A Court of Thorns and Roses

Afbeeldingen
Artikel vergelijken
  • Engels
  • Paperback
  • 9781619635180
  • 03 mei 2016
  • 448 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

The INSTANT New York Times bestsellerbr br Perfect for fans of Kristin Cashore and George R. R. Martin, this first book in a sexy and action-packed new series is impossible to put down!When nineteen-year-old huntress Feyre kills a wolf in the woods, a beast-like creature arrives to demand retribution for it. Dragged to a treacherous magical land she only knows about from legends, Feyre discovers that her captor is not an animal, but Tamlin--one of the lethal, immortal faeries who once ruled their world. As she dwells on his estate, her feelings for Tamlin transform from icy hostility into a fiery passion that burns through every lie and warning shes been told about the beautiful, dangerous world of the Fae. But an ancient, wicked shadow over the faerie lands is growing, and Feyre must find a way to stop it . . . or doom Tamlin--and his world--forever.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
03 mei 2016
Aantal pagina's
448
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Maas, Sarah J.
Tweede Auteur
Maas Sarah J
Hoofduitgeverij
Bloomsbury Usa

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
140 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
208 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
143 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
210 mm
Verpakkingsgewicht
453 g

EAN

EAN
9781619635180

Je vindt dit artikel in

Serie
ACOTAR
Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Beschikbaarheid
Leverbaar

Reviews

Gemiddelde van 106 reviews
72
27
3
1
3
  • Meeslepend en Romantisch.

    Positieve punten

    • Spannend

    Het verhaal is een Fantasy/Romance, met een krachtige vrouwelijke hoofdrolspeelster die in een andere wereld terecht komt. Je volgt stap voor stap alle gedachtes en emoties van de hoofdpersoon door het boek heen. Ik vond het een meeslepend verhaal dat uiteindelijk ook spannend en aangrijpend wordt. Ik heb er erg van genoten en kon het boek niet neerleggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    10
    1
  • Verassend goed boek

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven

    Negatieve punten

    • Lastige woorden

    Ik moet bekennen dat ik het eventjes duurde voor ik werkelijk in het verhaal op ging. Maar wanneer dat gebeurde was het moeilijk om het boek terug neer te leggen. Hoewel ik mij bij sommige delen (details) vragen stelde, vond ik het boek beter dan ik had verwacht. Het is een mooi verhaal gebaseerd op Belle en het Beest en dat toch origineel is. Het einde had ik ook niet voorspeld en ik moet toegeven dat ik nu zeer benieuwd ben naar het vervolg: A Court Of Mist And Fury. Ik heb het boek net besteld en kan niet wachten om het te lezen.
    Het was ook fijn om eens een YA boek te lezen dat wat volwassener is dan de meeste YA boeken.

    Dit is zeker een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    1
  • Wow!

    Positieve punten

    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Ik kwam dit boek te vaak tegen op social media en de hype ervoor was enorm. Dus ik dacht ik ga ervoor, aangezien we toch in quarantaine zitten. Ik ben altijd wel een boekenwurm geweest maar heb de laatste paar jaartjes moeite gehad met het vinden van een schrijver die schrijft in mijn stijl. Dus toen ik voor het eerste dit boek open sloeg was ik meteen onder de indruk. Heel veel mensen verschillen van mening over dit boek, maar zelf merkte ik wel echt dat ik constant door wilde lezen en ik merkte zelfs dat ik nadacht over wat er eventueel nog zou kunnen gebeuren. Ik zag dat ik steeds een paar zinnen verder keek en dan met open mond weer de zinnen ervoor moest lezen omdat ik die geskipt had. Zeker een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    3
    0
  • Moet je gelezen hebben

