113 resultaten

  • Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044632255
    • Druk: 16
    • april 2017
    • 373 pagina's

    Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 14,95

    Ebook 9,99

  • Lieve mama Ebook
    Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044628814
    • Druk: 1
    • april 2015
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • DWDD Boek van de maand - april 2014 | VN Thriller van het jaar 2014
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789023491644
    • Druk: 12
    • juni 2015
    • 448 pagina's

    VN-Thriller van het jaar 2014 DWDD Boek van de Maand Walter Scott Prize for historical fiction 2014… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510388
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 368 pagina's

    VN Thriller van het jaar 2015 Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

  • De officier Ebook
    DWDD Boek van de maand april 2014 / VN Thriller van het jaar 2014
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789023488576
    • Druk: Heruitgave
    • april 2014
    • 424 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    DWDD-BOEK VAN DE MAAND Op een ijskoude dag in januari 1895 wordt de Joods-Franse officier Alfred Dreyfus… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025454654
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 224 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dat je in zo weinig pagina's iemand zo veel kippenvel kan bezorgen.' – juryrapport, VN Thriller van het… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 13 uur Ebook
    VN Thriller van het jaar 2012
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044965308
    • Druk: 2
    • mei 2012
    • 368 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Genomineerd voor de CWA International Dagger Award Winnaar M-net Literary Award Winnaar ATKV Prize for… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403128009
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 445 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Tweeëntwintig jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hartland trilogie 1
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024569922
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 582 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De vlinder en de storm van Walter Lucius is een razend spannende thriller voor de lezers van Stieg Larssons… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403115610
    • Druk: 5
    • november 2020
    • 448 pagina's

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,13

    Ebook 6,99

  • Lieve mama Tweedehands
    winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044628791
    • Druk: 2
    • april 2015
    • 373 pagina's

    Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol… Meer

    9 95
    Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026353086
    • Druk: 24
    • oktober 2020
    • 296 pagina's

    De literaire thriller Op klaarlichte dag van Simone van der Vlugt is bekroond met de NS Publieksprijs… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,08

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026330438
    • Druk: 1
    • mei 2015

    Een spannende en psychologisch vernuftige thriller met veel oog voor detail. Marion Pauw laat zien dat… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99
  • VN Thriller van het jaar 2012
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400506312
    • Druk: 10
    • oktober 2015
    • 400 pagina's

    Wanneer een Amerikaanse rugzaktoeriste in Kaapstad verdwijnt en politici in paniek raken over het beschadigde… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 7,49

  • Doodskap Ebook
    Rechercheur Erlendur deel 10 (ook los te lezen) / VN Thriller van het jaar 2011
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021440651
    • Druk: Heruitgave
    • oktober 2011
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een vrouw verdacht van chantage wordt voor het oog van de politie in elkaar geslagen en overlijdt aan… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 6 met Bernie Gunther
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585511
    • Druk: 11
    • januari 2019
    • 448 pagina's

    Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Déjà-vu Ebook
    Winnaar NS Publieksprijs 2011
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789041419934
    • Druk: 1
    • juli 2011
    • EPUB met digitaal watermerk

    WINNAAR NS PUBLIEKSPRIJS 2011 Als de 27-jarige Eva Lambregts haar baan als journaliste bij de krant kwijtraakt,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789041416827
    • Druk: 1
    • november 2010
    • 280 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hoe kun je je verschuilen als iedereen je achterna zit? Een jonge vrouw, Nathalie, is op de vlucht voor… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar NS Publieksprijs 2011
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026330902
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 318 pagina's

    De literaire thriller 'Déjà-vu' van bestsellerauteur Esther Verhoef won in 2011 de NS Publieksprijs.… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,10

    Ebook 7,99

  • Enter Ebook

    Enter van Willem Asman is het eerste deel in de trilogie over de geheime organisatie Rebound. Een vrouw… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016
    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049805340
    • Druk: 17
    • mei 2017
    • 549 pagina's

    dwarsligger 460 ‘Lieve mama’ van Esther Verhoef gaat over de vraag hoever je gaat om je gezin te beschermen.… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    Ebook 9,99

  • Schemerspel Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021446608
    • Druk: 2
    • mei 2013
    • 272 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Zomer 1972. Reykjavík is in rep en roer. In de Laugardalshal zal het wereldkampioenschap schaken beginnen… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • DWDD Boek van de maand - april 2014 | VN Thriller van het jaar 2014
    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049805722
    • Druk: 1
    • juli 2017
    • 861 pagina's

    dwarsligger 471 Robert Harris, De officier Vrij Nederland Thriller van het Jaar DWDD Boek van de Maand… Meer

    15 39
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026338519
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 343 pagina's

    Enter van Willem Asman is het eerste deel in de trilogie over de geheime organisatie Rebound. Een vrouw… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 7,99