4.405 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Nederlandse editie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463494830
    • 31 oktober 2023
    • 400 pagina's

    'Girl in Pieces' is een hartverscheurend verhaal over een jonge vrouw die vecht voor een plek in een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021463162
    • 03 februari 2022
    • 448 pagina's

    Iedereen in Little Kilton kent het verhaal: de knappe en populaire eindexamenscholiere Andie Bell werd…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000374380
    • 07 januari 2021
    • 608 pagina's

    Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    5,99
    Paperback
    23,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 5,99

  • Spannende thriller/boek voor lezers vanaf 12 jaar
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000301355
    • 07 juni 2011
    • 288 pagina's

    Een jongen komt bij in een snikhete, kale grasvlakte. Hij weet niet hoe hij daar terechtgekomen is, waar…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,00
    Digitaal luisterboek
    14,99
    E-book
    4,80
    E-book
    7,99
    Hardcover
    22,99
    Hardcover
    34,99

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,35

    Ebook 4,80

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021037929
    • 14 februari 2024
    • 448 pagina's

    Spannende deel 2 van verslavende Vampyria-serie: een romantasy pur sang! Na Hof van Schaduw, deel 1 van…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    12,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 12,99

  • Nederlandse editie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026171956
    • 27 februari 2024
    • 440 pagina's

    Tien jonge vrouwen. Een strijd op leven en dood. Slechts één van hen kan het hart van de Zonnekoning…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    10,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,99

    Ebook 10,99

  • Een (vooralsnog) anoniem dagboek
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025885793
    • 03 januari 2024
    • 208 pagina's

    Luxe nieuwe uitgave van klassieker van Tonke Dragt. Ik vroeg: ‘Welke dag is het vandaag?’ ‘Dertig februari,’…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    11,99
    Digitaal luisterboek
    13,99
    Paperback
    45,00

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041715203
    • 08 maart 2023
    • 320 pagina's

    Een betoverende en hartverwarmende roman Nora wordt overweldigd door het gevoel dat ze in haar leven…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • Summoner 1
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000373239
    • 04 juni 2020
    • 368 pagina's

    Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    5,99
    Hardcover
    22,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,40

    Ebook 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021425368
    • 25 februari 2021
    • 480 pagina's

    Iemand wordt vermist. Niemand praat erover. Maar dit keer luistert IEDEREEN mee… Pip Fitz-Amobi is geen…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,49

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 17 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021461151
    • 03 februari 2022
    • 528 pagina's

    Detective Pip Fitz-Amobi is inmiddels wel gewend aan online-doodsbedreigingen. Maar er is er een die…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 18 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,24
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025873974
    • 06 oktober 2017
    • 240 pagina's

    Bloedstollende jeugdroman over een spel dat werkelijkheid wordt. Een bezoek aan een escape room zal na…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Digitaal luisterboek
    11,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041714701
    • 18 oktober 2022
    • 352 pagina's

    Internationale nummer 1 bestseller, een van de populairste boeken op Tiktok Op 5 september, iets na middernacht…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    21,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
  • Het boek bij de film
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000390625
    • 06 november 2023
    • 592 pagina's

    De prequel van De Hongerspelen nu in filmeditie! Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,25

    Ebook 9,99

  • Het is alles of niets. Laat het spel beginnen.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463493413
    • 09 december 2021
    • 392 pagina's

    'Dit moet een vergissing zijn. Een man die ik nog nooit heb ontmoet, heeft me zojuist miljarden nagelaten.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

  • Inclusief niet eerder gepubliceerd extra hoofdstuk
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463494878
    • 10 augustus 2023
    • 416 pagina's

    Winnaar van het Beste Boek voor Jongeren 2023! Salama Kassab was een farmaciestudent toen de revolutie…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99