216 resultaten

  • De laatste strijd gaat beginnen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309652
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 390 pagina's
    • Adobe ePub

    Het derde en laatste deel van de internationale bestsellerserie De bron Nadat de ziekte die bekend staat… Meer

    11 99
    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 'Fun, fresh - a brilliant love story with a twist' Jenny Colgan
    • Engels
    • E-book
    • 9781409191049
    • maart 2020
    • -28218

    Rule One: Anything Can Happen Daisy Cooper's life has been pretty uneventful - until the moment it suddenly… Meer

    0 99
    Adviesprijs 8,99

    Je bespaart 89%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Lost Angels: Book Two
    • Engels
    • E-book
    • 9780755380428
    • juni 2012
    • 316 pagina's
    • Adobe ePub

    For fans of J. R. Ward, Nalini Singh and Charlaine Harris, the second novel in The Lost Angels from New… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Lover Mine Ebook
    Number 8 in series
    • Engels
    • E-book
    • 9780748117468
    • mei 2010
    • 544 pagina's
    • Adobe ePub

    In the shadows of the night in Caldwell, New York, there's a deadly war raging between vampires and their… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Echo Ebook
    Ontwaking
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402175332
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 246 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ontwaking Als Roses ontwaakt weet ze niet meer wie ze is. Daarbij komt dat ze haar kracht niet onder… Meer

    2 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • E-book
    • 1230001584547
    • maart 2017
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Two powerful shifters: one of feathers and one of flame. Hailey is torn. Everything she thought she knew… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hit List Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9780755370924
    • juni 2011
    • 300 pagina's
    • Adobe ePub

    We followed the fresh blood even though every molecule in my body was screaming for me to run. Run before… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781444799262
    • juni 2014
    • Adobe ePub

    From Jennifer L. Armentrout, author of the Covenant series, comes an unforgettable prequel novella to… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Claiming Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781771306706
    • december 2013
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    The laws of the moon state each alpha must pick a mate before the age of thirty-five. If no mate has… Meer

    2 69
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Alle 3 Bände in einem E-Book
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783104903972
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • Adobe ePub

    Endlich! Alle drei Bände von Kerstin Giers ›Silber‹-Trilogie in einem E-Book. Als besonderes Extra beinhaltet… Meer

    29 99
    Adviesprijs 37,99

    Je bespaart 21%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Zwischen den Welten
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783104013404
    • Druk: 1
    • september 2013
    • 592 pagina's
    • Adobe ePub

    Langersehnt und endlich da: »Days of Blood and Starlight« Der Folgeband zu »Daughter of Smoke and Bone«… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9781476128368
    • april 2012
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Hoewel Ellen heel bewust gekozen heeft voor een 'normaal' leven, kan zij zich nog steeds niet losmaken… Meer

    1 77
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781771305167
    • augustus 2013
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Finding love as a human is hard, but try being a vampire plagued with blood-lust—it's impossible! Augustus… Meer

    3 51
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9788826471242
    • februari 2018
    • -681264

    Originally published in 1920, "The Lost Girl", David Herbert Lawrence’s forgotten novel, is a passionate… Meer

    0 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Skin Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781473616455
    • februari 2015
    • Adobe ePub

    Imagine a world where everyone is born with a 'skin' name. Without skin you cannot learn, you are not… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Crónicas Vampíricas IX
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788490190760
    • augustus 2014
    • -116275

    Del Nueva Orleans actual al Nápoles del siglo XIX, pasando por la antigua Atenas o Pompeya, la intensa… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Silence Ebook
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788826040219
    • maart 2017
    • Adobe ePub

    Una ragazza rapita, un lupo ferito nell'animo, un mistero da risolvere. Da quando Sun è riuscita a scappare… Meer

    0 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Crónicas Vampíricas X
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788490198063
    • juli 2014
    • -116275

    En Cántico de sangre, décima entrega de la mítica saga «Crónicas Vampíricas», Lestat se encontrará de… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • An Argeneau Vampire Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780575099555
    • februari 2011
    • Adobe ePub

    One minute Leigh was walking home in the early hours of the morning, and the next a vampire was sinking… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Luisterboek
    • 9783838788548
    • december 2009
    • Speelduur: 08:37:31

    Das Feuer in ihrem Blut brennt heiß! Mackenzie Smith ist anders - schon ihr Leben lang. Als einziger… Meer

    9 99
    Adviesprijs 19,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • La mecánica del corazón | La alargada sombra del amor | Metamorfosis en el cielo
    • Spaanstalig
    • E-book
    • 9788439727552
    • februari 2013
    • Adobe ePub

    Un pack de tres eBooks imprescindibles de Mathias Malzieu: La mecánica del corazon, La alargada sobra… Meer

    9 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 29%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • E-book
    • 9783963613548
    • december 2017
    • Adobe ePub

    Он был избранником темных сил с тех пор, как появился на свет. Она стала избранницей настоящего ангела.… Meer

    2 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • E-book
    • 9783961645633
    • december 2019
    • Adobe ePub

    В некотором царстве, в некотором государстве… а если точнее, в славном граде Китеже, спрятанном от глаз… Meer

    1 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788834726006
    • oktober 2013
    • Adobe ePub

    Se è vero che la vendetta è un piatto da consumare freddo, per Sin, il dio sumero della fertilità che… Meer

    2 99
    Adviesprijs 4,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.