591 resultaten

  • New York, 1942. Is ze bereid haar plannen bij te stellen voor de liefde, net nu ze echt succes heeft?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593196
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 448 pagina's

    New York, 1942. Sophia lijkt eindelijk haar geluk te hebben gevonden, maar haar wereld stort opnieuw… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 08-02-2022.
  • Het verhaal van Pa Salt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401615877
    • Druk: 1
    • mei 2023

    In Atlas, het achtste en laatste deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, wordt de vraag beantwoord… Meer

    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 11-05-2023.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589601
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 624 pagina's

    Fraser’s Ridge, 1779. Claire en Jamie zijn eindelijk herenigd met hun dochter Brianna, haar man Roger… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-02-2022.
  • Dit is het laatste wat je ooit gaat horen. Luister je?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594735
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 384 pagina's

    Een mysterieuze explosie in het noordwesten van Amerika eist duizenden mensenlevens en vernietigt bijna… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-02-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024593378
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 400 pagina's

    Het eerste deel van een tweedelige serie van Jenny Colgan, bestsellerauteur van Café Zon & Zee en De… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 08-02-2022.
  • Deel 2 van de Crescent City-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589694
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 992 pagina's

    Crescent City – een bruisende, moderne stad waar mensen en magische wezens op gespannen voet met elkaar… Meer

    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-02-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594551
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 640 pagina's

    Fraser’s Ridge, 1779. Claire en Jamie zijn eindelijk herenigd met hun dochter Brianna, haar man Roger… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-02-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401616232
    • Druk: 1
    • januari 2022

    In De toekomst van Hotel Flanagans van Åsa Hellberg hebben Frankie en Billie inmiddels de leiding over… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357688
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 416 pagina's

    In De gunst, een psychologische thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, moet Jude… Meer

    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-04-2022.

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028451933
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 384 pagina's

    Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel… Meer

    24 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-02-2022.

    Ebook € 12,99

  • Tijd van belofte / Sneeuw in Virgin River / In de luwte
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402709957
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 944 pagina's

    De boeken van het bingewatch-succes op Netflix. In Tijd van belofte wordt souschef Kelly Matlock op de… Meer

    25 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 08-02-2022.
  • Als Evelina haar grote liefde verliest, lijkt het leven zijn glans verloren. Maar wat als wonderen bestaan?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022583753
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 416 pagina's

    Een prachtig verhaal over de vele vormen van liefde – maar vooral over die ene, ware, eeuwigdurende In… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 29-03-2022.
  • Zal Wilde het mysterie rondom zijn verleden eindelijk oplossen?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593714
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 400 pagina's

    Als jong kind werd Wilde gevonden in de Ramapo-bergen van New Jersey, waar hij een wild bestaan leidde.… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-03-2022.
  • Deel 2 van de Rokesby's-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022595145
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 448 pagina's

    Met haar broer Thomas ver weg en gewond aan het front in de koloniën, kan wees Cecilia Harcourt kiezen… Meer

    17 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-03-2022.
  • Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Een zoektocht naar liefde en geluk.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594254
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 320 pagina's

    Vijf vriendinnen. Vijf winkeltjes. Eén meeslepende bestsellerreeks. In het pittoreske hart van Oxford… Meer

    16 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 25-02-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020543995
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 640 pagina's

    'Rijk van vlees en vuur' van Jennifer L. Armentrout is het tweede deel van Blood & Ash, haar beste fantasysaga… Meer

    25 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-03-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357039
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 424 pagina's

    In Perfecte misdaad, deel 5, van de D.I. Callanach-serie van Helen Fields is een psychopathische moordenaar… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 21-02-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024598540
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 368 pagina's

    De nieuwe Jill: nu met gekleurde pagina’s! De zomer van je leven is de nieuwe zomerse feelgoodroman van… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 19-04-2022.

    Ebook € 13,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044364057
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 416 pagina's

    Het NUMA-team moet een verbijsterend historisch mysterie ontrafelen in deze spannende roman van de #1… Meer

    23 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 10-02-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401616812
    • Druk: 1
    • april 2021

    In De charmante schurk van Evie Dunmore, het tweede deel in de Vrouwen van Oxford-serie, ontdekt lady… Meer

    19 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 12-04-2022.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026356605
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 456 pagina's

    De zeven echtgenoten van Evelyn hugo van Taylor Jenkins Reid is de internationale lezersfavoriet over… Meer

    12 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 11-02-2022.

    Ebook € 10,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022595213
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 304 pagina's

    Voor de lezers van J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling en Holly Black Er zijn een paar dingen die de tienjarige… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-03-2022.
  • roman over de geschiedenis van de filosofie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789089241702
    • Druk: 57
    • april 2011
    • 558 pagina's

    Deze roman over de geschiedenis van de westerse filosofie is een spannend verhaal, een detective en een… Meer

    19 95
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-02-2022.

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044364460
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 368 pagina's

    Een humoristische en hartverwarmende roman over familie en liefde Nadat haar ouders uit elkaar zijn gegaan… Meer

    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 22-03-2022.