Door drukte kan de reactie van de klantenservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling

Ash Princess

Uitgever: Random House Usa Inc

Auteur: Laura Sebastian
  • Engels
  • Paperback
  • 9781524767099
  • februari 2019
  • 464 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

The first book in the New York Times bestselling series ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new fantasy about a throne cruelly stolen and a girl who must fight to take it back for her people.

Theodosia was six when her country was invaded and her mother, the Fire Queen, was murdered before her eyes. On that day, the Kaiser took Theodosia's family, her land, and her name. Theo was crowned Ash Princess--a title of shame to bear in her new life as a prisoner.

For ten years Theo has been a captive in her own palace. She's endured the relentless abuse and ridicule of the Kaiser and his court. She is powerless, surviving in her new world only by burying the girl she was deep inside.

Then, one night, the Kaiser forces her to do the unthinkable. With blood on her hands and all hope of reclaiming her throne lost, she realizes that surviving is no longer enough. But she does have a weapon: her mind is sharper than any sword. And power isn't always won on the battlefield.

For ten years, the Ash Princess has seen her land pillaged and her people enslaved. That all ends here.

''Sure to be one of the summer's most talked about YAs. . . . A darkly enchanting page-turner you won't be able to put down.''-Bustle

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Verschijningsdatum
februari 2019
Aantal pagina's
464 pagina's
Aanbevolen leeftijd
13 - 17 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Laura Sebastian

EAN

EAN
9781524767099

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
371 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
209 mm
Verpakking hoogte
35 mm
Verpakking lengte
254 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Basisschool groep
Groep 8

Reviews

4 reviews
4,0
van de 5
2
1
0
1
0
  • ash princess
    • Spannend
    • Grappig

    Geschreven bij Ash Princess

    This een mooie kaft het verhaal is leuk mits je van veel drama houd

  • Grijpend verhaal
    • Goede kwaliteit
    • origineel spannend

    Geschreven bij Ash Princess

    Één van de betere boeken die ik in een tijdje heb gelezen.

  • Echt geen aanrader.
    • Ongeschikt

    Geschreven bij Ash Princess

    Vond het verhaal erg overdreven en ongeloofwaardig.

  • Leuk en spannend boek!
    • goed geschreven

    Geschreven bij Ash Princess

    Het is een ontzettend leuk en spannend boek. Je kunt niet wachten om door te gaan met deel 2 van deze serie.

9 09
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 7,59
    Direct beschikbaar
  • 7,99
    Direct beschikbaar
  • 25,25
    Direct beschikbaar
  • 9,09
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip
  • 11,49
    2 - 3 weken Tooltip
  • 18,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.