Augustus Ebook Tooltip Van revolutionair tot keizer van Rome

Augustus
Augustus
  • Nederlands
  • E-book
  • 11 oktober 2016
  • 585 pagina's
  • EPUB met digitaal watermerk
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Adrian Goldsworthy

Adrian Goldsworthy (1969) promoveerde op klassieke geschiedenis aan de Universiteit van Oxford. Zijn boeken zijn stuk voor stuk internationale bestsellers. Goldsworthy woont in Wales.

Samenvatting

'Augustus' van Adrian Goldsworthy is een diepgravende biografie van de Romeinse keizer, voor liefhebbers van Tom Holland en Mary Beard.

Adrian Goldsworthy portretteert keizer Augustus in een ontwapenende biografie. Meedogenloos en menselijk. Gul en gewelddadig. Poëzieliefhebber en politicus. Keizer Augustus was een vat vol tegenstrijdigheden. Maar het opvallendst van alles is het feit dat hij naar de achtergrond van de geschiedenis is verdwenen, terwijl hij meer dan veertig jaar aan de macht is geweest en minstens zo belangrijk was als zijn legendarische oudoom Julius. Dit boek volgt Augustus’ ontwikkeling van krijgsheer tot keizer en zoomt in op wat hem menselijk maakte – zijn huwelijk met Livia, zijn liefde voor het geschreven woord – én wat hem zo uitzonderlijk maakte dat hij in staat was zich een weg naar de top te vechten en daar zo lang te blijven. Want laat er geen misverstand over bestaan: Augustus was een dictator. Maar hij was veel meer dan dat alleen. Historicus Adrian Goldsworthy schrijft met verfrissende eerlijkheid en terechte bewondering over Augustus.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
11 oktober 2016
Aantal pagina's
585
Ebook Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Met illustraties

Betrokkenen

Hoofdauteur
Adrian Goldsworthy
Hoofduitgeverij
Omniboek

Vertaling

Eerste Vertaler
Roelof Posthuma
Originele titel
Augustus

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789401906876

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
5,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
0
0
0
0
  • Hoe Augustus zijn rijk stichtte
    • zeer toegankelijk geschreven

    Uitstekend geschreven boek over de figuur Augustus in zijn omgeving zodat je inzicht krijgt in vele verrassende aspecten van het Romeinse rijk.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen