128 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585108
    • 22 oktober 2018
    • 384 pagina's

    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Paperback
    € 19,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617130
    • 24 mei 2022
    • 416 pagina's

    In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026158988
    • 17 januari 2023
    • 144 pagina's

    Baantjer 92. Wanneer de maker van een podcast over een onopgeloste moordzaak van jaren geleden vermoord… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    11 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026362057
    • 13 december 2022
    • 576 pagina's

    Bret Easton Ellis, van Minder dan niks en American Psycho, is terug met Scherven; een meesterlijke nieuwe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766950
    • 10 januari 2023
    • 434 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe thriller van het Zweedse bestsellerfenomeen; voor de lezers van Lars Kepler. Wanneer de ontvoerde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 23,99
    14 99
    Direct beschikbaar
  • 9789402320732
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402320732
    • 01 februari 2023
    • Adobe ePub

    Wereldwijd meer dan twee miljoen exemplaren van de Josie Quinn-serie verkocht Voor de fans van M.J. Arlidge,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    3 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461096975
    • 11 oktober 2022
    • 300 pagina's

    Het moederschap is niet voor iedereen weggelegd of vanzelfsprekend. Kaia, Jill en Wiesje kunnen daarover… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021033662
    • 25 oktober 2022
    • 352 pagina's

    'De avonturen van Jack Reacher zijn ernstig verslavend.' NRC Handelsblad Gerrardsville, Colorado. Een… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461096807
    • 19 januari 2023
    • 300 pagina's

    Cleo runt als kunstzinnig therapeut haar eigen praktijk genaamd Monsters onder mijn bed. Ze helpt cliënten… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    19 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026361241
    • 23 januari 2023
    • 379 pagina's
    • Adobe ePub

    In de Nathalie Svensson-serie van Jonas Moström is Middernachtsmeisjes het derde deel. In Uppsala is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    12 99
    Direct beschikbaar
  • Niemand hoort je schreeuwen...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402711455
    • 07 februari 2023
    • 400 pagina's

    Serial killer-thriller voor de lezers van Angela Marsons, Daniel Cole en Robert Bryndza. In een kerk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    23 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461096852
    • 10 januari 2023
    • 300 pagina's

    Wanneer de achttienjarige Emma na een scoutingkamp niet terugkeert, roept haar vriend de hulp van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Renée Ballard en Harry Bosch werken samen aan de zaak van een man die verantwoordelijk is voor de moord op een heel gezin
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319774
    • 08 februari 2023
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    De Netflix-serie The Lincoln Lawyer werd gebaseerd op Connelly’s De Lincoln-advocaat-serie Er is een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 28,00
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026359330
    • 10 januari 2023
    • Adobe ePub

    In de schaduw van Shelly Burr is een onheilspellende thriller over een coldcase set in de outback van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 23,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021033556
    • 18 januari 2023
    • 320 pagina's

    Het vijfde deel in de cosy-crimehit van bestsellerauteur Pierre Martin. Madame le Commissaire is terug!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Ze zijn allemaal buren. Ze zijn allemaal verdacht. En ze weten allemaal meer dan ze willen loslaten
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594506
    • 09 augustus 2022
    • 384 pagina's

    Een nieuw moordmysterie van de auteur van De jachtpartij en De gastenlijst Als Ben verdwijnt uit zijn… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789401617963
    • 18 oktober 2022

    In de spannende roman De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie… Meer

    18 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021462523
    • 11 oktober 2022
    • 304 pagina's

    Deel 4 in de thrillerserie rondom Konráð ‘Indriðasons boeken zijn meeslepend, uniek, verontrustend en… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024598922
    • 17 januari 2023
    • 352 pagina's

    De vierde, meedogenloze pageturner van M.W. Craven met het slimme rechercheursduo Washington Poe en Tilly… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.