Dark Pines 'The tension is unrelenting, and I can't wait for Tuva's next outing.' - Val McDermid

Dark Pines
Auteur: Will Dean
  • Engels
  • Paperback
  • 9781786073853
  • Druk: 1
  • juni 2018
  • 352 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Selected for ITV's Zoe Ball Book Club and shortlisted for the Guardian's Not the Booker prize A Daily Telegraph Book of the Year 'Will Dean's atmospheric crime thriller marks him out as a talent to watch. Dark Pines is stylish, compelling and as chilling as a Swedish winter.' Fiona Cummins, author of Rattle 'Atmospheric, creepy and tense. Loved the Twin Peaks vibe. Loved Tuva. More please!' C.J. Tudor, author of The Chalk Man For fans of Gillian Flynn's Sharp Objects and Peter Hoeg's Miss Smilla's Feeling for Snow, a brand new debut crime writer introduces a Scandi-noir Tuva Moodyson Mystery SEE NO EVIL Eyes missing, two bodies lie deep in the forest near a remote Swedish town. HEAR NO EVIL Tuva Moodyson, a deaf reporter on a small-time local paper, is looking for the story that could make her career. SPEAK NO EVIL A web of secrets. And an unsolved murder from twenty years ago. Can Tuva outwit the killer before she becomes the final victim? She'd like to think so. But first she must face her demons and venture far into the deep, dark woods if she wants to stand any chance of getting the hell out of small-time Gavrik.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
juni 2018
Afmetingen
19,8 x 12,9 cm
Aantal pagina's
352 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur(s)
Will Dean

EAN

EAN
9781786073853

Overige kenmerken

Gewicht
336 g
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
198 mm
Verpakking hoogte
29 mm
Verpakking lengte
198 mm

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

10 49
Op voorraad
Select
Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Bezorgopties
  • Vandaag nog in huis (bestel ma-vr voor 13:30, bezorging tussen 17:00 en 22:00)
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis
  • Ook zondag in huis (bestel voor za 23:59)
  • Vandaag nog bij Albert Heijn afhaalpunt (bestel voor 12:00, ophalen vanaf 17:00)

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 5,58
    Direct beschikbaar
  • 10,49
    Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis Tooltip
  • 11,99
    Verwacht over 7 weken Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen