Nederlandse Zelfleesboeken voor kinderen - Groep 5

Cadeau nodig?
Vind snel je ideale cadeau met onze Cadeauvinder

5240 resultaten

  • De magische halsband
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789043922692
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 176 pagina's

    YouTubers Thomas van Grinsven (Gewoon Thomas) en Rutger Vink (Furtjuh) en hun hond Paco beleven de spannendste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

    Een koffer vol avontuur en letterpret
    • Nederlands
    • Boxset
    • 5410574918147

    Tijdens deze zomervakantie hoeft jouw avonturier niet stil te zitten. Er zit veel in dit Letterpretpakket,… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026148040
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 224 pagina's

    Bram gaat op basketbal. In de finale van een toernooi stijgt de spanning wanneer hij de bal krijgt. Wordt… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401482288
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 320 pagina's

    Andy en Terry hebben weer dertien verdiepingen toegevoegd aan hun waanzinnige boomhut. Er is nu een kringloopstation,… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Kraak de codes en puzzel je door het verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492901033
    • Druk: 9
    • maart 2021
    • 144 pagina's

    Kraak de codes en puzzel je door dit interactieve verhaal. Voor iedereen die van escape rooms houdt is… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789020691696
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 128 pagina's

    Een boek waar een luchtje aan zit. O nee, lieve help! Zet een raam open! Wat een putlucht! Wie was dit… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401469043
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 736 pagina's

    Andy en Terry wonen in de waanzinnigste boomhut ter wereld. Ze houden van boeken maken en van moppen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Nova doet stiekem mee aan een TikTok-wedstrijd
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789792901856
    • Druk: 5
    • maart 2021
    • 96 pagina's

    Het eerste fictie-boek met TikTok in de hoofdrol. Voor alle meiden die dol zijn op dansvideo’s, verrassende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    E-book
    € 7,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Puzzel je een weg door het verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789493236004
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 160 pagina's

    Nieuw, razend spannend escape boek voor iedereen die van escape rooms, puzzelen en lezen houdt! Deel… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000351091
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 176 pagina's

    'Roald Dahl in een nieuw jasje' Boekenkrant Ontdek het geheime ministerie… Nina is een avontuurlijk meisje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021682815
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 160 pagina's

    Supergrappig leesboek over de eigenwijze Floor, ook bekend van tv! Floors broer Kees is helemaal in de… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789044649192
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 208 pagina's

    Het was niet altijd zo. Vroeger werd er gelachen en gepraat en feestgevierd. Dat dénkt Lexi niet alleen,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 11,99

    Ebook € 9,99

  • Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Van de serie al 50.000 exemplaren verkocht
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000366095
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 264 pagina's

    Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar…… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • De waanzinnige boomhut 3 - De waanzinnige boomhut van 39 verdiepingen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401421010
    • Druk: 1
    • september 2014
    • 354 pagina's

    Als je dacht dat de boomhut niet nóg hoger kon, dan heb je het goed mis! De boomhut is uitgebreid met… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 15,95

    Ebook € 8,99

  • van 26 verdiepingen
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401415347
    • Druk: 1
    • februari 2014
    • 352 pagina's

    Deel 2 van de waaaaaaaaaaanzinnig succesvolle boomhutreeks;;;Je kan onze knotsgekke kleurplaten terugvinden… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,85
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401473118
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 328 pagina's

    Andy en Terry hebben weer dertien verdiepingen toegevoegd aan hun boomhut en die is nu nog waanzinniger!… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 8,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 8,99

  • Met Tonke Dragt in de rol van Lavinia Morgenster
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025881818
    • Druk: 4
    • december 2021
    • 128 pagina's

    Laat je meeslepen door dit bijzondere, raadselachtige avontuur dat Tonke Dragt en Rindert Kromhout samen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    E-book
    € 9,99
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025874469
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 352 pagina's

    Betoverende moderne klassieker over een meisje dat opgroeit bij een heks. ‘Er zit magie in sterrenlicht.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021678832
    • AVI M6
    • Druk: 11
    • mei 2018
    • 136 pagina's

    Het eerste boek uit de populaire serie 'De regels van Floor'. Humor voor lezers van ongeveer 8 tot 12… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 13,85
    Softcover
    € 16,99
    Hardcover
    € 13,50
    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,00
  • De Vaderlandse geschiedenis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789047860464
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 248 pagina's

    In deze uitgave van het populaire Van Nul tot Nu zijn de vier oorspronkelijk losse delen samengevoegd.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    E-book
    € 6,99
    E-book
    € 6,99
    E-book
    € 6,99
    25 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025883133
    • Druk: 6
    • februari 2022
    • 176 pagina's

    Dolfje Weerwolfje is in groot gevaar want een Geestenjager raast door het Weerwolvenbos. Nu in speciale… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789463077507
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 224 pagina's

    Hoe noem je een oester met een verkoudheid? (een hoester) Welke spin kun je opeten? (een suikerspin)… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 6,99
  • -
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9781405400916
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 384 pagina's

    De prachtige illustraties en de eenvoudige maar levendige vertelstijl laten jonge kinderen op een innemende… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
  • Het leukste voorleesboek door juffen en meesters
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025880118
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 136 pagina's

    Het leukste voorleesboek voor thuis en op school, geschreven door meesters en juffen. Een invalmeester… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,85