Nederlandse Zelfleesboeken voor kinderen vanaf 9 jaar

Cadeau nodig?
Vind snel je ideale cadeau met onze Cadeauvinder

3677 resultaten

    Een koffer vol avontuur en letterpret - inclusief hét vakantie doeboek voor kinderen tussen 7 en 9 jaar
    • Nederlands
    • Boxset
    • 5410574918147

    Tijdens deze zomervakantie hoeft jouw avonturier niet stil te zitten. Er zit veel in dit Letterpretpakket,… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026148040
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 224 pagina's

    Bram gaat op basketbal. In de finale van een toernooi stijgt de spanning wanneer hij de bal krijgt. Wordt… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,00
  • Kraak de codes en puzzel je door het verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492901033
    • Druk: 9
    • maart 2021
    • 144 pagina's

    Kraak de codes en puzzel je door dit interactieve verhaal. Voor iedereen die van escape rooms houdt is… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Puzzel je een weg door het verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789493236004
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 160 pagina's

    Nieuw, razend spannend escape boek voor iedereen die van escape rooms, puzzelen en lezen houdt! Deel… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Nova doet stiekem mee aan een TikTok-wedstrijd
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789792901856
    • Druk: 5
    • maart 2021
    • 96 pagina's

    Het eerste fictie-boek met TikTok in de hoofdrol. Voor alle meiden die dol zijn op dansvideo’s, verrassende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    Niet leverbaar
    E-book
    Niet leverbaar
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789021682815
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 160 pagina's

    Supergrappig leesboek over de eigenwijze Floor, ook bekend van tv! Floors broer Kees is helemaal in de… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000351091
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 176 pagina's

    'Roald Dahl in een nieuw jasje' Boekenkrant Ontdek het geheime ministerie… Nina is een avontuurlijk meisje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    Niet leverbaar
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Met Tonke Dragt in de rol van Lavinia Morgenster
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025881818
    • Druk: 4
    • december 2021
    • 128 pagina's

    Laat je meeslepen door dit bijzondere, raadselachtige avontuur dat Tonke Dragt en Rindert Kromhout samen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    Niet leverbaar
    E-book
    Niet leverbaar
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Van de serie al 50.000 exemplaren verkocht
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000366095
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 264 pagina's

    Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar…… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    Niet leverbaar
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000344635
    • Druk: 1
    • oktober 2015
    • 160 pagina's

    Superspannend, Roald Dahl-achtig verhaal voor 10+ De broers Josh en Aaron Peshik ontdekken al snel dat… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025882259
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 48 pagina's

    Gedichten van Rian Visser voor alle momenten van het leven, voor jong en oud. Geluk Het was raar: gisteren… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Het leukste voorleesboek door juffen en meesters
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025880118
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 136 pagina's

    Het leukste voorleesboek voor thuis en op school, geschreven door meesters en juffen. Een invalmeester… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 15,85
  • het geheim van slimme spelers
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789067979030
    • Druk: 1
    • juni 2016
    • 160 pagina's

    Vraag spelers welk lichaamsdeel het belangrijkste is bij voetbal en ze zeggen: je voeten. Maar het zijn… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025874469
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 352 pagina's

    Betoverende moderne klassieker over een meisje dat opgroeit bij een heks. ‘Er zit magie in sterrenlicht.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025883133
    • Druk: 6
    • februari 2022
    • 176 pagina's

    Dolfje Weerwolfje is in groot gevaar want een Geestenjager raast door het Weerwolvenbos. Nu in speciale… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • De Vaderlandse geschiedenis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789047860464
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 248 pagina's

    In deze uitgave van het populaire Van Nul tot Nu zijn de vier oorspronkelijk losse delen samengevoegd.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    Niet leverbaar
    E-book
    Niet leverbaar
    E-book
    Niet leverbaar
    E-book
    Niet leverbaar
    25 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Vol hacks, stories, tips, tricks en challenges
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493236172
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 80 pagina's

    TikTok-held Meester Jesper heeft nu ook zijn eigen boek, boordevol hacks, stories, tips, tricks en challenges.… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • -
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9781405400916
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 384 pagina's

    De prachtige illustraties en de eenvoudige maar levendige vertelstijl laten jonge kinderen op een innemende… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Deel 7
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789061698326
    • Druk: 1
    • november 2007
    • 541 pagina's

    Harry Potter en de Relieken van de Dood van J.K. Rowling verscheen in 2007 voor het eerst in Engeland… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    Niet leverbaar
    Paperback
    Niet leverbaar
    26 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 19,95
  • avonturen van een niet zo geslaagd popidool
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026154218
    • Druk: 18
    • oktober 2020
    • 320 pagina's

    Het leven van een Loser voor meisjes Het leven van een Loser voor meisjes Nikki's leven staat op INSTORTEN.… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 6,49
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026148026
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 224 pagina's

    De familie Botermans strandt op een camperpark. Daar slaat de vakantiestemming om: een epische wolkbreuk… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000381371
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 336 pagina's

    Een betoverende nieuwe jeugdroman van Sanne Rooseboom De week waarin Mot een duikboot vond, begon redelijk… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    Niet leverbaar
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000357376
    • Druk: 1
    • februari 2018
    • 240 pagina's

    Het Ministerie van Oplossingen heeft een nieuwe zaak! Nu het Ministerie van Oplossingen opnieuw is opgericht,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    Niet leverbaar
    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,25
  • Het mysterie van de zwarte bloem
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789000368006
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 280 pagina's

    Het spannende tweede boek over de magische apotheek! Lucie heeft een groot geheim. Diep onder haar huis… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    Niet leverbaar
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.