Uitgever: Boekerij

Auteur: Ingar Johnsrud
  • Nederlands
  • Paperback
  • 9789022576717
  • Druk: 1
  • januari 2019
  • 544 pagina's
Alle productspecificaties

Ingar Johnsrud

Ingar Johnsrud (1974) werkt als journalist bij een van de grootste Noorse mediconcerns. Met de Beier-trilogie werd hij door critici geprezen als een schrijver die zijn lezers op het puntje van hun stoel houdt. Hij heeft dezelfde uitgever, redacteur en agent als Jo Nesbø en woont met zijn vrouw en drie kinderen in Oslo.

Samenvatting

Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie

Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen

Hij heeft alles opgeofferd. Alle bruggen achter zich verbrand. Maar is het genoeg geweest? Het uur van de waarheid is aangebroken.

Een van de grootste vertrouwelingen van de Noorse regering wordt dood aangetroffen in een autowasstraat in Oslo. Hij is in zijn kruis geschoten en achtergelaten om alleen te sterven. Dan verdwijnt ook de onderzoeksjournalist die achter zijn geheimen aan zat. Voor inspecteur Fredrik Beier zit er een persoonlijk tintje aan deze zaak: de journalist wist ook iets over hem, een verhaal uit Fredriks duistere verleden.

En er is meer aan de hand: bij de politie blijkt een infiltrant te zitten, en Fredrik en zijn collega, Kafa Iqbal, moeten het opnemen tegen een machtige vijand die hen steeds weer een stap voor is. Wie kan Fredrik écht vertrouwen in deze wereld vol verraad en bedrog?


De pers over de Broederschap-trilogie

‘Johnsrud heeft een prettige, losse stijl en strooit rond met lekkere actiescènes.’ VN Detective en Thrillergids

‘Een vergelijking met de Millennium-trilogie dringt zich op.’ Hebban

‘Leest als een trein.’ Volkskrant Magazine

‘Meeslepend. De auteur heeft de gave om een verhaal prettig te laten voortkabbelen en dan ineens spectaculair spannend te laten versnellen.’ Trouw

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
januari 2019
Afmetingen
23 x 15 x 4,3 cm
Aantal pagina's
544 pagina's
Kaarten inbegrepen
Nee
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Ingar Johnsrud
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Originele Titel
Korset #3 / Fredrik Beier

EAN

EAN
9789022576717

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
771 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
150 mm
Verpakking hoogte
43 mm
Verpakking lengte
230 mm

Je vindt dit artikel in

Serie
Beier
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 15 reviews
4,6

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

9
6
0
0
0
  • geweldige trilogie
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Vanaf de eerste pagina's van het eerste deel spannend. Wat mij betreft behoord Johnsrud tot de grote Scandinavische schrijvers.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zij die...
    • Spannend

    Er zijn meer delen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • Spannend

    Wat ik goed vind aan dit artikel: spannend.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Te spannend

    Geschreven bij Zij die doden

    Nadeel is dat je af en toe even niet kunt lezen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed

    Nou ja heb het als kado gekocht omdat hij de eerste twee delen al in zijn bezit had.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
  • klasse
    • Spannend
    • Meeslepend verhaal
    • Goed plot

    Geweldige triologie ,echt een aanrader.Als je van spanning hou. Van begin tot het einde vol verrassingen . Verrassend plot.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Zij die doden

    Goede kwaliteit, dat is wat ik er goed aan vind.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    1
  • Topproduct
    • Voordelige koop

    Fantastisch vervolg . Spannend en goed geschreven

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • goed vervolg op zij die volgen en zij die gaan
    • Goede kwaliteit

    spannend en goed vervolg op eerste 2 delen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Goede kwaliteit

    Goede schrijfstijl. Leest makkelijk en verveelt geen seconde.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
22 99
Op voorraad
Select
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Over de serie Beier

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen