Creativity, Inc. : Overcoming the Unseen Forces That Stand in the Way of True Inspiration;Creativity, Inc. Overcoming the Unseen Forces That Stand in the Way of True Inspiration

Creativity, Inc. : Overcoming the Unseen Forces That Stand in the Way of True Inspiration;Creativity, Inc.
Creativity, Inc. : Overcoming the Unseen Forces That Stand in the Way of True Inspiration;Creativity, Inc.

Uitgever: Random House Usa Inc

  • Engels
  • Hardcover
  • 9780812993011
  • Druk: 1
  • april 2014
  • 368 pagina's
Alle productspecificaties

Ed Catmull

"Edwin Earl Catmull (born March 31, 1945) is an American computer scientist and current president of Pixar and Walt Disney Animation Studios. As a computer scientist, Catmull has contributed to many important developments in computer graphics.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

From a co-founder of Pixar Animation Studios'the Academy Award'winning studio behind Coco, Inside Out, and Toy Story'comes an incisive book about creativity in business and leadership for readers of Daniel Pink, Tom Peters, and Chip and Dan Heath.

NEW YORK TIMES BESTSELLER | NAMED ONE OF THE BEST BOOKS OF THE YEAR BY The Huffington Post ' Financial Times ' Success ' Inc. ' Library Journal

Creativity, Inc. is a manual for anyone who strives for originality and the first-ever, all-access trip into the nerve center of Pixar Animation'into the meetings, postmortems, and 'Braintrust' sessions where some of the most successful films in history are made. It is, at heart, a book about creativity'but it is also, as Pixar co-founder and president Ed Catmull writes, 'an expression of the ideas that I believe make the best in us possible."

For nearly twenty years, Pixar has dominated the world of animation, producing such beloved films as the Toy Story trilogy, Monsters, Inc., Finding Nemo, The Incredibles, Up, WALL-E, and Inside Out, which have gone on to set box-office records and garner thirty Academy Awards. The joyousness of the storytelling, the inventive plots, the emotional authenticity: In some ways, Pixar movies are an object lesson in what creativity really is. Here, in this book, Catmull reveals the ideals and techniques that have made Pixar so widely admired'and so profitable.

As a young man, Ed Catmull had a dream: to make the first computer-animated movie. He nurtured that dream as a Ph.D. student at the University of Utah, where many computer science pioneers got their start, and then forged a partnership with George Lucas that led, indirectly, to his co-founding Pixar in 1986. Nine years later, Toy Story was released, changing animation forever. The essential ingredient in that movie's success'and in the thirteen movies that followed'was the unique environment that Catmull and his colleagues built at Pixar, based on leadership and management philosophies that protect the creative process and defy convention, such as:

' Give a good idea to a mediocre team, and they will screw it up. But give a mediocre idea to a great team, and they will either fix it or come up with something better.
' If you don't strive to uncover what is unseen and understand its nature, you will be ill prepared to lead.
' It's not the manager's job to prevent risks. It's the manager's job to make it safe for others to take them.
' The cost of preventing errors is often far greater than the cost of fixing them.
' A company's communication structure should not mirror its organizational structure. Everybody should be able to talk to anybody.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover
Druk
1
Verschijningsdatum
april 2014
Afmetingen
Afmeting: 23,6 x 16,3 x 3 cm
Aantal pagina's
368 pagina's
Illustraties
Nee

EAN

EAN
9780812993011

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
663 g
Studieboek
Ja
Verpakking breedte
241 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
241 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Studieboeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Schrijf een review Schrijf een review
11 reviews
4,9
van de 5

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

10
1
0
0
0
  • Inspiratie voor iedereen
    Heeft dit artikel gekocht
    • Inspirerend
    • informatief

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Een geweldig boek en ik zou bijna zeggen een must read voor alle managers over hoe je mensen moet blijven organiseren en inspireren om het best uit ze te halen in een groeiende organisatie. Niet alleen voor managers maar ook heel leuk om te lezen over de evolutie van de Pixar animaties, hoe ze ooit begonnen en hoe ze er uiteindelijk uit zien. Een hele belangrijke boodschap hier is dat fouten maken mag en soms zelfs nodig is om verder te komen, zolang de cultuur van de organisatie daar op is ingericht.

