Nederlandse Historische biografieën - Algemene boeken

894 resultaten

  • Het leven van Willem van Oranje
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021402758
    • 16 november 2021
    • 936 pagina's

    Winnaar Libris Geschiedenis Prijs & de Nederlandse Biografieprijs 2022 ‘Een prachtige biografie vol persoonlijke… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    45 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 29,49

    Ebook € 19,99

  • Albertine Agnes en het Rampjaar 1672
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463822060
    • 03 oktober 2022
    • 288 pagina's

    Met deze biografie weet Sunny Jansen de fascinerende levensgeschiedenis van deze onbekende prinses van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    23 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402710151
    • 14 december 2021
    • 320 pagina's

    Dit op waarheid gebaseerde verhaal toont de moed van twee jonge mensen en de kracht van liefde onder… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,95
    E-book
    € 4,99
    Dwarsligger
    € 56,00
    Paperback
    € 12,85
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,60

    Ebook € 4,99

  • Glorie & schaduw van Lodewijk XIV
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464102352
    • 19 april 2022
    • 736 pagina's

    Paperbackeditie van de pageturner over de koning der koningen Lodewijk XIV (1638-1715) is de koning der… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,49

    Ebook € 12,99

  • Een familiegeschiedenis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463821902
    • 19 augustus 2021
    • 280 pagina's

    Suzanna Jansen schrijft over de heropvoedingsexperimenten in Veenhuizen waaraan haar voorouders werden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 17,95
    Paperback
    € 9,95
    Paperback
    € 54,00
    Hardcover
    € 16,05
    Luisterboek overig
    € 18,99

    Bekijk alle varianten

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • De schaduw van de revolutie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789403188805
    • 18 november 2019
    • 496 pagina's

    De luxe-editie van Napoleon voor de fans van De Bourgondiërs De Franse Revolutie en Napoleon: de twee… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 32,55
    34 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 30,95

    Ebook € 9,99

  • Twintig lessen uit de twintigste eeuw
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463822084
    • 08 februari 2022
    • 128 pagina's

    Twintig strategieën die we kunnen gebruiken om de democratie te beschermen. Over tirannie is schitterend… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    E-book
    € 7,99
    19 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Opgroeien aan het einde van de geschiedenis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403150017
    • 11 november 2021
    • 336 pagina's

    Wat is de ware betekenis van vrijheid? Lea Ypi groeit op in Albanië, een van de meest geïsoleerde landen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • met een voorwoord van prins Bernhard (1911 - 2004)
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789049104306
    • 01 september 2010
    • 291 pagina's

    Het verhaal van Erik Hazelhoff Roelfzema blijft mensen fascineren, nu met de musical over zijn leven… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    E-book
    € 11,99
    Luisterboek op CD
    € 35,95
    Paperback
    € 43,50
    Paperback
    € 18,99
    Paperback
    € 18,50

    Bekijk alle varianten

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,85

    Ebook € 11,99

  • De levens van Johan en Cornelis de Witt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046707098
    • 14 september 2018
    • 528 pagina's

    De geschiedenis van de gebroeders de Wit, geschreven op basis van deels nog nooit gebruikt bronnenmateriaal.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 16,95
    Hardcover
    € 84,00
    Paperback
    € 22,95
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • De opkomst van Donald Trump en de ondergang van Amerika
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029544641
    • 01 november 2022
    • 672 pagina's

    Deze grandioze en verontrustende kroniek vertelt het verhaal van Trumps leven en opkomst in New York… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 15,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 29,00

    Ebook € 15,99

  • Ze zat bij het verzet, overleefde Ravensbrück en groeide uit tot de muze van het iconische modehuis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789046825938
    • 26 april 2022
    • 368 pagina's

    Ze zat bij het verzet, overleefde Ravensbrück en groeide uit tot de muze van het iconische modehuis Met… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 14,00

    Ebook € 14,99

  • De autobiografie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045048048
    • 15 september 2022
    • 584 pagina's

    De wereldberoemde autobiografie van Nelson Mandela waarin hij vertelt over zijn visie, drijfveren en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 33,05
    E-book
    € 5,99
    Paperback
    € 13,95
    Paperback
    € 10,70
    Paperback
    € 13,20
    Hardcover
    € 43,85

    Bekijk alle varianten

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

  • Miss Dior Ebook
    Ze zat bij het verzet, overleefde Ravensbrück en groeide uit tot de muze van het iconische modehuis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046825945
    • 26 april 2022
    • Adobe ePub

    Ze zat bij het verzet, overleefde Ravensbrück en groeide uit tot de muze van het iconische modehuis****Met… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 29,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402753905
    • 23 januari 2018
    • 201 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,95
    Dwarsligger
    € 56,00
    Paperback
    € 12,85
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    4 99
    Meestal 6,99

    Je bespaart 29%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Liefde, spionage en verraad. De spectaculairste ontsnapping uit Oost-Berlijn
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463821612
    • 03 augustus 2021
    • 384 pagina's

    Een adembenemende reconstructie van de spectaculairste ontsnapping uit Oost-Berlijn in 1962. Een ode… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    24 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 19,00

    Ebook € 12,99

  • Kroniek van de Nationale Politie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463822381
    • 01 november 2022
    • 768 pagina's

    Voor het eerst in Nederland kwam er één landelijke politieorganisatie, een enorm bestuurskundig waagstuk.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 29,99
    49 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 29,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045031699
    • 20 april 2016
    • 352 pagina's

    Ik koos het wapen' is het openhartige levensverhaal van Peter van Uhm, de hoogste militair van Nederland,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,89

    Ebook € 9,99

  • Het verhaal van de man die gedwongen werd de oorlogsmisdaden van de nazi's vast te leggen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022577486
    • 11 juli 2016
    • 288 pagina's

    Het schokkende verhaal van de man die gedwongen werd de oorlogsmisdaden van de nazi's vast te leggen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 11,40
    Paperback
    € 11,50
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,35

    Ebook € 7,99

  • de biografie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000342655
    • 03 april 2015
    • 664 pagina's

    Einstein: man, mens en genie ‘Een bijzonder toegankelijke en informatieve biografie.’ The New York Times… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Paperback
    € 38,85
    25 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,99

    Ebook € 12,99

  • Leven op het Binnenhof
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463821766
    • 03 januari 2022
    • 256 pagina's

    Acht jaar Achtuur is een indrukwekkend, persoonlijk verslag van de gerenommeerde politieke journalist… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 10,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,99

    Ebook € 10,99

  • de macht van Vladimir Poetin
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026325595
    • 08 maart 2012
    • 320 pagina's

    Als Vladimir Poetin in 1999 de zieke en impopulaire Boris Jeltsin opvolgt, wordt de onbekende KGB-agent… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    7 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.