An Enchantment of Ravens

Uitgever: Simon & Schuster

  • Engels
  • Hardcover
  • 9781481497589
  • mei 2018
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Margaret Rogerson

Previously to being an author I was a marketing assistant, graphic designer, and freelance artist; and before that I was a cultural anthropology major at Miami University in Ohio, while also a canoe livery counter girl and amusement park employee. If you go back even further I'd have to tell you some harrowing tales about a half-feral child who ate worms, caught live bees, and bit people, so I'll spare you the details. When not writing I can be found drawing, reading, gaming, making pudding, or creeping through the woods in search of toads and mushrooms. I enjoy collecting odd scarves and watch more documentaries than is socially acceptable (according to some). Currently I live just north of Cincinnati, Ohio, but one day I would like to live next to a forest that gets darker at night than it should and makes strange noises during the witching hour. I enjoy all things weird and unsettling.

Samenvatting

An instant New York Times bestseller! An Indie Next Top 10 Pick A Parents' Choice Silver Honor Winner A funny, action-packed, and sweet romance. -School Library Journal (starred review) A phenomenal read. -RT Book Reviews A skilled painter must stand up to the ancient power of the faerie courts-even as she falls in love with a faerie prince-in this gorgeous bestseller that's an ideal pick for fans of Holly Black, Maggie Stiefvater, and Laini Taylor (Publishers Weekly, starred review). Isobel is an artistic prodigy with a dangerous set of clients: the sinister fair folk, immortal creatures who cannot bake bread or put a pen to paper without crumbling to dust. They crave human Craft with a terrible thirst, and Isobel's paintings are highly prized. But when she receives her first royal patron-Rook, the autumn prince-she makes a terrible mistake. She paints mortal sorrow in his eyes-a weakness that could cost him his life. Furious, Rook spirits her away to his kingdom to stand trial for her crime. But something is seriously wrong in his world, and they are attacked from every side. With Isobel and Rook depending on each other for survival, their alliance blossoms into trust, then love-and that love violates the fair folks' ruthless laws. Now both of their lives are forfeit, unless Isobel can use her skill as an artist to fight the fairy courts. Because secretly, her Craft represents a threat the fair folk have never faced in all the millennia of their unchanging lives: for the first time, her portraits have the power to make them feel.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Verschijningsdatum
mei 2018
Aantal pagina's
304 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Margaret Rogerson
Uitgever
Simon & Schuster

EAN

EAN
9781481497589

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
452 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
147 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
237 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Type boek
Hardcover
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 13 reviews
3,9

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

6
3
1
3
0
  • Leuk verhaal, prettig leesbaar
    • goed geschreven

    An enchantment of ravens is prettig geschreven. Ik vond het niet perse een young adult boek. De hoofdpersoon Isobel is 17 jaar maar dat wordt meer terloops genoemd en mijn eerste indruk was dat ze ouder was. Isobel woont in Whimsy, een 'mensendorp' in het land van de fair folk. De fair folk begeren het handwerkschap van mensen omdat zij zelf geen handwerktuigen kunnen hanteren (zij sterven hierdoor). Isobel schildert protretten in opdracht van de fair folk en zij betalen Isobel hiervoor met betoveringen. Wanneer zij het protret schildert van Rook, de herfstprins, gaat het mis. In zijn ogen legt zij een menselijk gevoel vast. Rook lijkt hierdoor zwak in de ogen van de fair folk en boos kidnapt hij Isobel om zich te verantwoorden aan zijn hof. Eenmaal onderweg worden ze opgejaagd en blijken ze hoofdpersonen te zijn in een complot om een einde te maken aan de regering van de koning van de fair folk.

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Snelle Fantasie met Liefde
    • Spannend
    • Grappig

    Redelijk kort fantasie verhaal over de Fey en mensen. Leest lekker snel weg en had de juiste lengte om het verhaal te vertellen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig!
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geweldig boek! Een meelepend verhaal wat ervoor zorgt dat je het boek niet weg kunt leggen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Kon beter
    • Lelijke uitvoering

    Het verhaal vordert heel langzaam. Ik had het gevoel alsof ik steeds hetzelfde aan het lezen was alleen iets anders herschreven.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Leuk
    • Spannend
    • Grappig
    • mooie cover

    Het is een leuk boek. Ik zou het aanraden om het te lezen als je de court of thornes and rosés serie van Sarah J Maas hebt gelezen. Het is niet hetzelfde maar het gaat wel over Fae.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Jammer !
    • Grappig
    • oppervlakkig verhaal

    De kaft van dit boek is prachtig! Het verhaal iets minder. Het is een heel dun boke waardoor ik het gevoel kreeg dat het verhaal niet compleet was. Ik denk dat wanneer de schrijver het verhaal had gecompliceerd het een goed boek was

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Perfect voor alle tijden
    • Spannend
    • erg romantisch

    Een prachtige uitgave van een spannend, romantisch verhaal!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Spannend

    Als pluspunt zou ik zeggen: spannend.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
  • Tijdverspilling

    Geschreven bij An Enchantment of Ravens

    De 1e 150 paginas moest ik mezelf er echt van weerhouden dit boek definitief weg te leggen. Het is op een mooie manier geschreven, maar het verhaal laat veel te wensen over. Aan het eind werdt het iets interessanter maar daar is het ook mee gezegd. De personages hebben niet echt diepte, relaties worden erg slecht opgebouwd, en het verhaal is erg langdradig. Van hoe vaak hij me aangeraden werdt had ik toch echt meer verwacht. Hele grote kans dat ik hem nooit voor een 2e keer oppak

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Tegenvaller
    • Slecht uitgewerkt

    Geschreven bij An Enchantment of Ravens

    Best teleurgesteld in dit boek.
    Had veel mensen dit boek zien aanraden maar vond het eigenlijk niet zo goed.
    Er werd veel niet uitgelegd en sommige dingen gebeurden gewoon opeens en dan dacht ik dat ik iets gemist had maar zo ging het gewoon.
    Denk niet dat ik dit boek nog eens zou lezen.
    Het verhaal had potentieel. Maar het zou beter moeten worden uitgewerkt.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
16 99
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Alle bindwijzen en edities (5)

  • 11,17
    Direct beschikbaar
  • 13,74
    Direct beschikbaar
  • 17,67
    Direct beschikbaar
  • 9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis Tooltip
  • 16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen