Accidentally Wes Anderson Ebook Tooltip

Accidentally Wes Anderson
Auteur: Wally Koval
  • Engels
  • E-book
  • 9781409197416
  • 29 oktober 2020
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Samenvatting

Wes Anderson's beloved films announce themselves through a singular aesthetic - one that seems too vivid, unique, and meticulously constructed to possibly be real. Not so - in Accidentally Wes Anderson, Wally Koval collects the world's most Anderson-like sites in all their faded grandeur and pop-pastel colours, telling the story behind each stranger than-fiction-location.

Based on the viral online phenomenon and community of the same name, Accidentally Wes Anderson celebrates the unique aesthetic that millions of Anderson fans love - capturing the symmetrical, the atypical, the unexpected, the vibrantly patterned, and distinctively coloured in arresting photographs from around the world.

Authorised by Wes Anderson himself, and appealing to the millions who love his films, this book is also for fans of Cabin Porn and Van Life - and avid travellers and aspiring adventurers of all kinds.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
29 oktober 2020
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Wally Koval
Hoofduitgeverij
Trapeze

Vertaling

Originele titel
Accidentally Wes Anderson. Postcards

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

EAN

EAN
9781409197416

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 8 reviews
4,6

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

7
0
0
1
0
  • Een mooie kijk op de wereld
    • stoppen met vragen nu hey is klaar zo

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Prachtige wereld weergegeven met de bril van Wes Anderson on foto’s

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Onzorgvuldig ingepakt

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Prachtig boek maar enorm slordig verpakt waardoor de hele kaft vol met vouwen en deuken zat.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Voor de Wes Anderson liefhebber
    • Toegankelijk

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Tof boek met gave foto’s van unieke gebouwen en locaties

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heerlijk koffietafelboek

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Heerlijk boek om af en toe even weer die Wes Anderson sfeer te proeven

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig boek!
    • Rijk geillustreerd

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Zeer vermakelijk, rustgevend en inspirerend! Bovendien erg scherp geprijsd.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Heerlijk wegdromen
    • formaat boek had wat groter gemogen

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Als je van foto’s en van Wes Anderson houdt is dit een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader!
    • prachtige verrassende foto’s

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Als je even weg wil dromen is dit boek vol prachtige plekken een aanrader!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Prachtige uitgave
    • Rijk geillustreerd
    • Heldere uitleg
    • Inspirerend

    Geschreven bij Accidentally Wes Anderson

    Prachtig boek vol kleurrijke foto's en mooie verhalen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
3 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen