1.109 resultaten

Deze pagina is ingesteld op tegelweergave. Om de weergave van deze pagina te wijzigen van tegelweergave naar lijstweergave, klik deze button.

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789403115610
    • 05 november 2020
    • 448 pagina's

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    6,99
    Paperback
    13,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 50 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083344515
    • 01 november 2023
    • 308 pagina's
    • Adobe ePub

    Tijdens de Koude Oorlog wordt een dienstplichtig militair van een ultrageheim legeronderdeel als vermist…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    24,50

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 7 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400517028
    • 05 maart 2024
    • 480 pagina's

    Zal het Jack Ryan lukken, met de Oost-Duitse geheime politie op zijn hielen, op tijd antwoorden te vinden?…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-03-2024.
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024573172
    • 07 november 2016
    • 337 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Reacher is in deze 21e Jack Reacher-thriller van Lee Child in Duitsland voor een geheime missie. Hij…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    24,99
    Paperback
    12,80
    Digitaal luisterboek
    9,99
    Paperback
    19,50
    Paperback
    24,99
    Paperback
    12,40

    Bekijk alle varianten

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044961065
    • 04 februari 2014
    • 1057 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    25,95
    Paperback
    9,94

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De explosieve spionagethriller die Matthew Vaughn inspireerde voor zijn nieuwe film met in de hoofdrol Henry Cavill en Bryce Dallas Howard
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400515260
    • 04 januari 2024
    • 448 pagina's

    Om de wereld van de ondergang te redden, is iemand met speciale kwaliteiten nodig… Een hogesnelheidstrein…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    12,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,99

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021040295
    • 25 januari 2024
    • 256 pagina's

    Start van een actuele thrillerserie door oud AIVD-medewerker. De achterblijvers is een avontuur in de…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    7,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,39

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400515130
    • 26 juli 2022
    • 400 pagina's

    Wall Street meets The Firm Voormalig Army Ranger Travis Devine werkt als financieel analist op Wall Street.…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 24 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,20

    Ebook 14,99

  • Stad 40 Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026165320
    • 21 november 2023
    • Adobe ePub

    Nucleair specialist Valery Kolkhanov wordt gedwongen de effecten van straling in de bossen rond ‘Stad…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401617826
    • 11 augustus 2022
    • 368 pagina's

    De verrader is het waargebeurde, levensgevaarlijke verhaal van Robert Mazur, die jarenlang undercover…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    6,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 22 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934953
    • 16 augustus 2023
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Nog één opdracht. Nog één slachtoffer. Nog één keer Orphan X… Evan Smoak – alias Orphan X – is zijn achtervolgers…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 12 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044355345
    • 08 oktober 2019
    • 356 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    NUMA-directeur Dirk Pitt raakt betrokken bij een internationaal mysterie dat alles en iedereen in zijn…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    7,90
    Paperback
    16,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 1 euro en 99 cent.
    Meestal 9,99

    Je bespaart 80%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een Gabriel Allon-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402769456
    • 15 november 2023
    • Adobe ePub

    Een race tegen de klok in Venetië, door de beste spionageauteur ter wereld. Op de ochtend na het jaarlijkse…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    21,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 13 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Marco Kroon
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492107237
    • 10 juni 2020
    • 392 pagina's

    Huiveringwekkende spanning, zinderende actie en een bloedstollend plot. Marco Kroon is zowel kwetsbaar…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 18 euro en 95 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026170133
    • 09 januari 2024
    • 384 pagina's

    Zeven relikwieën van de Arma Christi vormen de inzet voor een veiling waarbij Poolse staatsgeheimen te…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 8 euro en 99 cent.
    Op voorraad
    Select Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Hoe herstel je de grootste fout uit je leven: verraad?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764420
    • 05 april 2022
    • 363 pagina's
    • Adobe ePub

    De Repair Club is genomineerd voor de NBD Biblion Gouden Strop 2023. Superieur vakwerk van Charles den…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    22,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 9 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Het verleden is nooit voorbij...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402768077
    • 04 april 2023
    • Adobe ePub

    Trauma is een geweldige spionagethriller van meesterverteller Charles den Tex, volgens NRC Nederlands…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    23,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044934670
    • 14 maart 2023
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Amerika wordt aangevallen… van binnenuit Talloze patiënten, zowel in ziekenhuizen als thuis, sterven…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    24,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 14 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024586363
    • 17 oktober 2019
    • 333 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Jonh le Carrés Spion buiten dienst staat op de shortlist van de VN D&T-gids Thriller van het Jaar. Spion…

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    18,50
    Paperback
    24,99
    Digitaal luisterboek
    14,99

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 11 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Digitaal luisterboek
    • 9789046177488
    • 14 december 2023

    Wanneer CIA-agent Jenny Silkwell wordt vermoord in een kustplaatsje in Maine, maakt de top van Homeland…

    Prijsinformatie en bestellen

    De prijs van dit product is 16 euro en 99 cent.
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com