Nederlandse Young adult boeken over Racisme

55 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048848447
    • 16 september 2019
    • 224 pagina's

    Vijf jaar na de pizzaoorlog uit Pizzamaffia runt Haas zelf de succesvolle pizzeria Melodia. Na de dood… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 17,50
    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463493239
    • 15 maart 2022
    • 248 pagina's

    Het verhaal achter de krantenkoppen Wassim, Romeo en Laila ontvluchten hun thuisland Syrië, omdat ze… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045127415
    • 10 maart 2022
    • 152 pagina's

    ‘Een van de indrukwekkendste boeken ooit geschreven over twee jongens die hevig verliefd op elkaar worden.’… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 10,99
    Paperback
    € 15,00
    E-book
    € 9,49
    Paperback
    € 8,87
    Paperback
    € 15,40
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463491563
    • 21 mei 2018
    • 320 pagina's

    Samen met Brendan Kiely schreef Jason Reynolds Echte Amerikaanse jongens. Jason schreef de stukken van… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025878917
    • 25 maart 2020
    • 328 pagina's

    Het bijzondere verhaal van de joodse familie Birnbaum, verteld door Zilveren Griffel-winnaar Martine… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463490092
    • 12 maart 2019
    • 354 pagina's

    'Ik leef niet meer volgens een kalender, ik kijk niet meer naar data. Er is alleen toen en nu. Er is… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    23 99
    Uiterlijk 1 februari in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374564
    • 24 september 2020
    • 352 pagina's

    Een bijzonder verhaal over het vinden van liefde Een wonder: iets dat je heel bijzonder vindt, zelfs… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    13 99
    Adviesprijs 17,99

    Je bespaart 22%

    Uiterlijk 1 februari in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021030371
    • 08 december 2021
    • 240 pagina's

    De wereld achter het hek van Zana Fraillon is een schitterende YA-roman over een jonge vluchteling. Voor… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 19,45
    E-book
    € 12,99
    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020678888
    • 24 april 2017
    • 304 pagina's

    Liefde, zoenen en ijs: Becky is back! Wat moet je doen als je zestien bent en nog nooit een jongen hebt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    15 -
    Adviesprijs 17,99

    Je bespaart 17%

    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044342789
    • 30 oktober 2013
    • 272 pagina's

    Kwakoe wordt als slaaf te werk gesteld op een suikerrietplantage in Suriname. Aanvankelijk groeit hij… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 21,99
    14 95
    Op voorraad

    Voor 14:00 uur besteld, morgen in huis
  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463491280
    • 16 oktober 2018
    • 304 pagina's

    'Het maakte niet uit dat ik accentloos Engels sprak. Het maakte niet uit dat ik mensen keer op keer vertelde… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463492638
    • 13 juli 2021
    • 304 pagina's

    Deze historische roman speelt zich af in 1870, in Suriname. Het is zeven jaar na de afschaffing van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714053
    • 04 juni 2021
    • 384 pagina's

    Bri is zestien en wil een van de grootste rappers ter wereld worden. En ze heeft wat te bewijzen, aangezien… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 23,50
    E-book
    € 9,99
    Paperback
    € 21,99
    9 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000365449
    • 22 januari 2019
    • 200 pagina's

    Aangrijpend verhaal voor fans van The Hate U Give Justyce is een goede jongen. Hij haalt uitmuntende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048838004
    • 07 oktober 2016
    • 272 pagina's

    Alja is een trotse jager. Ze heeft de proeven doorstaan en haar naam gekregen. Op de ochtend na dit ritueel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 18,35
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  • we willen allemaal zelf kiezen van wie we houden
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000364572
    • 17 september 2019
    • 304 pagina's

    Een eigenzinnig, knap en romantisch coming-of-ageverhaal. Voor lezers van Rainbow Rowell, Nicola Yoon,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    14 99
    Adviesprijs 20,99

    Je bespaart 29%

    Uiterlijk 1 februari in huis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024579495
    • 12 juni 2019
    • 249 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een duizelingwekkend mooi debuut van dé nieuwe YA-voice uit Amerika Izzy + Tristan is het overrompelende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 24,48
    12 99
    Direct beschikbaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463492928
    • 21 juli 2021
    • 240 pagina's

    'Het is alsof je bij het lezen van deze roman terechtkomt in het alledaagse leven van een moslimfamilie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.