Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Ash Princess EBOOK Tooltip

Ash Princess
Auteur: Laura Sebastian
  • Engels
  • E-book
  • 9781524767082
  • april 2018
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Samenvatting

The first book in the New York Times bestselling series ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new fantasy about a throne cruelly stolen and a girl who must fight to take it back for her people.


Theodosia was six when her country was invaded and her mother, the Fire Queen, was murdered before her eyes. On that day, the Kaiser took Theodosia's family, her land, and her name. Theo was crowned Ash Princess--a title of shame to bear in her new life as a prisoner.


For ten years Theo has been a captive in her own palace. She's endured the relentless abuse and ridicule of the Kaiser and his court. She is powerless, surviving in her new world only by burying the girl she was deep inside.


Then, one night, the Kaiser forces her to do the unthinkable. With blood on her hands and all hope of reclaiming her throne lost, she realizes that surviving is no longer enough. But she does have a weapon: her mind is sharper than any sword. And power isn't always won on the battlefield.


For ten years, the Ash Princess has seen her land pillaged and her people enslaved. That all ends here.


''Sure to be one of the summer's most talked about YAs. . . . A darkly enchanting page-turner you won't be able to put down.''-Bustle

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
E-book
Verschijningsdatum
april 2018
Ebook formaat
Adobe ePub
Aanbevolen leeftijd
9 - 12 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Laura Sebastian
Uitgever
Delacorte Press

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9781524767082

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Basisschool groep
Groep 8

Reviews

4 reviews
4,0
van de 5
2
1
0
1
0
  • ash princess
    • Spannend
    • Grappig

    Geschreven bij Ash Princess

    This een mooie kaft het verhaal is leuk mits je van veel drama houd

  • Grijpend verhaal
    • Goede kwaliteit
    • origineel spannend

    Geschreven bij Ash Princess

    Één van de betere boeken die ik in een tijdje heb gelezen.

  • Echt geen aanrader.
    • Ongeschikt

    Geschreven bij Ash Princess

    Vond het verhaal erg overdreven en ongeloofwaardig.

  • Leuk en spannend boek!
    • goed geschreven

    Geschreven bij Ash Princess

    Het is een ontzettend leuk en spannend boek. Je kunt niet wachten om door te gaan met deel 2 van deze serie.

7 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 7,59
    Direct beschikbaar
  • 7,99
    Direct beschikbaar
  • 25,25
    Direct beschikbaar
  • 9,09
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip
  • 11,49
    2 - 3 weken Tooltip
  • 18,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.