1.458 resultaten

  • Na hun trouwfeest reist Lara met haar nieuwe man naar Madrid. Daar verdwijnt haar stiefzoon...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761382
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 264 pagina's
    • Adobe ePub

    Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Winterland Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759433
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 410 pagina's
    • Adobe ePub

    'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - ●●●● NRC Door een professionele misstap… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026343322
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    Huis vol leugens van Nicci French is een ijzersterke thriller. Neve treft haar minnaar dood aan in zijn… Meer

    10 99
    Was 12,99 Tooltip

    Je bespaart 15%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Bonuskind Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044351057
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • EPUB met digitaal watermerk

    Vijftienjarige Lies wordt op een ochtend wakker met het gevoel dat haar moeder Jet iets is overkomen.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979640
    • Druk: 2
    • september 2020
    • 368 pagina's
    • -20900

    De zesde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van 'Springvloed'. Topkwaliteit uit Zweden. Als aan… Meer

    4 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979442
    • Druk: 2
    • augustus 2020
    • 400 pagina's
    • -72294

    Het eerste deel van een nieuwe serie van van Jørn Lier Horst, auteur van het Wisting Kwartet en de Blix… Meer

    4 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Zwarte ziel Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461094131
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Een doodgewone zaterdag. Tot twee tieners een gruwelijke vondst in de Maas doen… Het team van rechercheur… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Rookgordijn Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932058
    • Druk: 2
    • januari 2021
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Het tweede deel in de razendspannende Noorse thrillertrilogie van Jørn Lier Horst & Thomas Enger. Op… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Gepakt Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761771
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 65 pagina's
    • Adobe ePub

    Een geweldig kort verhaal van de onbetwiste Queen of Crime Special agent Will Trent wacht in een plaatselijk… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969160
    • Druk: 2
    • mei 2013
    • 368 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Voortreffelijk geschreven, loeispannende Zweedse thriller, met een ontknoping die juist de krachtigst… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wolfzomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403128917
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Een dode wolf. Een mislukte drugsdeal. Een slaperig stadje in het noorden van Zweden. Een ongenadige… Meer

    4 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Het mes Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403163802
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 528 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Harry Hole is terug naar waar het ooit begon. Hij is weer aan de drank, Rakel heeft hem verlaten, voorgoed… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Nulpunt Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044978926
    • Druk: 2
    • februari 2020
    • 430 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het klassieke vakmanschap van de Noorse auteurs Jørn Lier Horst en het rauwere thrillerwerk van Thomas… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969177
    • Druk: 2
    • mei 2014
    • 341 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. De blinde assistente van een messenwerper wordt levenloos aangetroffen… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044969184
    • Druk: 1
    • mei 2015
    • 336 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet in de provincie… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Stille zonde Ebook
    een Will Trent thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761139
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 324 pagina's
    • Adobe ePub

    Will Trent wordt voor een speciale opdracht ingezet als undercover-agent. Maar zijn onderzoek naar een… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Genadeloos Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758191
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 391 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Inspecteur Will Trent lijkt, gesterkt door zijn liefde voor Sara Linton, eindelijk afscheid te kunnen… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024581696
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 383 pagina's
    • -20821

    Winnaar van de Hebban Thrillerprijs 2020! Het bloemenmeisje van Anya Niewierra is een zinderende psychologische… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044975567
    • Druk: 2
    • februari 2017
    • 336 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Op een nacht vindt de dakloze Muriel een huilend meisje midden in het centrum van Stockholm. Ze heet… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023427766
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 507 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na twee jaar te hebben doorgebracht in een van de best beveiligde gevangenissen van Zweden, wordt Joona… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402756579
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 478 pagina's
    • -431828

    'Sterkste Zweedse thriller van het jaar'★★★★ - Telegraaf In de buurt van Stockholm wordt in een schuur… Meer

    4 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044978124
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 512 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafon liefhebbers die… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Schoon goud Ebook
    Kort verhaal
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758863
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 93 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jack Reacher en Will Trent. Twee keer zoveel actie. Twee keer zoveel drama. Dubbel zoveel problemen…… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Oktober Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044977431
    • Druk: 2
    • oktober 2018
    • 544 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken.… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.