D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte Ebook Tooltip

D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte
D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte
  • Nederlands
  • E-book
  • 9789026355769
  • 07 september 2021
  • 378 pagina's
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Helen Fields

Helen Fields studeerde rechten en werkte daarna meer dan tien jaar als advocaat in Londen. Tegenwoordig runt ze samen met haar echtgenoot een filmproductiemaatschappij, waar ze als scenarioschrijver en producer werkzaam is. Ze woont met haar gezin in Los Angeles. Perfecte resten is het eerste deel van een verslavende serie, met in de hoofdrollen Luc Callanach en Ava Turner.

Samenvatting

In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar poppen uit de huid van zijn jonge slachtoffers. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder.

Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.

Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een silhouet van een pop gesneden.

Rechercheurs Ava Turner en Luc Callanach lijken op een dood spoor te zitten in de zaak,totdat een van huidgemaakt pop in een kinderwagen wordt gevonden, naast een achtergelaten baby.
Luc en Ava realiseren zich al snel dat de moordenaar een afschuwelijk spel speelt wanneer ze opnieuw het lichaam van een vermoorde jonge vrouw aantreffen. Ieder moment kan hij opnieuw toeslaan.

Kunnen Luc en Ava hem stoppen voordat hij een derde slachtoffer maakt?

'Het is behoorlijk knap dat Helen Fields nu al vier boeken lang hetzelfde niveau weet vast te houden in de Luc Callanach-thrillers.' - Noordhollands Dagblad

'Misschien nog meer dan in de vorige delen schuwt Helen Fields het gruwelijke detail niet. De doodsangst en vertwijfeling die uit haar slachtoffers spreekt, snijdt door merg en been. Sensatiezucht? Misschien wel, maar dan van het soort dat de lezers op het uiterste puntje van hun stoel krijgt.' - Gazet van Antwerpen

'Het is simpel: deze serie is een must read voor iedere thrillerlezer.' - Thrillzone

Over de serie:

****'een geweldige reeks' – VN Detective & Thrillergids

‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw

‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool

‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

Productspecificaties

Inhoud

Taal
nl
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
07 september 2021
Aantal pagina's
378
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Helen Fields
Tweede Auteur
Ernst de Boer
Hoofduitgeverij
Ambo|Anthos

Vertaling

Eerste Vertaler
Ernst de Boer
Tweede Vertaler
Ankie Klootwijk

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
1
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9789026355769

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

Gemiddelde van 12 reviews
4,8

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

9
3
0
0
0
  • Perfecte reeks, deel 4
    • boeiend
    • spannend
    • page turner

    Het lijkt er op dat ieder boek in deze serie beter en beter wordt. Vanaf de eerste bladzijde gegrepen door het verhaal.
    Als je van spannende boeken houdt, is dit echt een aanrader.
    Nu snel door naar deel 5!

    Vond je dit een nuttige review?
    1
    0
  • Aanrader
    • Spannend

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Super spannend leest makkelijk weg

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spanning en sensatie
    • Spannend

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Ik hou van thrillers en deze thrillers van Helen Fields zijn super, je leest ze in een ruk uit en dat geld ook voor de boeken van MJ Arlidge met Helen Grace. Dus ik zou zeggen als je van thrillers houdt, koop ze.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Aanrader
    • Spannend

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Als je van psychologische thrillers houd is dit echt een aanrader, super spannend tot aan de ontknoping.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Superspannend!
    • Spannend
    • Fantasierijk

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Super spannende thriller, goed vervolg in een sterke reeks! Wegleggen is geen optie!

    Twee pluspunten: spannend en fantasierijk.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spannend
    • Spannend

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Spannend boek!

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Spannend en goed
    • Spannend

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    aanrader voor mensen die van thrillers houden

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Goed speurdersduo
    • Spannend
    • Grappig

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Goede schrijfster

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Zeer goed
    • Spannend

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    Wederom weer een Spannend boek van deze topschrijfster.
    Echt een aanrader.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
  • Het vierde deel in deze ‘perfecte’ serie

    Geschreven bij D.I. Callanach 4 - Perfecte stilte

    In dit vierde deel is voor het speurdersduo Ava Turner en Luc Callanach weer een prominente rol weggelegd. Ava heeft intussen promotie gemaakt en is de leidinggevende geworden van Luc. Ava zelf heeft verantwoording af te leggen aan commissaris Overbeck, die bij bijna iedereen bekend staat als ‘opperheks’ door haar harde en vaak meedogenloze aanpak. Ava heeft dan ook regelmatig confrontaties met haar en ze weet haar in haar reacties behoorlijk van repliek te dienen, wat Ava in eerste instantie duur te staan komt.

