Blijf rustig
Blijf rustig

Uitgever: Luitingh-Sijthoff

Auteur: Maile Meloy
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789024576944
  • 06 november 2017
  • 304 pagina's
Alle productspecificaties

Maile Meloy

De Amerikaanse Maile Meloy is een van de veelzijdigste schrijvers van nu. Zij kan het allemaal: verhalen voor The New Yorker en The Paris Review, kinderboeken, prijswinnende literaire romans en nu een thriller met een strakke, emotionele plot. Op bol.com vind je alle boeken van Maile Meloy, waaronder het nieuwste boek van Maile Meloy.

Samenvatting

Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware.



Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een cruise naar de Cariben te gaan. De vakantie begint perfect: iedereen geniet van de luxe op het schip en van het mooie weer. Maar tijdens een stop in Costa Rica gaat het mis. De mannen gaan golfen, de vrouwen naar het strand met de kinderen. Liv doezelt wat in de zon en Nora flirt met de gids. En opeens zijn de kinderen weg… Een familiecrisis in een warm vakantieland die genadeloos onder je huid kruipt. Wat zou jij doen? Meloy combineert een uitzonderlijk schrijfniveau met een commerciële plot die klinkt als een klok. Niet weg te leggen!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
06 november 2017
Aantal pagina's
304
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee
EAN
9789024576944

Betrokkenen

Hoofdauteur
Maile Meloy
Hoofduitgeverij
Luitingh-Sijthoff

Vertaling

Eerste Vertaler
Fons Oltheten
Tweede Vertaler
Fons Oltheten

Overige kenmerken

Editie
1
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
454 g
Product breedte
142 mm
Product hoogte
30 mm
Product lengte
215 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
30 mm
Verpakking lengte
215 mm

EAN

EAN
9789024576944

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Select-bezorgopties
Gratis verzending

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 2 reviews
4,5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1
1
0
0
0
  • Goed boek
    • Spannend
    • Fantasierijk
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Blijf rustig

    Spannend verhaal, prettig leesbaar, gewoon een fijn boek om te lezen.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Niet vergeten in je reiskoffer!
    • prijzig

    Mooie combinatie van spanning en ontspanning...

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
10 99
Op voorraad
Nu besteld, donderdag in huis
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door Boekhandel Sissing
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via Boekhandel Sissing

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen