113 resultaten

  • Hartland trilogie 1
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024569922
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 582 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De vlinder en de storm van Walter Lucius is een razend spannende thriller voor de lezers van Stieg Larssons… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • je kent haar niet maar ze weet precies wie jij bent
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044971453
    • Druk: 1
    • mei 2015
    • 360 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    VN Thriller van het jaar 2015 Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510388
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 368 pagina's

    VN Thriller van het jaar 2015 Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

  • Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044632255
    • Druk: 16
    • april 2017
    • 373 pagina's

    Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,95

    Ebook 9,99

  • DWDD Boek van de maand - april 2014 | VN Thriller van het jaar 2014
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023491644
    • Druk: 12
    • juni 2015
    • 448 pagina's

    Spannend tot de laatste bladzijde Op een ijskoude dag in januari 1895 wordt de Joods-Franse officier… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403115610
    • Druk: 5
    • november 2020
    • 448 pagina's

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 4,99

  • Lieve mama Ebook
    Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044628814
    • Druk: 1
    • april 2015
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De officier Ebook
    DWDD Boek van de maand april 2014 / VN Thriller van het jaar 2014
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023488576
    • Druk: Heruitgave
    • april 2014
    • 424 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    DWDD-BOEK VAN DE MAAND Op een ijskoude dag in januari 1895 wordt de Joods-Franse officier Alfred Dreyfus… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 13 uur Ebook
    VN Thriller van het jaar 2012
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044965308
    • Druk: 2
    • mei 2012
    • 368 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Genomineerd voor de CWA International Dagger Award Winnaar M-net Literary Award Winnaar ATKV Prize for… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Déjà-vu Ebook
    Winnaar NS Publieksprijs 2011
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789041419934
    • Druk: 1
    • juli 2011
    • EPUB met digitaal watermerk

    WINNAAR NS PUBLIEKSPRIJS 2011 Als de 27-jarige Eva Lambregts haar baan als journaliste bij de krant kwijtraakt,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026330438
    • Druk: 1
    • mei 2015

    Een spannende en psychologisch vernuftige thriller met veel oog voor detail. Marion Pauw laat zien dat… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026333743
    • Druk: 34
    • 308 pagina's

    In Daglicht zien we Iris, een jonge succesvolle advocate, die worstelt met het combineren van haar carrière… Meer

    12 50
    Uiterlijk 20 september in huis
    Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403128009
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 445 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Tweeëntwintig jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Versleuteld Ebook
    Winnaar Goudenstrop en Schaduwprijs 2014
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023483519
    • Druk: 1
    • november 2013
    • 266 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    WINNAAR GOUDEN STROP 2014 EN SCHADUWPRIJS 2014 Walther Gruber is als Duitse radiotechnicus tijdens de… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026353086
    • Druk: 24
    • oktober 2020
    • 296 pagina's

    De literaire thriller Op klaarlichte dag van Simone van der Vlugt is bekroond met de NS Publieksprijs… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Doodskap Ebook
    Rechercheur Erlendur deel 10 (ook los te lezen) / VN Thriller van het jaar 2011
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021440651
    • Druk: Heruitgave
    • oktober 2011
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een vrouw verdacht van chantage wordt voor het oog van de politie in elkaar geslagen en overlijdt aan… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Schemerspel Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021446608
    • Druk: 2
    • mei 2013
    • 272 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Zomer 1972. Reykjavík is in rep en roer. In de Laugardalshal zal het wereldkampioenschap schaken beginnen… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025454654
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 224 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dat je in zo weinig pagina's iemand zo veel kippenvel kan bezorgen.' – juryrapport, VN Thriller van het… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar Schaduwprijs 2013
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400501737
    • Druk: 1
    • 459 pagina's

    Een emotionele en levensgevaarlijke zoektocht naar de waarheid Een hit and run op een Afghaans jongetje… Meer

    24 95
    Op voorraad

    Nu besteld, morgen in huis
    Tweedehands vanaf 11,99

    Ebook 7,99

  • Het meisje in de trein
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400508040
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 368 pagina's

    'Een intrigerende psychologische thriller (...) goed geconstrueerd en intelligent entertainment.' - NRC… Meer

    18 99
    Op voorraad

    Nu besteld, morgen in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 9,49

  • Lieve mama Tweedehands
    winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044628791
    • Druk: 2
    • april 2015
    • 373 pagina's

    Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol… Meer

    12 50
    Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789041416827
    • Druk: 1
    • november 2010
    • 280 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hoe kun je je verschuilen als iedereen je achterna zit? Een jonge vrouw, Nathalie, is op de vlucht voor… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • VN Thriller van het jaar 2012
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400506312
    • Druk: 10
    • oktober 2015
    • 400 pagina's

    Wanneer een Amerikaanse rugzaktoeriste in Kaapstad verdwijnt en politici in paniek raken over het beschadigde… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,75

    Ebook 7,49

  • je kent haar niet, maar ze weet precies wie je bent
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400503885
    • Druk: 1
    • mei 2015
    • 360 pagina's

    VN Thriller van het jaar 2015 Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het… Meer

    14 95
    Op voorraad

    Nu besteld, morgen in huis
    Tweedehands vanaf 6,20

    Ebook 9,49

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.