Nederlandse Scandinavische thrillers - Beschikbaar in Kobo Plus

Boek, ebook of luisterboek?

300 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402756579
    • 25 september 2018
    • 443 pagina's
    • -431828

    'Sterkste Zweedse thriller van het jaar' ★★★★ - Telegraaf In de buurt van Stockholm wordt in een schuur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,50
    Paperback
    € 10,85
    Paperback
    € 10,00
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Hoogzomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761399
    • 26 mei 2021
    • 379 pagina's
    • Adobe ePub

    Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Inspecteur Martin… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
  • Cultus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044361995
    • 03 november 2022
    • 665 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer een klein jongetje van een kinderdagverblijf in de buurt Södermalm van Stockholm verdwijnt, worden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • 16 november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 22,99
    4 99
    Meestal 13,99

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
  • Box Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044362022
    • 07 oktober 2021
    • 616 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer een vrouw dood wordt aangetroffen in een kist doorboord met zwaarden, vraagt de politie zich… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 23,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • 20 april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    Paperback
    € 22,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759464
    • 21 april 2020
    • 432 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als elfjarige vermoordde Robert Lindström zijn speelkameraadje met een blok beton. Ondanks het technische… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
  • Noordkaap Ebook
    Tien topcriminelen. Een geheim experiment. Het noorderlicht.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314052
    • 07 januari 2020
    • 355 pagina's
    • Adobe ePub

    Pagie is tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller ‘Wat een topboek!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,50
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 7,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565603
    • 10 oktober 2018
    • 352 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In de derde Munch & Krüger-thriller van Samuel Bjørk worden rechercheurs Holger Munch en Mia Krüger opgeschrikt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 34,85
    Paperback
    € 11,00
    Paperback
    € 14,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979442
    • 18 augustus 2020
    • 400 pagina's
    • -72294

    Het eerste deel van een nieuwe serie van van Jørn Lier Horst, auteur van het Wisting Kwartet en de Blix… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565566
    • 19 februari 2015
    • 429 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,94
    Paperback
    € 10,25
    Paperback
    € 13,99
    Paperback
    € 11,95
    Paperback
    € 17,50
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
  • Bloedmist Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021455853
    • 11 september 2014
    • 242 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een oude vrouw wordt op brute wijze vermoord in een verpleeghuis in Oslo. Het lijkt erop dat de dader… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Softcover
    € 12,50
    Paperback
    € 15,90
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Winterland Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759433
    • 25 februari 2020
    • 410 pagina's
    • Adobe ePub

    Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,35
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 8,49
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026349621
    • 15 mei 2020
    • 279 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dodelijk dichtbij van Jonas Moström is het eerste deel in de Nathalie Svensson-serie. Psychiater Nathalie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,35
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 9,99
    8 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979640
    • 22 september 2020
    • 368 pagina's
    • -20900

    De zesde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van 'Springvloed'. Topkwaliteit uit Zweden. Als aan… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,49
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    9 99
    Direct beschikbaar
  • De Das Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979916
    • 04 januari 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    De Das is het sterke thrillerdebuut van het nieuwe Zweeds talent Fredrik Persson Winter. Een filmisch… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044361193
    • 24 februari 2021
    • 301 pagina's
    • Adobe ePub

    Ijsprinses speelt zich af in het winterse Fjällbacka aan de Zweedse westkust, waar achter de ogenschijnlijk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,68
    Paperback
    € 11,00
    Hardcover
    € 9,35
    Paperback
    € 7,90
    Paperback
    € 8,95
    Paperback
    € 8,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565580
    • 11 februari 2016
    • 386 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Voordelige Midprice-editie van De doodsvogel. Het tweede boek van de Scandinavische schrijver Samuel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,50
    Paperback
    € 10,00
    Hardcover
    € 14,95
    Paperback
    € 12,00
    Hardcover
    € 59,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969184
    • 12 mei 2015
    • 336 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet in de provincie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 16,45
    Paperback
    € 35,60
    7 99
    Direct beschikbaar
  • Smeltend ijs Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021409887
    • 13 november 2019
    • 265 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Op de gletsjer Langjökull wordt een lichaam gevonden, vastgevroren in het ijs. Het blijkt te gaan om… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    Paperback
    € 39,00
    10 99
    Direct beschikbaar
  • Familiewapen Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021458588
    • 07 juli 2015
    • 331 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een raadselachtige moord Diep in de Zweedse bossen wordt tijdens de herfstjacht een oude man doodgeschoten.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Nachtvorst Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932577
    • 13 oktober 2021
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Volgens een Noorse mythe verdwijnen 15-jarigen in de bossen. Als Lieke hoort dat er weer een tiener is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 10,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044361452
    • 08 februari 2022
    • 326 pagina's
    • Adobe ePub

    Inspecteur Patrik Hedström en zijn team zijn bezig met een vermissingszaak die in een stroomversnelling… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 14,92
    Paperback
    € 24,99
    Dwarsligger
    € 14,95
    Paperback
    € 18,45
    Luisterboek op CD
    € 25,49
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026339837
    • 19 augustus 2017
    • 597 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Heks is de nieuwste thriller van Camilla Läckberg, een van de bestverkopende Zweedse thrillerauteurs.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,50
    Paperback
    € 13,99
    Paperback
    € 14,80
    Paperback
    € 17,50
    Paperback
    € 24,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Direct beschikbaar
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.