Boek omdraaien
Burgers & BBQ Bites
Auteur: Jord Althuizen
  • Nederlands
  • Hardcover
  • 9789021575957
  • Druk: 1
  • april 2020
  • 208 pagina's
Alle productspecificaties

Jord Althuizen

Jord Althuizen is oprichter, eigenaar en pitmaster van Authentiek BBQ Cateringbedrijf Smokey Goodness. Hij is voormalig chef-kok, restaurantmanager, culinair eindredacteur en avonturier. In 2010 begon hij met zijn missie om Nederland kennis te laten maken met een betere vorm van barbecueën op echt vuur. En met succes, het resultaat is onder meer de vestiging van BBQ-restaurant Black Smoke in Rotterdam en Antwerpen en The Rough Kitchen in Amsterdam. Ook is Smokey Goodness Burgers & Bites te vinden in de Foodhallen in Den Haag. Daarnaast werden meerdere Smokey Goodness-boeken uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar, en zijn er inmiddels meer dan 330.000(!) exemplaren verkocht. De Smokey-serie is ook verkrijgbaar in Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Engeland en Amerika.

Samenvatting

Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.



Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Lees de eerste pagina's

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2020
Afmetingen
Afmeting: 25,3 x 19,5 x 2,9 cm
Aantal pagina's
208 pagina's
Aanbevolen leeftijd
12 - 100 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Jord Althuizen
Uitgever
Kosmos Uitgevers

EAN

EAN
9789021575957

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
1123 g
Studieboek
Nee
Taal handleiding
Nederlands
Verpakking breedte
195 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
253 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Taal
Nederlands
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Keuken
Amerikaans

Reviews

24 reviews
4,9
van de 5
22
1
1
0
0
  • Echt een topper
    • Goede recepten
    • Mooie foto's / uitvoering
    • Inspirerend
    • Verrassend
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Waar ik eerst teleurgesteld was in het formaat, heeft de inhoud mij omver geblazen! Ik heb weer genoeg inspiratie om aan de gang te gaan met mijn Big Green Egg!

  • Weer een topper!
    • Goede recepten
    • Mooie foto's / uitvoering

    Weer een top boek!!! Ik begrijp dat dit een nieuwe lijn is, naast de andere Smokey boeken. Ik kan nu al niet wachten op de andere thema's, maargoed eerst maar eens aan de slag met deze recepten. Heerlijk de tuin in met dit weer!

  • Top!

    Fantastisch mooi boek met heerlijke recepten en foto’s. Een absolute must als je graag barbecuet. Jord Althuizen heeft me met zijn recepten nog nooit teleurgesteld. Kan niet wachten op de andere thema’s!

  • Schitterend mooi boek weer
    • goede recepten makkelijk te volgen

    Fantastisch mooie boek met heerlijke recepten mooie foto’s
    Verhalen goede uitleg genieten als je van koken en BBQen houd

  • Fantastisch
    • gewoon een mooi cadeau voor de bb liefhebbers

    Weet ik niet heb het boek cadeau gedaan en degene die het heeft gekregen was erg enthousiast dat het boek een cadeau was

  • Mooi boek
    • Mooie foto's / uitvoering
    • Inspirerend
    • Weinig recepten

    Prachtig boek. Alles ziet er gelikt uit. Als echte burger fanaat en gezien de titel van het boek had ik wel wat meer hamburgerrecepten verwacht. Desondanks een erg mooi boek.

  • Aanwinst
    • Goede recepten
    • Mooie foto's / uitvoering
    • Inspirerend

    Wederom weer een geweldig boek van Jord en zijn team.
    De foto's, verhalen én recepten doen je watertanden.
    Weer blij met dit mooie exemplaar in mijn kookboeken collectie!

  • Superboek!!

    Fijn boek, lekkere recepten, goed beschreven en niet zo'n lange voorbereidingstijd dan in zijn andere boeken.

  • Kopen? JA ZAKER DOEN
    • makkelijke recepten die geschikt zijn voor ieder

    Weer een geweldig boek van Jord met verrassende recepten. Burgers en bites op een next level maar toch voor iedereen te doen.

  • redelijk
    • uitgave kleiner als de vorige boeken

    inhoud is goed maar het boek is een stuk kleiner als de vorige
    uitgaven dus geen gezicht in de boeken kast.

Bindwijze: Hardcover
22 50
Op voorraad
Select
Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Bezorgopties

  • Vandaag nog in huis (bestel doordeweeks voor 13:30, bezorging tussen 18:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)

Vaak samen gekocht

  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.