Because I Said So! The Truth Behind the Myths, Tales, and Warnings Every Generation Passes Down to Its Kids

Afbeeldingen
Artikel vergelijken
  • Engels
  • Paperback
  • 9781476706962
  • 08 oktober 2013
  • 254 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

In the tradition of Why Do Men Have Nipples and The Dangerous Book for Boys, a best-selling author and all-time Jeopardy! champion separates myth from fact to hilariously debunk a vast array of parental edicts. 60,000 first printing.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
08 oktober 2013
Aantal pagina's
254
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Ken Jennings
Hoofduitgeverij
Scribner Macmillan

Overige kenmerken

Editie
N
Extra groot lettertype
Nee
Product breedte
137 mm
Product hoogte
18 mm
Product lengte
211 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
137 mm
Verpakking hoogte
18 mm
Verpakking lengte
211 mm
Verpakkingsgewicht
227 g

EAN

EAN
9781476706962
Nog geen reviews
Kies gewenste uitvoering
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 15 euro en 66 cent.
3 - 4 weken
Verkoop door bol
In winkelwagen
  • Gratis verzending door bol vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice