Politiethrillers

Kun jij ook zo genieten van het thriller genre en probeer je altijd te voorspellen wie het gedaan heeft? In deze politiethrillers leef je mee met het misdaad onderzoek van professionals als Baantjer, Inspector Lynley of Rizzoli & Isles. Alleen het wegleggen van het boek is zo lastig. Hier zie je direct de nieuw verschenen boeken, E-books en luisterboeken over misdaad onderzoek en en de best beoordeelde. Oefen je innerlijke detective!

37.411 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

  • Een Robert Hunter thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706574
    • 07 april 2021
    • 352 pagina's

    Als de politie in een verlaten buitenhuis het toegetakelde lichaam van een jonge vrouw vindt, wordt de…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,25

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780008662813
    • 09 mei 2024
    • 384 pagina's

    'Bad Apple is a must-read for lovers of thrillers!’ Reader Review, Trusted officer. Family man. Monster?…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    4,99
    Digitaal luisterboek
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Uiterlijk 25 mei in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 4,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780008648312
    • 23 mei 2024

    A gripping thriller from Lloyd Devereux Richards author of TikTok sensation, Stone Maidens A gripping…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    22,99
    E-book
    13,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 23-05-2024.
    Verkoop door bol

    Ebook 13,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026166006
    • 23 januari 2024
    • 144 pagina's

    Deel 94 in de 'De Cock'-serie van Baantjer. Een moord in Amsterdam-Zuid, het stadsdeel waar veel schone…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026361647
    • 02 april 2024
    • Adobe ePub

    Deel twee en een nieuwe zaak in de Maud O'Connor reeks. Wat is waar en wie kun je vertrouwen? Een echte…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    27,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 49 cent.
    Meestal 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357718
    • 05 april 2023
    • Adobe ePub

    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is deel 1 in de Rechercheur Maud O'Connor serie. Een intelligent…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    20,50
    Paperback
    23,99
    Hardcover
    26,99
    Digitaal luisterboek
    15,99
    Paperback
    13,35
    Hardcover
    65,00

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026364617
    • 18 juni 2024
    • 432 pagina's

    Dl 2 in de Connie Woolwine-serie van de bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de D.I. Callanach serie…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-06-2024.
    Verkoop door bol
  • Rönning & Stilton 8
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044935929
    • 05 december 2023
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De achtste Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van SPRINGVLOED. Topkwaliteit uit Zweden. Olivia…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    24,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597130
    • 30 mei 2023
    • Adobe ePub

    Het niet te missen vijfde deel in de Munch & Krüger-serie van Samuel Bjørk. Mia staat op het punt een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,99
    Paperback
    15,00

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 4 euro en 99 cent.
    Meestal 6,49

    Je bespaart 23%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403197906
    • 06 augustus 2020
    • 352 pagina's

    ‘Zij is de enige die weet wat er gebeurd is. Ik ben de enige die haar kan laten praten.’ Alicia Berenson…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Paperback
    14,05

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979954
    • 12 maart 2024
    • Adobe ePub

    De zinderende nieuwe Bennie Griessel-thriller van de Zuid-Afrikaanse meesterschrijver Deon Meyer. Een…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    24,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
  • Doe het licht niet uit. Hij komt wanneer je slaapt.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022599327
    • 07 juli 2023
    • 528 pagina's

    ‘Kom eens gauw, het elfde deel uit de serie met de inmiddels wereldberoemde inspecteur, is van het hoge…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    19,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403131290
    • 23 mei 2024
    • 432 pagina's

    Vanja Lithner vecht om haar afdeling bij de Nationale Recherche te redden, die in een diepe crisis verkeert…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-05-2024.
    Verkoop door bol

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789041715531
    • 13 oktober 2023
    • 384 pagina's

    Een dagje naar het strand wordt nooit meer hetzelfde 1987. Op het strand van Nordkoster wordt bij vollemaan…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    15,00
    Paperback
    13,90
    Paperback
    49,90
    Paperback
    8,44

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 10 euro.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021044538
    • 09 maart 2024
    • Adobe ePub

    De nieuwe blockbusterserie van de internationale bestsellerauteur van de Washington Poe-serie. Met Jachtseizoen…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
    Meestal 12,99

    Je bespaart 54%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026168154
    • 13 februari 2024
    • 353 pagina's
    • Adobe ePub

    Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    20,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9788727174846
    • 23 juni 2024
    • 426 pagina's

    Als een overval misloopt moet Ned Kelly vluchten. Maar wie zit er achter hem aan? Is het de FBI, zijn…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 25 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 21-06-2024.
    Verkoop door bol
  • Wie is de volgende die sterft?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402769470
    • 16 januari 2024
    • 415 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026357503
    • 11 mei 2021
    • 416 pagina's

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    9,99
    Paperback
    14,99
    Digitaal luisterboek
    12,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585108
    • 22 oktober 2018
    • 384 pagina's

    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen,…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99
    Digitaal luisterboek
    14,99
    Paperback
    11,50
    Paperback
    26,95

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,80

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044979640
    • 22 september 2020
    • 368 pagina's
    • -20900

    De zesde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van 'Springvloed'. Topkwaliteit uit Zweden. Als aan…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    15,00
    Paperback
    11,99
    Digitaal luisterboek
    11,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021042442
    • 23 november 2023
    • Adobe ePub

    Keer terug naar Doggerland, waar een simpele opdracht voor rechercheur Karen Eiken Hornby niet is wat…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789026367151
    • 01 mei 2024

    ‘Weer een Nicci French die je in één keer uitleest.’ – Trouw ‘Nancy is een protagonist waarnaar je hart…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 15 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol