Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Titaanwit 105

Amsterdam

Amsterdam Standard

Amsterdam
Merk:

Amsterdam

Uitgever:

Royal Talens

Productbeschrijving

Amsterdam Standard Series acrylverf in Titaanwit (105) is een dekkende verf met uitstekende lichtechtheid (+++).

Amsterdam Standard Series

Onze Standard Series acrylverf biedt je het breedste scala aan levendige kleuren. Deze veelzijdige verf is gemakkelijk om mee te werken en biedt een gelijkmatige kleur. Gebruik de verf rechtstreeks uit de tube of verdund met een beetje water of een van onze acrylmediums.

  • Medium viscositeit voor zichtbare penseelstreken, textuur en een gelijkmatige dekking met een satijnen afwerking
  • Gemaakt met hoogwaardige, lichtechte pigmenten
  • Geformuleerd met 100% acrylaatharsbindmiddel, wat resulteert in een uitzonderlijk duurzame en flexibele verffilm met een uniforme glansgraad
  • Geurloze formule op waterbasis die watervast en permanent opdroogt
  • Uitgebreid assortiment van 102 kleuren in tubes van 20 ml en 120 ml, waarvan tot 90 kleuren ook verkrijgbaar zijn in grotere formaten (500ml, 1000ml)
  • Het assortiment biedt een gebalanceerd aanbod van kleuren in verschillende dekkingsgraden, van transparant tot dekkend, alsook diverse speciale kleuren (metallic, parelmoer- en reflexafwerking)
  • Hecht op vrijwel alle licht poreuze oppervlakken, waaronder canvas, papier, karton, hout, steen en cement
  • Met trots gemaakt in Nederland

Productspecificaties

Afmetingen & Maten

Verpakkingsgewicht
40 g

Productinformatie

Kleur
105 Titaanwit
Type verf
Acrylverf

Productinformatie

EAN
8712079158088
Kwaliteitslabel
geen kwaliteitslabel

Gevarenaanduiding

Gevarenaanduiding (H-zinnen)
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Royal Talens
Fabrikant Adres
P.O. box 4, 7300 AA Apeldoorn, the Netherlands
E-mailadres of online contactformulier van de fabrikant
info@royaltalens.com

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
15 jaar
Aantal kleuren
1
Doelgroep
Volwassenen
Geschikt voor wasmachine
Nee
Inhoud
120 ml
Product bevat chemische stoffen of mengsel
Nee
Type hobby
Schilderen
Uitwasbaar
Nee
Verpakking breedte
60 mm
Verpakking hoogte
38 mm
Verpakking lengte
180 mm
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P103:Alvorens te gebruiken, het etiket lezen

EAN

EAN
8712079158088

Productveiligheid

Bekijk gegevens

Je vindt dit artikel in

Kleur

Wit

Leeftijd

Volwassenen

Type verf

Acrylverf

Video

Reviews

Gemiddeld 4,7 van de 5 sterren uit 46 reviews
Select-leden verdienen punten met hun reviews
Fijne Acrylverf
23 februari 202050-59 jaarBergen op ZoomHeeft dit artikel gekochtTanteEppie
  • Goede kwaliteit

    Goed dekkende heavy body Acrylverf

    Fijn in gebruik en goed dekkend.
    23 juli 201960-69 jaarBoxtelHeeft dit artikel gekochtMarleenPoppy
    • Goede kwaliteit

      Ik gebruik deze verf voor pooring technieken, werkt zeer goed, is goed dekkend.

      Aanrader en redelijk geprijsd, goede dekking
      15 augustus 201740-49 jaarStellendamHeeft dit artikel gekochtHartjeBrielle
      • Goede kwaliteit
      • professioneel
      • dit hoort niet onder de categorie speelgoed

      Fijne verf

      6 juli 2026Heeft dit artikel gekochtWarmhuis

      Fijne Acrylverf!

      Goed
      21 april 202630-39 jaarAlmereHeeft dit artikel gekocht6Skyra

      Mooie verf makkelijk in gebruik.

      Schilderen
      20 maart 202650-59 jaarZelzateHeeft dit artikel gekochtMaverick200024
      • Veel verf

        De verf dekt perfect


        Prijsinformatie en bestellenDe prijs van dit product is 7 euro en 20 cent.

        100+ verkocht vorige maand

        Op voorraadSelect
        Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
        Verkoop door bol
        • Gratis verzending door bol vanaf 25 euro

        • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk

        • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren via mijn bol

        • Dag en nacht klantenservice

        Bekijk retourvoorwaarden

        • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 12:00, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
        • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
        • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:00)

        Bekijk ook eens

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Karmijn 318

        tot 20% stapelkorting

        Royal-Talens Amsterdam - Acrylverf Set - 12 Kleuren - 120 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 54 euro en 50 cent..

        Amsterdam Standard Series acrylverf primaire set | 5 x 120 ml + 3 doseertuiten

        De adviesprijs is De adviesprijs is 29 euro en 30 cent..

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Warmgrijs 718

        tot 20% stapelkorting

        De adviesprijs is De adviesprijs is 7 euro en 20 cent..

        Amsterdam Standard Series acrylverf mengset | 5 x 120 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 29 euro en 30 cent..

        Anderen bekeken ook

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Oxydzwart 735

        De adviesprijs is De adviesprijs is 7 euro en 20 cent..

        Amsterdam Standard Series acrylverf algemene selectie set | 24 × 20 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 39 euro en 10 cent..

        Royal-Talens Amsterdam - Acrylverf Set - 12 Kleuren - 120 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 54 euro en 50 cent..

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Warmgrijs 718

        tot 20% stapelkorting

        De adviesprijs is De adviesprijs is 7 euro en 20 cent..

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Karmijn 318

        tot 20% stapelkorting

        Amsterdam Standard Series acrylverf algemene selectie set | 48 × 20 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 76 euro en 35 cent..

        Amsterdam Standard Series Titaan Wit duo pack | 2 x 120 ml

        2 + 2 gratis

        De adviesprijs is De adviesprijs is 14 euro en 40 cent..

        Bekijk de hele lijst
        Alleen vandaag deals op oneblade en mesjes

        Over de serie Amsterdam Standard

        Amsterdam Standard Series acrylverf primaire set | 5 x 120 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 29 euro en 30 cent..

        Amsterdam Standard Series acrylverf primaire set | 5 x 120 ml + 3 doseertuiten

        De adviesprijs is De adviesprijs is 27 euro en 50 cent..

        Amsterdam Standard Series acrylverf algemene selectie set | 12 × 20 ml

        De adviesprijs is De adviesprijs is 19 euro en 85 cent..

        Meer uit de serie Amsterdam Standard
        De wereld van Jan van Haasteren

        Vaak samen gekocht

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Oxydzwart 735

        De adviesprijs is De adviesprijs is 7 euro en 20 cent..

        Verkoop door bol

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Gele Oker 227

        Verkoop door bol

        Amsterdam Standard Series Acrylverf Tube 120 ml Karmijn 318

        tot 20% stapelkorting
        Verkoop door bol
        Bekijk de hele lijst
        Jouw RC-avontuur begint nu