Politiethrillers

Kun jij ook zo genieten van het thriller genre en probeer je altijd te voorspellen wie het gedaan heeft? In deze politiethrillers leef je mee met het misdaad onderzoek van professionals als Baantjer, Inspector Lynley of Rizzoli & Isles. Alleen het wegleggen van het boek is zo lastig. Hier zie je direct de nieuw verschenen boeken, E-books en luisterboeken  over misdaad onderzoek en en de best beoordeelde. Oefen je innerlijke detective!

29335 resultaten

  • Doe het licht niet uit. Hij komt wanneer je slaapt.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319330
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 528 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 11 in de populaire Helen Grace-serie Laat op de avond komt een jonge vader thuis. Zijn dochtertje… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • Druk: 2
    • april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De Echoman Ebook
    Hij imiteert de beruchtste seriemoordenaars. Nu wil hij ze overtreffen...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764413
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 374 pagina's
    • Adobe ePub

    Ultraspannende serial killer thriller voor lezers van Daniel Cole (Ragdoll) en fans van de Netflix-serie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Sneeuwwit Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024597109
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Scandinavische thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762969
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 293 pagina's
    • Adobe ePub

    Bejubeld Zweeds vakmanschap met een internationale twist. Winnaar van de Max Bronzen Vleermuis voor beste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 21,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hij was de enige die de moorden kon stoppen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317022
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    Paperback
    € 12,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026347009
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 354 pagina's
    • Adobe ePub

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    € 9,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Stikdonker Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766165
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 386 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe topthriller van het Deense succesduo Faber & Pedersen. Een nieuwe case voor het boeiende detectiveduo… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357046
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • Adobe ePub

    In Perfecte misdaad, deel 5, van de D.I. Callanach-serie van Helen Fields is een psychopathische moordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565566
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 429 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,10
    Paperback
    € 9,95
    Paperback
    € 13,99
    Paperback
    € 10,95
    Paperback
    € 15,00
    Hardcover
    € 52,68

    Bekijk alle varianten

    3 99
    Was 8,99 Tooltip

    Je bespaart 56%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Rookgordijn Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932058
    • Druk: 2
    • januari 2021
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Het tweede deel in de razendspannende Noorse thrillertrilogie van Jørn Lier Horst & Thomas Enger. Op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Verzwegen Ebook
    een Will Trent thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759853
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • 458 pagina's
    • Adobe ePub

    'Opnieuw levert de bestsellerauteur een nagelbijtend spannend boek af.' - De Telegraaf Jubileumjaar 2020:… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Hardcover
    € 23,90
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 12,99
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hoe diep kun je verstrikt raken in je eigen leugens?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764468
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 367 pagina's
    • Adobe ePub

    Geweldige bestseller uit Zweden, voor lezers van Camilla Läckberg. Als Jenny thuiskomt op het Zweedse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Slagzij Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932065
    • Druk: 2
    • maart 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    Een inspecteur wordt in koelen bloede neergeschoten, afrekening of waarschuwing? Wie is nog te vertrouwen?… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    7 99
    Was 14,99 Tooltip

    Je bespaart 47%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026351303
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • 420 pagina's
    • Adobe ePub

    In Perfecte prooi van Helen Fields, deel 2 van de D.I. Callanach-serie, gaat het team achter een moordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 29,99
    Paperback
    € 15,50
    Paperback
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026355769
    • Druk: 1
    • september 2021
    • 378 pagina's
    • Adobe ePub

    In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402710564
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 400 pagina's

    De nieuwe topthriller van het Deense succesduo Faber & Pedersen. Een nieuwe case voor het boeiende detectiveduo… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026358074
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 416 pagina's

    Perfecte moord is het zesde deel van de bloedstollend, spannende D.I. Callanach-serie van Helen Fields.… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-07-2022.
  • Hoogzomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761399
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 379 pagina's
    • Adobe ePub

    Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Inspecteur Martin… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,90
    Paperback
    € 15,00
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758368
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 405 pagina's
    • Adobe ePub

    ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 18,00
    Hardcover
    € 23,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.