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Romantisch

    Ik schrijf zelf ook en weet dus veel woorden, maar hiervoor kan ik geen woord vinden—het is gewoon perfect. Het is realistisch maar ook fantasievol tegelijkertijd, waardoor het soms lijkt alsof je door Feyre's ogen kijkt. Ik had dit boek gekocht samen met Throne of Glass en begon met ACOTAR, maar nu heb ik nog veel meer zin om TOG te lezen. Ik wilde al voor ik dit boek had uitgelezen het tweede deel kopen, zodat ik het meteen kon lezen als deze uit was‐ omdat ik binnen een dag al de helft had gelezen. Mijn ouders waren verbaasd dat ik nu alleen nog zat te lezen ipv op mijn elektronica, zij waren er ook blij mee

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    0
  • Leuk Maar onorigineel

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven

    Het boek is leuk, maar wel heel erg typisch. Zeker op het einde wordt het steeds typischer. Het tweede boek is in tegendeel veel origineler en spannender, dus ik zou het alsnog aanraden, zeker als je van Fantasy en YA boeken houdt.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Leuk!

    Positieve punten

    • Fantasierijk
    • Spannend
    • actie

    Ik heb nog niet veel fantasy gelezen, waardoor ik in het begin moeite had om in het verhaal te komen. Maar toen dat eenmaal lukte, vond ik het een goed boek! Ik kan niet geloven dat zo veel actie in één boek past. Ik zal sowieso het vervolg lezen, want dit is een trilogie. Het enige waar ik schrik voor heb, is dat het volgende boek over een love triangle zal gaan en dat lees ik niet graag.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Een spannend begin van een geweldige serie

    Positieve punten

    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Mooi vormgegeven
    • geweldige personages
    • geweldige personages
    Toon alleen de eerste 3 punten

    Ik ben begonnen met lezen van deze serie naar aanleiding van de zeer goede reviews die worden geschreven over deze serie en de auteur zelf Sarah J. Maas.
    Toen ik eenmaal begon met het lezen van deze serie kon ik het verhaal niet meer loslaten. Ik heb het eerste boek dus ook zeer snel uitgelezen en ben toen meteen in het tweede boek gedoken.
    Ik heb zelf een kindle waar ik altijd op lees maar aangezien deze serie nu een van mijn favorieten is, heb ik ook het boek in hardcover gekocht.
    Ik heb het boek al meerdere keren herlezen en iedere keer geniet ik er nog meer van!
    Ik raad het iedereen aan om de boeken van Sarah J. Maas te lezen en ik kijk zeer uit naar het derde deel van deze serie die in Mei dit jaar uitkomt!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • 3x beschadigd aangekomen

    Het verhaal is geweldig, maar helaas werd het boek niet zorgvuldig verpakt (te veel ruimte in de doos, geen beschermfolie). Daardoor is het naar over en weer versturen, uiteindelijk drie keer beschadigd aangekomen. Uiteindelijk heb ik het opgegeven en het teruggestuurd met retour van mijn geld. Ik koop voortaan wel ergens anders mijn boeken.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Ik hou van deze fantasie

    Positieve punten

    • Fantasierijk
    • vermakelijk

    Negatieve punten

    • vanaf ca. 14 zou ik zeggen

    Ik hou van deze fantasie! Wellicht hier en daar wat voorspelbaar, maar dat kleine minpuntje weegt niet op tegen mijn positieve leeservaring. Dit is het eerste boek dat ik van Sarah J. Maas gelezen heb en vond het geweldig. Ik lees nu het derde boek van deze serie. Een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
  • aanrader

    Positieve punten

    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop
    • duurzaam

    Goed boek. Op een leuke manier geschreven en hij was met een paar dagen uit.

    Vond je dit een nuttige review?
    2
    1
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 46 euro en 86 cent. Dit is een tweedehands product.
Alleen tweedehands
Goed
1 - 2 weken
  • Bestellen en betalen via bol
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Bogamo 8 - Boeken outlet
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 6,83
    Direct beschikbaar
  • 27,99
    Direct beschikbaar
  • 29,99
    Direct beschikbaar
  • 11,22
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 15,65
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 16,96
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip

Over de serie ACOTAR

Vaak samen gekocht

  • The Cruel Prince
    11,86
    Verkoop door bol
  • Six of Crows - Six of Crows
    10,69
    Verkoop door bol
  • We Were Liars
    10,16
    Verkoop door bol