  • voor iedereen
    • Heldere uitleg
    • Inspirerend
    • Praktisch toepasbaar
    • Toegankelijk
    • historisch
    Toon alle punten Toon alleen de eerste 3 punten

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Dit is een boek voor iedereen die een beetje leergierig is zonder zich door een saai verhaal te moeten ploegen.
    Geschreven in goed Engels, niet zomaar op papier gezet dit is een zorgvuldig voorbereid werk.
    Creativity Inc. lees je twee keer.

  • Het verhaal achter het succes van Pixar's Toy Story
    Heeft dit artikel gekocht
    • Goede kwaliteit

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    CREATIVITY, INC. is een zeer interessant boek voor managers, maar ook voor iedereen die geïnteresseerd is om meer te weten te komen over de groei van Pixar of gewoon op zoek is naar een interessant boek over ondernemen, creativiteit en het belangrijkste: Toy Story.

    Normaal lees ik niet graag boeken over management of waarin CEO's hun verhaal vertellen over het ontstaan van hun bedrijf en hoe goed zij zelf wel niet zijn.

    Pluspunten:
    + erg motiverend
    + interessant
    + ook de Engelse versie is makkelijk te lezen
    + leuke anekdotes
    + aanrader voor animatiefilm liefhebbers

  • Zeer interessant boek
    Heeft dit artikel gekocht
    • leest vlot
    • interessant
    • leerrijk

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Het is een zeer interessant boek voor zij die geïnteresseerd zijn in creativiteit en management. Ook als je een grote fan was/bent van pixar is het een aanrader, aangezien je mee "achter de schermen" genomen wordt. Ik twijfelde tussen Engels en Nederlands, maar ben toch tevreden met mijn Engelse versie.

  • Must read
    Heeft dit artikel gekocht

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Goed boek, eveneens aan te raden als cadeau aan creatievelingen en entrepreneurs. Onderwerpen zijn interessant voor een diverse groep en voor elk soort werk toepasbaar. Aanrader!

  • Interessant boek dat vlot leest
    Heeft dit artikel gekocht

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Erg interessant boek voor iedereen die interesse heeft in management en creativiteit. Leest vlot en geeft een unieke kijk achter de schermen.

  • Inspirend om te lezen
    Heeft dit artikel gekocht
    • afwisselend goed opgebouwd verhaal

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Leuk om te lezen, spreekt enorm aan door het hele Pixar verhaal

  • Geweldig managementboek
    Heeft dit artikel gekocht
    • Goede kwaliteit
    • Voordelige koop

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Fantastisch boek, vlot geschreven met leuke achtergrondverhalen over Pixar's films en de ontwikkeling van het bedrijf. De lessen zijn zeer waardevol voor managers in alle soorten bedrijven!

  • Aanrader
    Heeft dit artikel gekocht
    • Toegankelijk
    • Inspirerend
    • Praktisch

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    Zeer leuk boek dat managementlessen combineert met verhalen over een zeer interessant bedrijf.

  • Goed
    Heeft dit artikel gekocht
    • Goede kwaliteit
    • duurzaam
    • prijzig

    Geschreven bij Creativity, Inc.

    De pluspunten van dit artikel vind ik: goede kwaliteit, duurzaam
    Maar wat ik jammer vind: prijzig

21 19
Uiterlijk 28 januari in huis
Verkoop door bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door bol.com
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 14,99
    Direct beschikbaar
  • 16,07
    Direct beschikbaar
  • 9,19
    Uiterlijk 28 januari in huis Tooltip
  • 13,79
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 14,69
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 21,19
    Uiterlijk 28 januari in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.