1.409 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588666
    • Druk: 2
    • oktober 2019
    • Verteller: Bart Oomen
    • 400 pagina's

    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Een familie op zwart zaad. Tien miljoen losgeld. Een aanbod dat ze niet kunnen weigeren.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589243
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 304 pagina's

    Voor de fans van Undercover en Penoza Als echtscheidingsadvocate Diana van Assendelft onverwacht haar… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 15,00

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592816
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 400 pagina's

    J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • het perfecte huwelijk of de perfecte leugen?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026339936
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 360 pagina's

    ‘Achter gesloten deuren’ lees je in één ruk uit! In Engeland zijn er meer dan 500.000 exemplaren van… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • HEX
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024573349
    • Druk: 4
    • augustus 2016
    • 352 pagina's

    'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,85

    Ebook 9,99

  • De huiveringwekkende voorgeschiedenis van Helen Grace
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022594568
    • Druk: 1
    • 192 pagina's

    Een unieke inkijk in het leven van inspecteur Helen Grace Alles in de wind en Schuitje varen geven fans… Meer

    10 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 19-10-2021.
  • Hij is een genadeloze killer. Jij bent precies zijn type.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593530
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 352 pagina's

    Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Een geweldige standalone-thriller van de onbetwiste Queen of Crime: Karin Slaughter levert eersteklas spanning
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402708714
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 456 pagina's

    **Gesigneerde uitgave** 'Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.' – ★★★★ VN Detective & Thrillergids… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,99
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789024590094
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 304 pagina's

    Eric Corton’s spannende debuutroman stelt de vraag: Wat als je de belangrijkste gebeurtenis uit je leven… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Deel 3 van de Kate Marshall-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590126
    • Druk: 1
    • 416 pagina's

    Deel 3 van de Kate Marshall-serie Het detectivebureau van Kate Marshall gaat eindelijk echt van start… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 16-11-2021.

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026355752
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 448 pagina's

    In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar… Meer

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024597093
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 384 pagina's

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.… Meer

    21 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 16-11-2021.
  • Koud hart / Doorn in mijn vlees / Gepakt / Laatste adem
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789402709377
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 300 pagina's

    Vier meesterlijke verhalen door Karin ‘Queen of Crime’ Slaughter. Koud hart: Twintig jaar waren ze getrouwd,… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,99

    Ebook 12,99

  • Als je wakker wordt, begint je nachtmerrie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461095299
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 300 pagina's

    Als je wakker wordt, begint je nachtmerrie Op de IC-afdeling waar verpleegkundige Maud werkt, ligt een… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789024582273
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 384 pagina's

    Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150838
    • Druk: 1
    • oktober 2021
    • 560 pagina's

    Daisy Dawson wordt op brute wijze belaagd. Een zaak voor FBI-agent Gideon Reynolds. Het onderzoek brengt… Meer

    20 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 12-10-2021.

    Ebook 12,99

  • Hij was de enige die de moorden kon stoppen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022591208
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 496 pagina's

    Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,99

    Ebook 12,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025459765
    • Druk: 51
    • februari 2020
    • 432 pagina's

    De meesterhand van Stefan Brijs toont zich in zijn doorbraakroman 'De engelenmaker', een spannende roman… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403108711
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 512 pagina's

    De nieuwe Nesbø: een ijzingwekkende tragedie Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,95

    Ebook 12,99

  • Nederlandse editie van 'One Of Us Is Lying'
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000365272
    • Druk: 4
    • februari 2019
    • 304 pagina's

    Vier studenten, vier geheimen, één moord De zeventienjarige Simon Kelleher heeft Bayview Highs beruchte… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026352126
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 431 pagina's

    In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,45

    Ebook 14,99

  • een Will Trent thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706826
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 496 pagina's

    De Will Trent-reeks van Karin Slaughter: ingenieuze plots en razend spannend Op een rustige zondagmiddag… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789461095176
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 352 pagina's

    In de Moezel wordt het levenloze lichaam van een jonge vrouw gevonden. Emma wil haar geluk beproeven… Meer

    19 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357503
    • Druk: 8
    • mei 2021
    • 416 pagina's

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.