870 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026152283
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 144 pagina's

    Een moord in het Paleis op de Dam gevolgd door een moord op een antiquair. De Cock en Vledder onderzoeken… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,49
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492715395
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • 140 pagina's

    “Alles in deze aangenaam lichtvoetige politieroman ademt de sfeer van Baantjer.” – Detective en Thrillergids… Meer

    9 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400513778
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 640 pagina's

    Wanneer een detective van de beademing wordt gehaald, onthult de autopsie een gewelddadige dood. Waarnemend… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,99

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617765
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 297 pagina's

    In de literaire thriller Het meisje uit de Seine van Guillaume Musso gaat inspecteur Roxane Montchrestien… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • gentleman inbreker
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492068026
    • Druk: 1
    • mei 2016
    • 240 pagina's

    Bekend van de Netflix-serie! ‘Wees gewaarschuwd, goede lezer, bij de eerste ontmoeting raak je gecharmeerd,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,90

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706932
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 400 pagina's

    #1 op de Amazon-bestsellerlijst De Dan Brown van de Lage Landen Wanneer de burgemeester van Leiden het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,85
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 39,99

    Bekijk alle varianten

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,95

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492715548
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 144 pagina's

    Na de vondst van een geladen pistool staan De Klerck en Klaver aan het begin van een netelige zaak. Twee… Meer

    9 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492068040
    • Druk: 1
    • mei 2016
    • 272 pagina's

    4 sterren in de VN Detective & Thrillergids! 4 sterren in de VN Detective & Thrillergids! Frankrijk vermaakt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026152276
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 144 pagina's

    De Cock wordt naar de Lindengracht geroepen. Hennie, de vrouw van de aardappelkraam, is in haar bed gesmoord… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 7,14
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789048822577
    • Druk: 1
    • september 2014
    • 256 pagina's

    Van de combinatie Agatha Christie en Hercule Poirot mag je hoge verwachtingen hebben en Moord op de Nijl… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 16,99
    E-book
    € 3,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 8,00
    Paperback
    € 8,99
    Pocket
    € 10,00

    Bekijk alle varianten

    5 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 4,95

    Ebook € 3,99

  • Een kleine groep mensen probeert uit alle macht een nieuwe wereldoorlog te voorkomen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022593790
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 656 pagina's

    Midden in de hete woestijn van de Sahara achtervolgen twee geheim agenten een machtige groep terroristen.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    E-book
    € 14,99
    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 18,50

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021025117
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 384 pagina's

    Wisseling van de wacht is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de bestsellers… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Paperback
    € 24,99
    Paperback
    € 19,99
    Paperback
    € 10,95
    Paperback
    € 13,95
    Hardcover
    € 28,95

    Bekijk alle varianten

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492715555
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 144 pagina's

    “Goed uitgewerkte plot met verrassende ontknoping. Voor fans van de oude Baantjer-reeks.” – Nederlandse… Meer

    9 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026101069
    • Druk: 1
    • januari 1975
    • 106 pagina's

    De Amsterdamse rechercheur wordt van vakantie teruggeroepen om het op een dood spoor geraakt onderzoek… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 8,45

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492715500
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 144 pagina's

    “Vlot geschreven politieverhaal in Baantjer-stijl” – Nederlandse Bibliotheekdienst Biblion Op een winterochtend,… Meer

    9 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044365993
    • Druk: 1
    • januari 2024
    • 160 pagina's

    Ingrid, Birgitta en Victoria zijn totaal verschillend, maar hebben één ding gemeen: ze zitten vast in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Hardcover
    € 37,21
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026133725
    • Druk: 1
    • maart 2013
    • 142 pagina's

    Hoe meer De Cock in de zaak van een vermoorde clown duikt, hoe meer hij ontdekt dat het circus niet alleen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Het feest van het jaar. Wie zou er geen moord doen voor een plekje op…
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022591765
    • Druk: 1
    • november 2020
    • Verteller: Karin Douma
    • 352 pagina's

    De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    E-book
    € 11,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,00

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026106149
    • Druk: 9
    • januari 1992
    • 134 pagina's

    Een jonge onervaren rechercheur trekt zich de dood van een prostituee zozeer aan dat hij op zoek gaat… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 2,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 8,90

    Ebook € 2,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026144202
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • 144 pagina's

    De Cock komt erachter dat een overleden oud-collega een dubbelleven heeft geleid wanneer op diens begrafenis… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Na hun trouwfeest reist Lara met haar nieuwe man naar Madrid. Daar verdwijnt haar stiefzoon...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707229
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 320 pagina's

    Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    12 50
    Adviesprijs 15,99

    Je bespaart 22%

    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, donderdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,45

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593691
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 416 pagina's

    De erfgenamen van een stervende techmiljonair worden op mysterieuze wijze een voor een uitgeschakeld… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,40

    Ebook € 12,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.