Blijf rustig
Blijf rustig
Auteur: Maile Meloy
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024576944
  • Druk: 1
  • november 2017
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Maile Meloy

De Amerikaanse Maile Meloy is een van de veelzijdigste schrijvers van nu. Zij kan het allemaal: verhalen voor The New Yorker en The Paris Review, kinderboeken, prijswinnende literaire romans en nu een thriller met een strakke, emotionele plot. Op bol.com vind je alle boeken van Maile Meloy, waaronder het nieuwste boek van Maile Meloy.

Samenvatting

Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware.



Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een cruise naar de Cariben te gaan. De vakantie begint perfect: iedereen geniet van de luxe op het schip en van het mooie weer. Maar tijdens een stop in Costa Rica gaat het mis. De mannen gaan golfen, de vrouwen naar het strand met de kinderen. Liv doezelt wat in de zon en Nora flirt met de gids. En opeens zijn de kinderen weg… Een familiecrisis in een warm vakantieland die genadeloos onder je huid kruipt. Wat zou jij doen? Meloy combineert een uitzonderlijk schrijfniveau met een commerciële plot die klinkt als een klok. Niet weg te leggen!

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
november 2017
Afmetingen
Afmeting: 21,5 x 14,2 x 3 cm
Aantal pagina's
304 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Maile Meloy

Vertaling

EAN

EAN
9789024576944

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
454 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
215 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

2 reviews
4,5
van de 5
1
1
0
0
0
  • Goed boek
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Blijf rustig

    Spannend verhaal, prettig leesbaar, gewoon een fijn boek om te lezen.

  • Niet vergeten in je reiskoffer!
    • prijzig

    Mooie combinatie van spanning en ontspanning...

11 99
Uiterlijk 1 oktober in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Boekenkraam.nl
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Boekenkraam.nl

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.