Nederlandse Hard-boiled en noir detectives met Gratis verzending via Select

128 resultaten

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022578520
    • Druk: 5
    • oktober 2016
    • 384 pagina's

    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 37,21
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 8,50

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026358074
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 416 pagina's

    Perfecte moord is het zesde deel van de bloedstollend, spannende D.I. Callanach-serie van Helen Fields.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357503
    • Druk: 8
    • mei 2021
    • 416 pagina's

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    Niet leverbaar
    E-book
    € 3,99
    Digitaal luisterboek
    € 6,49
    Paperback
    € 9,99
    9 99
    Uiterlijk 2 september in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026354281
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 456 pagina's

    In Perfecte dood van Helen Fields, deel 3 van de D.I. Callanach-serie, vergiftigt een seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,99
    E-book
    € 5,99
    Digitaal luisterboek
    € 6,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,04

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026355752
    • Druk: 1
    • december 2021
    • 448 pagina's

    In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,49
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357039
    • Druk: 2
    • februari 2022
    • 424 pagina's

    In Perfecte misdaad, deel 5, van de D.I. Callanach-serie van Helen Fields is een psychopathische moordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 6,99
    Paperback
    € 17,99
    E-book
    € 6,49
    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706932
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 400 pagina's

    #1 op de Amazon-bestsellerlijst De Dan Brown van de Lage Landen Wanneer de burgemeester van Leiden het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,85
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 39,99

    Bekijk alle varianten

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514256
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 432 pagina's

    In Zweden heeft de polarisatie in de maatschappij een nieuw dieptepunt bereikt. Om de geprivilegieerden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    E-book
    € 4,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,23

    Ebook € 4,99

  • Natan Z. Tweedehands
    ALS EEN TBS'ER NOG EEN KEER DE KANS KRIJGT
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401614726
    • Druk: Derde druk, 2021
    • 288 pagina's

    De thriller Natan Z. van Arjan Alberts gaat over een levensgevaarlijk spel tussen een seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,95
    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Vanaf
    19 95

    Ebook € 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026157004
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 576 pagina's

    De dove tiener Michael en zijn vijfjarige broertje zijn getuigen van de moord op hun stiefvader. Nu heeft… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,45

    Ebook € 12,99

  • Lenoir Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026346033
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 328 pagina's

    In de thriller Lenoir van Bas Haan komt coldcaserechercheur Jacob Lenoir bij bewustzijn met een pistool… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 7,99
    E-book
    € 9,99
    Vanaf
    9 99

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617222
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 256 pagina's

    Als in de thriller Het serpent van Pierre Lemaitre de opdrachtgever van de bejaarde huurmoordenaar Mathilde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,99

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024598267
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 208 pagina's

    In deze laatste, briljante thriller van de grootmeester van het genre stelt John Le Carré de vraag wat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,75

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401616287
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 400 pagina's

    Het jaar van het varken van Carmen Mola, het derde boek met Elena Blanco, is haar meest angstaanjagende… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 21,90
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026147784
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 528 pagina's

    De dader van een reeks heftige branden lijkt uit op wraak en vernietiging. Voor brandweerman Reed en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,49

    Ebook € 12,99

  • Haïti wordt geteisterd door een reeks rituele moorden. Het spoor leidt naar een oud weeshuis, maar dat staat al twintig jaar leeg.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594469
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 304 pagina's

    In een chique wijk in Port-au-Prince wordt voor de tweede keer in een week een vermoord echtpaar aangetroffen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029089654
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 240 pagina's

    Een nietsontziend verhaal over ontworteling, vervreemding en verlies voor lezers van PAAZ, Of ik gek… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    9 05
    Adviesprijs 19,99

    Je bespaart 55%

    Uiterlijk 23 augustus in huis

    Ebook € 11,99

  • Een John Adderley-thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402705485
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 448 pagina's

    Scandinavische crime met internationale allure, voor lezers van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Lars Kepler… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    E-book
    € 9,99
    23 99
    Uiterlijk 23 augustus in huis
    Tweedehands vanaf € 12,40

    Ebook € 9,99

  • The Constant Gardener
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021028323
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 528 pagina's

    Tessa, de vrouw van Justin Quayle, wordt vermoord in Kenia. Als hij haar dood onderzoekt, komt Justin… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Pocket
    € 12,98
    Paperback
    € 11,95
    Paperback
    € 8,50
    Paperback
    € 9,00
    Paperback
    € 13,30
    16 -
    1 - 2 weken
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,99
  • Vrij spel Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461091345
    • Druk: 1
    • januari 2015

    Als haar vader een zeventienjarige jongen doodschiet, komt Emma's leven in gevaar... Op een mistige ochtend… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,50
    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 10,73
    Paperback
    € 17,95
    Vanaf
    9 75

    Ebook € 4,99

  • de verhalen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049807801
    • Druk: 2
    • februari 2020
    • 576 pagina's

    In Labyrint – de verhalen laat Esther Verhoef de lezer met dertien spannende, verrassende en meeslepende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,50
    Paperback
    € 15,00
    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Grote letter uitgave
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789036439305
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 182 pagina's

    Een groot kasteel in de Provence, een peperdure jurk en een feest waar het aan niets ontbreekt – de bruiloft… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    E-book
    € 3,99
    26 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 3,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.