33 vrouwen Velen voegen zich bij hen… sommigen komen er nooit meer weg

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022599532
  • 01 september 2023
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Isabel Ashdown

Isabel Ashdown werd geboren in Londen en groeide op aan de zuidkust van Engeland. Met haar debuut won ze de Mail on Sunday-schrijfwedstrijd. Het werd meerdere malen bekroond als het beste boek van het jaar. Ashdown is fulltime schrijver en haar psychologische thrillers verschijnen in acht landen. Ze woont in Sussex met haar man, hun twee kinderen en hun honden.

Samenvatting

Fenomenale psychologische spanning voor fans van Paula Hawkins, Ruth Ware en Alex Michaelides

Op de oude boerderij Two Cross Farm wonen drieëndertig vrouwen in volledige afzondering. Voor de buitenwereld is deze sekteachtige commune in nevelen gehuld. Binnen de muren gelden strenge regels en wie die niet tot op de letter naleeft wordt permanent verbannen. Wie zich bij hen wil voegen, moet al haar aardse bezittingen achterlaten – ook haar kinderen.

De zussen Celine en Pip hebben elkaar niet meer gesproken sinds de onopgeloste moord op hun zusje Vanessa, vijftien jaar geleden. Nu worden ze door het overlijden van hun moeder herenigd in hun ouderlijk huis, op een steenworp afstand van Two Cross Farm. Terwijl de zussen hun moeders spullen uitzoeken, wordt de plaatselijke politie geconfronteerd met een nieuwe moord. Net als vijftien jaar geleden wordt het lijk van een vrouw gevonden, ruw verminkt door een tatoeage van twee kruisen. Alles wijst op een verband met de vrouwen van True Cross Farm, maar die zijn allerminst van plan hun geheimen prijs te geven.

In de pers

‘Hield me aan de pagina gekluisterd, mede dankzij de ijzersterke hoofdpersoon.‘ Ian Rankin

‘Een intelligente thriller die de spanning langzaam opbouwt.’ Zin

‘De spanning behelst veel meer dan je vooraf denkt.’ De Telegraaf

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
01 september 2023
Aantal pagina's
352
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Isabel Ashdown
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Uta Anderson

Overige kenmerken

Editie
1
Product breedte
139 mm
Product hoogte
31 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
139 mm
Verpakking hoogte
31 mm
Verpakking lengte
215 mm
Verpakkingsgewicht
488 g

EAN

EAN
9789022599532

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Taal
Nederlands
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 21 euro en 99 cent.
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Vaak samen gekocht

  • De gast
    22,99
    Verkoop door bol
  • Lydia Winther 1 - Het lege huis
    9,99
    Verkoop door bol
  • De Eilandmoorden 3 - Het donkere woud
    22,99
    Verkoop door bol
  • Kim Stone 8 - Verborgen waarheid
    20,99
    Verkoop door bol
  • De 20
    23,99
  • Cold Case Kwartet 4 - Dossier 1569
    23,99
    Verkoop door bol