336 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048860067
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 320 pagina's

    Als je alles waar je spijt van hebt ongedaan kunt maken, zou je dat dan ook doen? Nora wordt overweldigd… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048855742
    • Druk: 1
    • december 2019
    • 192 pagina's

    Een beangstigend actuele roman over een maatschappij waarin boeken worden verbrand De nabije toekomst.… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Van de auteur van Een klein leven
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046828960
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 672 pagina's

    'Onvergetelijk [...] Een frontale aanval op de leugen genaamd geschiedenis.' NRC 'Met Naar het paradijs… Meer

    24 99
    Uiterlijk 26 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 22,95

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046828977
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 659 pagina's
    • Adobe ePub

    Onvergetelijk [...] Een frontale aanval op de leugen genaamd geschiedenis.' NRC Naar het paradijs is… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048860074
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 268 pagina's
    • Adobe ePub

    Nora wordt overweldigd door het gevoel dat ze in haar leven verkeerde keuzes heeft gemaakt, en iedereen… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401615891
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 304 pagina's

    In de prijswinnende literaire roman Anomalie van Hervé le Tellier beginnen de problemen wanneer een vliegtuig… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Paradijs Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933345
    • Druk: 2
    • januari 2022
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Jens Lapidus is een van Zwedens meest geliefde auteurs. Na jaren is hij terug met Paradijs, een meedogenloze… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Anomalie Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616010
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 267 pagina's
    • Adobe ePub

    In de prijswinnende literaire roman Anomalie van Hervé le Tellier beginnen de problemen wanneer een vliegtuig… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Nooit Ebook
    Een kleine groep mensen probeert uit alle macht een nieuwe wereldoorlog te voorkomen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317343
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 656 pagina's
    • Adobe ePub

    Een angstaanjagend verhaal over wat er zou kunnen gebeuren als de diplomatie faalt Midden in de hete… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403149110
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 512 pagina's

    Het meeslepende vervolg op de bestseller De Cirkel In dit meeslepende maar ook beangstigende vervolg… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 16,24

    Ebook € 13,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400514256
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 432 pagina's

    In Zweden heeft de polarisatie in de maatschappij een nieuw dieptepunt bereikt. Om de geprivilegieerden… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

  • Een kleine groep mensen probeert uit alle macht een nieuwe wereldoorlog te voorkomen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022593790
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 656 pagina's

    Midden in de hete woestijn van de Sahara achtervolgen twee geheim agenten een machtige groep terroristen.… Meer

    29 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Het mysterie van de vijfde dimensie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789493191372
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 300 pagina's

    Het jaar is 2044. De mensheid leeft in een matrix van onderdrukking die is ingezet in het jaar 2020.… Meer

    21 -
    Uiterlijk 26 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,13

  • 2034 Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616102
    • Druk: 1
    • december 2021
    • 234 pagina's
    • Adobe ePub

    In de thriller 2034 van Elliot Ackerman en James Stavridis breekt WOIII uit als over de hele wereld verschillende… Meer

    5 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024596942
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • Adobe ePub

    In deze tiende Sigma Force-thriller van James Rollins probeert het Sigma-team de ondergang van de mensheid… Meer

    4 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De Cirkel Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403156217
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 448 pagina's
    • Adobe ePub

    De moderne klassieker van Dave Eggers. Mae Holland kan haar geluk niet op als ze wordt aangenomen bij… Meer

    4 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026346934
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 608 pagina's

    De Mitsukoshi Troostbaby Company van Auke Hulst is een intrigerende roman: een aangrijpende mix van memoires,… Meer

    26 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • Het Alles Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403155913
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 512 pagina's
    • Adobe ePub

    In dit meeslepende maar ook beangstigende vervolg op de wereldwijde bestseller De Cirkel onderzoekt Dave… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een leven dat niemand zich kan herinneren. Een verhaal dat je nooit zult vergeten.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022593738
    • Druk: 2
    • februari 2021
    • 576 pagina's

    Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook… Meer

    24 99
    1 - 2 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025470074
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 349 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Klara en de Zon’ is de adembenemende nieuwe roman van Nobelprijswinnaar Kazuo Ishiguro – schrijver van… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025470029
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 352 pagina's

    ‘Klara en de Zon’ is de adembenemende nieuwe roman van Nobelprijswinnaar Kazuo Ishiguro – schrijver van… Meer

    22 99
    Uiterlijk 26 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403149219
    • Druk: 16
    • oktober 2021
    • 448 pagina's

    De moderne klassieker van Dave Eggers Mae Holland kan haar geluk niet op als ze wordt aangenomen bij… Meer

    19 99
    Uiterlijk 26 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025458164
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 224 pagina's

    over drie grote natuurwetenschappers die de loop van de twintigste eeuw hebben veranderd. En de mensheid… Meer

    22 99
    Uiterlijk 26 januari in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026346941
    • Druk: 1
    • november 2021
    • Adobe ePub

    De Mitsukoshi Troostbaby Company van Auke Hulst is een intrigerende roman: een aangrijpende mix van memoires,… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.