A Boy Made of Blocks The most uplifting novel of the year

  • Engels
  • Paperback
  • 9780751563290
  • 29 december 2016
  • 416 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

A beautiful, funny and most of all uplifting story of family and love, perfect for fans of The Rosie Project, David Nicholls and Jojo Moyes.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
29 december 2016
Aantal pagina's
416
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Keith Stuart
Tweede Auteur
Keith Stuart
Hoofduitgeverij
Little, Brown Book Group

Overige kenmerken

Gewicht
291 g
Product breedte
126 mm
Product hoogte
33 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
128 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
198 mm

EAN

EAN
9780751563290

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 2 reviews
4,5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
1
0
0
0
  • Autisme vs Minecraft
    • Grappig
    • realistisch

    Geschreven bij A Boy Made of Blocks

    A Boy made of Blocks is een ontroerend, confronterend verhaal dat veel ouders en familieleden van een kind met autisme een hart onder de riem kan steken. Dit is absoluut een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heerlijk verhaal
    • Grappig

    Geschreven bij A Boy Made of Blocks

    Mooi geschreven verhaal over autisme.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
10 99
Meest getoonde prijs 12,99
Je bespaart 15%
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij Albert Heijn afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 4,49
    Direct beschikbaar
  • 24,55
    Direct beschikbaar
  • 10,99
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 50,23
    1 - 2 weken Tooltip
  • 37,80
    1 - 2 weken Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen