50 resultaten

  • als je wakker wordt, begint je nachtmerrie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789461094995
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 190 pagina's
    • Adobe ePub

    Als je wakker wordt, begint je nachtmerrie Op de IC-afdeling waar verpleegkundige Maud werkt, ligt een… Meer

    3 99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026355769
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 378 pagina's
    • Adobe ePub

    In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933017
    • Druk: 2
    • augustus 2021
    • 336 pagina's

    Kijk nu toch wat je hebt gedaan. Als op een woonboot in Londen het toegetakelde lichaam van een jonge… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Provence Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460687389
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 192 pagina's
    • Adobe ePub

    Een groot kasteel in de Provence, een peperdure jurk en een feest waar het aan niets ontbreekt - de bruiloft… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Puntgaaf Ebook
    Koud hart / Doorn in mijn vlees / Gepakt / Laatste adem 4-in-1
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402763430
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 235 pagina's

    Vier meesterlijke verhalen door Karin ‘Queen of Crime’ Slaughter. Koud hart: Twintig jaar waren ze getrouwd,… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026350924
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • Adobe ePub

    In Het sanatorium van Sarah Pearse heeft rechercheur Elin een slecht voorgevoel over het hotel waar het… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een Charlie Lager-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762167
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 262 pagina's
    • Adobe ePub

    Een spectaculair nieuw deel in de succesvolle Zweedse Charlie Lager-serie. Als rechercheur Charlie Lager… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Zwart zout Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044978827
    • Druk: 2
    • september 2021
    • 448 pagina's

    TWEE LICHAMEN Eén zelfmoordgeval. Eén moord in koelen bloede. Zit er een verband tussen deze twee zaken?… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403145617
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Winnaar van de Glass Key Award 2020 De jonge Elsie Svenns is een van de eerste politiezusters in Stockholm… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615792
    • Druk: 1

    In de thriller Het uur van de meeuwen, het tweede deel in de reeks met inspecteur Ane Cestero in de hoofdrol,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De internationale bestsellerserie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762174
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 312 pagina's
    • Adobe ePub

    Het eerste deel in de internationaal gelauwerde spionagethrillerserie The Gray Man, die door de Russo… Meer

    7 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 43%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Die zomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933161
    • Druk: 2
    • juli 2021
    • 448 pagina's
    • Adobe ePub

    Een oneindige, gouden zomer, zes tieners zien een prachtige toekomst tegemoet. Tot een roekeloos spel… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403145716
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Als Saana wordt ontslagen als online redacteur besluit ze Helsinki voorlopig de rug toe te keren en de… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789403145815
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Commissario Brunetti wordt opgeroepen aan het sterfbed van de oude Benedetta Toso. ‘Ze hebben hem vermoord.… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932522
    • Druk: 2
    • juni 2021
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Het derde boek in de spannende serie 'Bureau Kopenhagen' van de Deense bestsellerauteur Katrine Engberg.… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hij & zij Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932546
    • Druk: 2
    • augustus 2021
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Er zitten twee kanten aan dit verhaal. Jou en mij. Hij en zij. Eén van ons is een leugenaar. Wanneer… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615402
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • Adobe ePub

    De internationale bestseller Het geheime leven van schrijvers van Guillaume Musso is een adembenemende… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Onzichtbaar Ebook
    Sommige misdaden worden niet vergeten...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402763409
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 334 pagina's

    Levensechte personages en bloedstollende spanning: deel 4 in de Grant County-reeks met Sara Linton in… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Nachtschade Ebook
    Ze zal niet het laatste slachtoffer zijn...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402763980
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 313 pagina's
    • Adobe ePub

    Levensechte personages en bloedstollende spanning: deel 1 in de Grant County-reeks met Sara Linton in… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een vreemdeling. Een belofte. Een dodelijk spel.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762181
    • Druk: 1
    • juli 2021
    • 364 pagina's
    • Adobe ePub

    Eerste deel in een verslavende nieuwe serie voor fans van Harlan Coben en Angela Marsons. Danny en Sharon… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Zonnevlam Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047205869
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 103 pagina's
    • Adobe ePub

    In de thriller Zonnevlam van Noortje Brink stuit Anouk op iets verdachts als ze met haar familie op een… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De stamboom Ebook
    Wat als je erachter komt dat je familie van een seriemoordenaar bent?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762198
    • Druk: 1
    • augustus 2021
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    Bloedstollende *serial killer-*thriller, voor fans van Daniel Cole en Mo Hayder. Liz Catalano is in shock… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789464356076
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 182 pagina's
    • Adobe ePub

    Faith Visser heeft een droombaan op een cruiseschip. Ze kan haar geluk niet op als ze de rijke Italiaanse… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026356407
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 277 pagina's

    De thriller Het derde boek van Frank van Pamelen, het derde deel in de Huizinga-serie, is een spannende… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.