Nederlandse Scandinavische thrillers

Ben jij op zoek naar nederlandstalige scandinavische thrillers? Bekijk hier het volledige aanbod. Binnen scandinavische thrillers vind je o.a. boeken over Samuel Björk, Camilla Läckberg, Jussi Adler-Olsen, Jens Lapidus, Cilla En Rolf Börjlind .

1131 resultaten

  • Drie doden en een blinde getuige. Wat is er echt gebeurd in het zomerhuis?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402711462
    • 10 januari 2023
    • 432 pagina's

    De nieuwe thriller van het Zweedse bestsellerfenomeen; voor de lezers van Lars Kepler. Wanneer de ontvoerde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    23 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • Hoogzomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761399
    • 26 mei 2021
    • 379 pagina's
    • Adobe ePub

    Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Inspecteur Martin… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,95
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044354614
    • 01 maart 2023
    • 448 pagina's

    Camilla Läckberg is terug in Fjällbacka! Twee verschrikkelijke gebeurtenissen schudden Fjällbacka op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-03-2023.
  • Tien topcriminelen. Een geheim experiment. Het noorderlicht.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592588
    • 12 november 2021
    • 400 pagina's

    IJzingwekkende spanning van Pagie, nu voor maar € 7,99! In het uiterste noorden van Noorwegen vindt in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 4,99
    Paperback
    € 9,50
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402756579
    • 25 september 2018
    • 443 pagina's
    • -431828

    'Sterkste Zweedse thriller van het jaar' ★★★★ - Telegraaf In de buurt van Stockholm wordt in een schuur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,00
    Paperback
    € 9,50
    Paperback
    € 10,85
    3 99
    Direct beschikbaar
  • Cultus Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044361995
    • 03 november 2022
    • 665 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer een klein jongetje van een kinderdagverblijf in de buurt Södermalm van Stockholm verdwijnt, worden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597598
    • 08 november 2022
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Keer terug naar Doggerland in dit vijfde deel van de Scandinavische superster Maria Adolfsson. Valwind… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    6 49
    Meestal 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
  • Box Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044362022
    • 07 oktober 2021
    • 616 pagina's
    • Adobe ePub

    Wanneer een vrouw dood wordt aangetroffen in een kist doorboord met zwaarden, vraagt de politie zich… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 23,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    5 99
    Meestal 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • 16 november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    6 49
    Meestal 13,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934458
    • 05 januari 2023
    • 232 pagina's
    • Adobe ePub

    De huiveringwekkende, steengoede nieuwe solothriller van Thomas Enger, de helft van het Noorse bestsellerduo… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • 20 april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    Paperback
    € 22,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Karma Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979923
    • 05 januari 2023
    • 294 pagina's
    • Adobe ePub

    Er zijn hier geheimen. Binnenkort wordt alles onthuld... Een meisje verdwijnt in de bossen aan de voet… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759464
    • 21 april 2020
    • 432 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Als elfjarige vermoordde Robert Lindström zijn speelkameraadje met een blok beton. Ondanks het technische… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 9,95
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044361513
    • 14 februari 2022
    • 373 pagina's
    • Adobe ePub

    In Fjällbacka is een man spoorloos verdwenen. Onderzoek van inspecteur Patrik Hedström en zijn collegas… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,50
    Paperback
    € 16,50
    Paperback
    € 15,99
    Paperback
    € 11,95
    Paperback
    € 12,90
    Paperback
    € 9,95

    Bekijk alle varianten

    3 99
    Meestal 9,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
  • Geheimen uit het verleden hebben fatale gevolgen...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766158
    • 06 september 2022
    • 290 pagina's
    • Adobe ePub

    Nordic Noir op z'n best: het Finse antwoord op Lars Kepler. Op de ochtend van midzomerdag worden inspecteur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789056727505
    • 31 mei 2023
    • 416 pagina's

    Lisbeth Salander is terug in een ijzingwekkend en uiterst actueel vervolg in de Millennium-serie, geschreven… Meer

    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 31-05-2023.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.