BFF 2 - Sterre, partygirl! Ebook Tooltip Feestjes en flaters... die overleef je alleen met je beste vriendin!

Afbeeldingen

BFF 2 - Sterre, partygirl!
Inkijkexemplaar

Artikel vergelijken

Uitgever: HarperCollins

Auteur: Jette Schröder
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402766264
  • 14 juni 2022
  • 124 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Jette Schröder

Jette Schröder (1987) zat nog op de middelbare school toen ze haar eerste verhaaltjes verkocht aan Sesamstraat. Na haar studie werkte ze een aantal jaar als publiciteitsmedewerker bij een uitgeverij. Ze besloot haar baan op te zeggen zodat ze meer tijd zou hebben voor wat ze het allerleukst vindt om te doen: schrijven voor kinderen.

In de afgelopen jaren schreef Jette teksten voor o.a. Bobo, Sesamstraat, INKIE, SchoolTV en Benny Vreden Kinderproducties. Met het verschijnen van haar eerste kinderboek Lieke in de hoofdrol ging er een droom in vervulling! Inmiddels heeft ze al meer boeken over Lieke geschreven. Op bol.com vind je alle boeken van Jette Schröder, waaronder het nieuwste boek van Jette Schröder.

Samenvatting

Het tweede deel in de vrolijke meidenserie BFF, voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit.

Sterre en haar beste vriendin Yfke zitten in de feestcommissie van hun middelbare school. Hun eerste klus is meteen een superleuke: het organiseren van het jaarlijkse schoolfeest! Wekenlang zijn ze druk met de voorbereidingen, want ze willen natuurlijk dat het het geweldigste feest ooit wordt. Gelukkig hebben ze de perfecte headliner bedacht: een surprise-act van Joey, de winnaar van Teen Idol. Hij kan niet alleen fantastisch zingen, hij is ook nog eens superknap! Maar hoe komen ze met hem in contact?

En dan is er nog Thijs, met wie Sterre al jaren bevriend is. Hij staat altijd voor haar klaar. Maar hoe dichterbij het schoolfeest komt, hoe afstandelijker hij lijkt te worden. Wat is er met hem aan de hand?

Over Daisy in Love:

‘Heerlijk tienerboek.’ Hebban ****

‘Een heerlijk verhaal met een zeer vlotte, humoristische schrijfstijl! Een aanrader!’ Chicklit

‘Daisy in Love zit vol humor, maar bevat ook een serieuze boodschap. Genieten!’ Veroniques boekenhoekje

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
14 juni 2022
Aantal pagina's
124
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Jette Schröder
Hoofduitgeverij
HarperCollins

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402766264

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Onderwerp
Romantiek
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Prijsinformatie en bestellen

De prijs van dit product is 6 euro en 99 cent. De meest getoonde prijs is 9 euro en 99 cent. Je bespaart 30%.
Je bespaart 30%
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Expert beoordeling

Onafhankelijk onderzoek toont aan dat dit product een duurzamere keuze is t.o.v. andere bindwijzen, indien je meer dan 25 ebooks downloadt.

Lijst met gekozen artikelen om te vergelijken

Vergelijk artikelen