Bridgerton 5 - De hand van de gravin EBOOK Tooltip Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie

Bridgerton 5 - De hand van de gravin
Auteur: Julia Quinn
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789402315493
  • Druk: 1
  • januari 2021
  • 272 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • bol.com Kobo LeesappEbooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader en op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Julia Quinn

Julia Quinn (1970) studeerde kunstgeschiedenis aan Harvard en begon een maand na haar afstuderen aan haar eerste boek. Inmiddels is ze een gevierd New York Times-bestsellerauteur en lid van de prestigieuze Romance Writers of America Hall of Fame. Quinn woont met haar gezin in de Pacific Northwest.

Samenvatting

Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor wie heeft genoten van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.

In de pers

‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl

‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl

‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
januari 2021
Aantal pagina's
272 pagina's
Ebook formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Julia Quinn
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Originele Titel
To Sir Philip, With Love

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Overige e-reader | Overige e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)
Ebook formaat
Adobe ePub

EAN

EAN
9789402315493

Overige kenmerken

Studieboek
Nee

Je vindt dit artikel in

Serie
Bridgerton
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook

Reviews

16 reviews
4,9
van de 5
14
2
0
0
0
  • Favoriet in de serie
    • Meeslepend verhaal

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Het vijfde Bridgerton boek, is wellicht mijn favoriet uit heel de boekenserie. Het verschilt zeer hard van de andere boeken en we zien een echt liefdesverhaal. Daarnaast zien we een heel andere kant van Eloise Bridgerton, die altijd een afschuw had van mannen en misschien ook wel van liefde. Als laatste schrijft de auteur een zeer mooi en gedetailleerd liefdesverhaal, waardoor het boek je meeneemt in zijn wereld.

  • Heerlijk weer
    • Grappig
    • zoet

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Wat weer een fijn boek. Het is niet het mooiste boek uit de serie maar zeker niet minder mooi. Ik was ook erg benieuwd naar de introtjes bij elk hoofdstuk omdat Lady Whistledown natt was gestopt. Maar vond het erg leuk

  • De bridgerton reeks
    • leuke roman speelt zich af in een leuke periode

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Gezellig boek leest makkelijk

  • Ontspannen lezen.
    • wat voor je geld.

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Heerlijk romantisch boek.

  • wel fantastisch
    • Spannend
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • je moet de boeken lezen
    • neen geen min punt
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    je leest haar boeken ineens uit en ze hebben mij ook vermaakt

  • heel goed
    • Spannend

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    goed verhaal

  • Heerlijk romantisch boek

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Heerlijk romantisch boek, die je zo uitleest!

  • Je leest het in één ruk uit.

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Onze oudste dochter verslindt de boeken. Nu wachten dat deel 8 uitkomt.

  • Leuk boek

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Leuk boek

  • Geweldige serie
    • Grappig
    • Fantasierijk
    • Goede verhaallijn

    Geschreven bij Bridgerton 5 - De hand van de gravin

    Het is een hele leuke serie, speels en ondeugend. Heelijk om te lezen.

9 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Helaas, het papieren Kinderboekenweekgeschenk is op

Bette Westera
Het Kinderboekenweekgeschenk is helaas uitverkocht op papier. Bij besteding vanaf 12,50 aan Nederlandstalige kinder ebooks ontvang je nog wel automatisch het gratis digitale Kinderboekenweekgeschenk. Deze kun je binnen 24 uur synchroniseren. Deze actie geldt niet voor studieboeken en boeken van externe verkopers.

Over de serie Bridgerton

De inspiratiebron van de populaire Netflix-serie Bridgerton! Een meeslepende historische serie met een romantisch tintje, voor de fans van Lucinda Riley.

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.