Boek omdraaien
Burgers & BBQ Bites

Uitgever: Kosmos Uitgevers

Auteur: Jord Althuizen
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789021575957
  • Druk: 1
  • april 2020
  • 208 pagina's
Alle productspecificaties

Jord Althuizen

Jord Althuizen is oprichter, eigenaar en pitmaster van Authentiek BBQ Cateringbedrijf Smokey Goodness. Hij is voormalig chef-kok, restaurantmanager, culinair eindredacteur en avonturier. In 2010 begon hij met zijn missie om Nederland kennis te laten maken met een betere vorm van barbecueën op echt vuur. En met succes, het resultaat is onder meer de vestiging van BBQ-restaurant Black Smoke in Rotterdam en Antwerpen en The Rough Kitchen in Amsterdam. Ook is Smokey Goodness Burgers & Bites te vinden in de Foodhallen in Den Haag. Daarnaast werden meerdere Smokey Goodness-boeken uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar, en zijn er inmiddels meer dan 330.000(!) exemplaren verkocht. De Smokey-serie is ook verkrijgbaar in Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Engeland en Amerika.

Samenvatting

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.



Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2020
Afmetingen
Afmeting: 25,1 x 19,7 x 3,1 cm
Aantal pagina's
208 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 - 100 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Jord Althuizen
Uitgever
Kosmos Uitgevers

EAN

EAN
9789021575957

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
1107 g
Studieboek
Nee
Taal handleiding
Nederlands
Verpakking breedte
197 mm
Verpakking hoogte
31 mm
Verpakking lengte
251 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Keuken
Amerikaans

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
25 reviews
4,9
van de 5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

23
1
1
0
0
  • Echt een topper
    • Goede recepten
    • Mooie foto's / uitvoering
    • Inspirerend
    • Verrassend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Waar ik eerst teleurgesteld was in het formaat, heeft de inhoud mij omver geblazen! Ik heb weer genoeg inspiratie om aan de gang te gaan met mijn Big Green Egg!

    Vond je dit een nuttige review?
    5
    0
  • Weer een topper!
    • Goede recepten
    • Mooie foto's / uitvoering

    Weer een top boek!!! Ik begrijp dat dit een nieuwe lijn is, naast de andere Smokey boeken. Ik kan nu al niet wachten op de andere thema's, maargoed eerst maar eens aan de slag met deze recepten. Heerlijk de tuin in met dit weer!

    Vond je dit een nuttige review?
    4
    0
  • Top!

    Fantastisch mooi boek met heerlijke recepten en foto’s. Een absolute must als je graag barbecuet. Jord Althuizen heeft me met zijn recepten nog nooit teleurgesteld. Kan niet wachten op de andere thema’s!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Fantastisch
    • Goede recepten
    • Mooi vormgegeven

    Mijn zoon vond het een fantastisch boek dat hij van de Sint had gekregen

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Geweldig BBQ boek
    • duidelijke recepten

    Top boek. Super recepten!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Fantastisch
    • gewoon een mooi cadeau voor de bb liefhebbers

    Weet ik niet heb het boek cadeau gedaan en degene die het heeft gekregen was erg enthousiast dat het boek een cadeau was

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • leuk cadeautje voor degene die veel doet me een bbc
    • duidelijke tekst en foto's

    was een cadeautje voor onze zoon ; die is er erg blij mee

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • een echte aanrader
    • duidelijke beschrijving van gerechten

    prachtig boek met heerlijke recepten en tips

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed BBquen
    • nieuwe recepten die je elke dag kan gebruiken

    Mooie bbq recepten die weer eens anders zijn

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Mooie foto's en top recepten
    • foto's en recepten

    Mooi boek met super recepten en prachtige foto's

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
Bindwijze: Hardcover
22 50
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties op jouw locatie
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.