    Aan de rand Van Edinburgh wordt het zwaar toegetakelde lichaam van een jong meisje gevonden. Haar witte jurk is doordrenkt met bloed en uit haar buik en rug zijn stukken huid weggesneden. De waarnemend patholoog-anatoom en het hele rechercheteam staan voor een raadsel. Korte tijd later wordt een tweede vrouw gevonden onder gelijke omstandigheden. Nu wordt ook een kinderwagen aangetroffen met een kind erin, maar ook een pop gemaakt van de stukken huid van de eerder gevonden vrouw. Hierin zit een bijbeltekst verborgen. De raadsels stapelen zich op.

    De zoektocht gaat verder. Dan wordt de lesbische vriendin van Ava, professor Natasha Forge, geconfronteerd met de verdwijning van een van haar studentes met wie ze een goede band had. De cases komen voor het grootste gedeelte overeen, maar de genadeloze moordenaar lijkt geen fouten te maken en het spoor loopt opnieuw dood. Tegelijkertijd worden in de stad daklozen zwaar beschadigd, ze worden ‘getekend’ door Zorro. Een grote snee in de vorm van een Z blijkt ingekerfd te zijn op hun gezichten. Ook deze zaak krijgt van het team alle aandacht.

    De twee verhaallijnen spelen door elkaar heen, maar nergens is onduidelijk over welke zaak er geschreven wordt. Ook zijn enkele hoofdstukken vanuit het perspectief van de ontvoerde vrouwen geschreven. Daarin lijkt de lezer al een voorsprong te hebben op het politieteam, maar tot op het eind blijft onduidelijk hoe de ware toedracht hiervan is. De kwellingen die de vrouwen doormaken, zijn zeer gruwelijk. Dat is een groot verschil met deel drie uit deze serie. Stond in het vorige deel vooral de psychologische diepgang op de voorgrond, in dit deel beschrijft de auteur zowel diverse gruwelijkheden als psychologische diepgang. Een sterk staaltje schrijfkunst, dat zorgt voor een niet te overtreffen ‘perfectie’.

    Net zoals in de eerdere drie delen word je in dit boek ook weer geconfronteerd met een zeer vlotte schrijfstijl die tevens zeer beeldend aandoet. Hoewel de delen apart van elkaar te lezen zijn, verdient het de voorkeur om met deel 1 te beginnen, omdat dan de ontwikkelingen rond het team, en in het bijzonder rond Ava en Luc, beter te volgen zijn.

    De spanningsboog blijft gespannen, zodat je door wilt blijven lezen om te weten te komen, hoe de plot in elkaar zit. En helemaal op het eind word je nog eens getrakteerd op een totaal onverwachte ontwikkeling. Perfecte stilte, weer een zeer toepasselijke titel, is een aanrader voor de liefhebbers van thrillers met de nodige horrormomenten en een knap beschreven daderprofiel, waarbij de schrijfster je tot het eind toe weet te verrassen en in spanning te houden. En dan is het reikhalzend uitzien naar het vijfde deel, Perfecte misdaad, dat in 2022 zal verschijnen. Want als je eenmaal kennis hebt gemaakt met de boeken van Helen Fields, wil je niet meer loslaten, zeker ook omdat de wel-niet relatie van Ava en Luc blijft intrigeren.

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
11 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Expert beoordeling

Onafhankelijk onderzoek toont aan dat dit product een duurzamere keuze is t.o.v. andere bindwijzen, indien je meer dan 25 ebooks per jaar downloadt.

Alle bindwijzen en edities (4)

  • 11,99
    Direct beschikbaar
  • 13,99
    Direct beschikbaar
  • 16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis Tooltip
  • 13,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen