Bridgerton 5 - De hand van de gravin Ebook Tooltip Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie

Bridgerton 5 - De hand van de gravin

Uitgever: Boekerij

Auteur: Julia Quinn
  • Nederlands
  • E-book
  • 28 januari 2021
  • 272 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Julia Quinn

Julia Quinn (1970) studeerde kunstgeschiedenis aan Harvard en begon een maand na haar afstuderen aan haar eerste boek. Inmiddels is ze een gevierd New York Times-bestsellerauteur en lid van de prestigieuze Romance Writers of America Hall of Fame. Quinn woont met haar gezin in de Pacific Northwest.

Samenvatting

Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor wie heeft genoten van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.

In de pers

‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl

‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl

‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
28 januari 2021
Aantal pagina's
272
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Julia Quinn
Hoofduitgeverij
Boekerij

Vertaling

Eerste Vertaler
Karin Breuker
Tweede Vertaler
Karin Breuker
Originele titel
To Sir Philip, With Love

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789402315493

Je vindt dit artikel in

Serie
Bridgerton
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus, Nieuw in Kobo Plus

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 18 reviews
4,9

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

16
2
0
0
0
  • Andere richting
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • maakt moeilijke onderwerpen bespreekbaar
    • geen society/de ton meer

    Dit is het verhaal van Eloise Bridgerton.

    Nadat Daphne getrouwd is met Simon, Anthony met Kate, Benedict met Sophie en Colin met Penelope, voelt Eloise zich wat verloren zeker nadat haar beste vriendin Penelope getrouwd is, hoewel Eloise zelf de keuze maakte niet te trouwen en haar vriendin niet voelt ze zich alleen.

    We komen erachter dat ze al een jaar een brieven verwisseling heeft met ene Sir Philip die weduwnaar is geworden nadat zijn vrouw is overleden aan een infectie (destijds wisten ze niet wat).
    Eloise neemt een impulsief besluit nadat Sir Philip haar een huwelijksaanzoek doet in zijn laatste brief.

    Ze reist naar hem en komt tot de conclusie dat de man een stuk verfijnder klonk in zijn brieven dan hij echt is.
    Bovendien komt ze erachter dat hij kinderen heeft, iets waar niets over geschreven heeft, een tweeling van 8.

    Eloise besluit het een kans te geven, ze komt er al snel achter dat er veel mis is, de kinderen zijn ongemanierd en soms ronduit vervelend en Sir Philip bekommert zich nauwelijks om de kinderen, hij laat dat over aan de gouvenante.

    Maar Eloise laat zich zomaar van stuk brengen.
    Helaas voor Eloise komen haar broers achter haar aan omdat haar familie dacht ze tegen haar wil was meegenomen, dus Anthony, Benedict, Colin en zelf Gregory (die nu 23 is) komen binnengestormd.
    Ook al verzekerd Eloise dat alles goed is, als de broers zien dat Eloise bont en blauw is in haar gezicht worden ze nog bozer en moet Eloise uitleggen dat niet Sir Philip was maar zijn kinderen.

    Anthony spreekt met Eloise en zegt dat ze moet trouwen, Eloise is verdrietig want ze kent de man nauwelijks waarop Anthony aangeeft dat ze daaraan had moeten voor ze besloot hals over kop weg te gaan.

    Uiteindelijk trouwt Eloise en leert zowel zij als Philip wat hun verbintenis betekend en ook de kinderen leren wat het is om een moeder te hebben nadat hun eerste moeder moeder leed en haar man en kinderen niet om zich heen verdragen.

    Dit boek is anders want het draait niet om de society (de ton), er worden ( net als in de andere boeken) zeer serieuze punten behandeld zodat onmacht, depressie etc naar voren gebracht.

    Op sommige punten past dit verhaal precies hoe Eloise is.
    Jammer wel dat Julia zich afwend van wat de eerste boeken zo populair hebben gemaakt.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Het is Kinderboekenweek

Bette Westera
Tijdens de Kinderboekenweek (5 t/m 16 oktober) ontvang je bij besteding vanaf 12,50 aan Nederlandstalige kinderboeken gratis het Kinderboekenweekgeschenk ‘Waanzinnige boomhut verhalen’. Dit boek is geschreven door Andy Griffiths en geïllustreerd door Terry Denton, ook wel bekend van de populaire reeks ‘De waanzinnige boomhut’. Benieuwd bij welke kinderboeken je het gratis Kinderboekenweekgeschenk krijgt? Klik dan op de afbeelding hiernaast.

Over de serie Bridgerton

De inspiratiebron van de populaire Netflix-serie Bridgerton! Een meeslepende historische serie met een romantisch tintje, voor de fans van Lucinda Riley. De acht kinderen van Visco… lees meer

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen