de eerste winter na…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025867997
    • 25 augustus 2015
    • 160 pagina's

    Dolfje is gevangengenomen en een jager wil soep van hem koken! Kan Dolfje ontsnappen? Spannend en grappig…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    9,99
    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,49

    Ebook 9,99

  • Nu nog gevaarlijker!
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493189256
    • 12 mei 2021
    • 160 pagina's

    Het kleine Slechte Boek is terug! Wie durft het aan om het open te slaan? Het kleine Slechte Boek heeft…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025866020
    • 09 september 2014
    • 160 pagina's

    Dolfje reist naar Schotland maar dat blijkt een land vol gevaren en geheimen… Een spannend en grappig…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    9,99
    E-book
    9,99
    Hardcover
    16,50

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,90

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493189454
    • 22 september 2021
    • 272 pagina's

    Jack en zijn vrienden zijn terug voor hun derde zombie-avontuur! De Laatste Helden horen een oproep van…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789048743742
    • 28 april 2022
    • 80 pagina's

    Hoe wordt Rolf geheim agent? Hij krijgt een zeer geheime taak! Spannend boek op AVI M4 voor kinderen…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026156847
    • 28 september 2021
    • 224 pagina's

    Lachen en griezelen geblazen in de hilarische gruwelwereld van Theo Thorbecke. Ontmoet zombies, mummies,…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    12,50
    E-book
    9,99
    Digitaal luisterboek
    13,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99

    Ebook 9,99

  • Voor fans van De Griezelbus en Lord of the Rings
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789464530681
    • 31 augustus 2023
    • 192 pagina's

    Paul van Loon meets Tolkien in dit spannende en griezelige boek. De dertienjarige Pete Valo is wanhopig,…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99